خرید کارت برای هوش مصنوعی

ash|ae|ash

کاربر سایت
Jul 22, 2013
94
سلام. من برای کارم که هوش مصنوعی هست احتیاج به یک کارت خوب دارم. اما متاسفانه در ردیت که میپرسم به جایی نمیرسم چون خداییش قیمتهای ایران بالاست. به قیمت الان کاری ندارم چون در عین حال بالاست بیشتر نظرم به آینده ست مثلا وسط تابستون؟

من بیشتر از همه چیز احتیاج به CUDA دارم. اگر بشه دوتا کارت رو SLI کرد که چه بهتر.

خواشها نظرتونو بدید. تا کی باید صبر کنم تا با ۱۵-۱۶ تومن بشه همچین کارتی خرید؟

• Smile
Reactions: S0lid Snake

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سلام بستگی به پروژه ای که میخواهید کار کنید داره میتونید از 1050Ti هم استفاده کنید :D ولی فقط برای یک سری کارهای مقدماتی

اولین گزینه 1080Ti با حافظه 11 گیگ هست و بعد هم گزینه های بعدی.

میتونید از colab هم استفاده کنید و هزنه هم نکنید :D

ash|ae|ash

کاربر سایت
Jul 22, 2013
94
سلام بستگی به پروژه ای که میخواهید کار کنید داره میتونید از 1050Ti هم استفاده کنید :D ولی فقط برای یک سری کارهای مقدماتی

اولین گزینه 1080Ti با حافظه 11 گیگ هست و بعد هم گزینه های بعدی.

میتونید از colab هم استفاده کنید و هزنه هم نکنید :D
من Colab Pro دارم اما مشکل اینجاست که بعضی وقتها ملت میخوان براشون مدل آماده کنم تا رو سخت افزار خودشون اجرا کنن. کارت گرافیکم اونقدر قدیمیه که حتی تست هم نمیکتونم بکنم.

ash|ae|ash

کاربر سایت
Jul 22, 2013
94
اختصاصی برای AI بردهای جتسون انویدیا رو هم یه نگاهی بندازید
نه این به درد من نمیخوره. تمرین دادن هسته های زیاد لازم داره با وی رم بالا. اینها برای پردیکت کردن هستن.

ادیت: ببخشید من به دو کیتهاش نگاه کردم. برای تمرین هم بورد داره. ممنون از معرفی. دورادور میشناختمشون اما تابحال سرچش نکرده بودم بببینم دقیقا چیه.

• Like
Reactions: U n i t e d

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
سلام. من برای کارم که هوش مصنوعی هست احتیاج به یک کارت خوب دارم. اما متاسفانه در ردیت که میپرسم به جایی نمیرسم چون خداییش قیمتهای ایران بالاست. به قیمت الان کاری ندارم چون در عین حال بالاست بیشتر نظرم به آینده ست مثلا وسط تابستون؟

من بیشتر از همه چیز احتیاج به CUDA دارم. اگر بشه دوتا کارت رو SLI کرد که چه بهتر.

خبری از ارزونی نیست ... هر وقت پول جور شد بخر

• Like
Reactions: Houosen

Lesners

کاربر سایت
Mar 20, 2013
440

میتونید 3080 بخرید با بودجتون البته دسه دو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر