خریدار خریدار اینتر کولر برای ps3 اسلیم

eblis749

کاربر سایت
Dec 23, 2005
218
Rating - 100%
1   0   0
با سلام
همانطور که از نام تاپیک مشخص هست خریدار اینتر کولر برای ps3 اسلیم هستم
تصاویرش رو هم پیوست کردم . هر کسی موجود داره لطفا پیغام بده

71SZTrIHpCL._SL1500_.jpg

71gBqoj0hrL._SL1500_.jpg

31Q-vFXguvL.jpg

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,317
Rating - 0%
0   0   0
باو اصلا لازم نداره مخصوصا اسلیم
این فنا معمولا مشکل تهویه هم ایجاد میکنن
گرد خاک کنسولم بیشتر میشه
من از این کارا سر 360 زدم به خاک رفت
ولی اسلیم از صبح تا شب روشن بود انگار نه انگار

eblis749

کاربر سایت
Dec 23, 2005
218
Rating - 100%
1   0   0
سلام
من یه ps3 اسلیم دارم دور فنش رو با وب من روی 50% تنظیم کردم و موقع بازی دمای cpu , rsx روی 55 الی 57 هست
حالا نمیدونم این دما برای کنسول زیاد هست یا خیر
به همین خاطر دنبال اینترکولر هستم

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
Rating - 100%
4   0   0
سلام
من یه ps3 اسلیم دارم دور فنش رو با وب من روی 50% تنظیم کردم و موقع بازی دمای cpu , rsx روی 55 الی 57 هست
حالا نمیدونم این دما برای کنسول زیاد هست یا خیر
به همین خاطر دنبال اینترکولر هستم
راست میگه این قطعه هم گیر نمیاد هم یه چیزه اضافست اکثر کارشناسا میگن این چیزا باعث بیشتر گرم شدن دستگاه میشن تا خنک شدن دمایی هم که دادید خیلی خوبه البته خب هر چی باشه سرعت فن رو گذاشتید 50 که خیلی بالاست دمای معقول ps3 موقع بازی کردن 60 الی نهایت 70 درجست اگر اشتباه نکنم خودتون با یه سرچه ساده میتونید حدود دمای ایده عالش رو متوجه بشید توصیه میکنم سرعت فن رو هم به حالت عادی یا همون syscon برگردونید پدر فن در میاد با سرعت 50 درصد و صدای بالایی هم تولید میکنه و تهش یک ساعت بیشتر با دستگاه بازی نکنید یعنی به ازای هر یک الی 2 ساعت بازی به دستگاه یک ساعت استراحت بدید این بالا بردن سرعت فن به درد اونایی میخوره که کنسولشون نقص پیدا کرده مثلا خمیر خنک کنندش اثرش کم شده که اکثرا کنسولای فت اینجورین یا کسایی که میخوان بازیای ps2 رو اجرا کنن روی دستگاه که گرمای زیادی تولید میکنه موقع اجرا چون با شبیه ساز اجرا میشن و اصلا بهینه نیست شبیه ساز ps2 روی ps3

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر