حمایت از بازی شوالیه‌ی دیگ‌دار

PeaCe

کاربر سایت
Jul 7, 2006
207
نام
حسین حسینیان
Splash.png

من یکی از اعضای قدیمی سایت هستم و کارم الان طراحی بازی هست.
خوشحال می‌شم اگر به صفحه بازی‌مون رو سایت فاندلی سر بزنید. اینجا
در ضمن بچه‌های هیئت تحریریه لطف کردن و یه مقاله راجع به بازی ما نوشتن که اون رو هم برای اطلاعات بیشتر می‌تونید بخونید. اینجا
هر سوال دیگه‌ای هم بود من همین‌جا در خدمتم.

PeaCe

کاربر سایت
Jul 7, 2006
207
نام
حسین حسینیان
سوالت خیلی کلی هست ولی بهتره به این سایت سر بزنی و یه روز بری اونجا و سوالاتت رو بپرسی. انستیتو ملی بازی سازی-
اگر یه کم دقیق‌تر هم بپرسی خودم می‌تونم جوابت رو بدم. (اگر می‌تونی سوالاتت رو تو همین سایت برام به شکل پیام بفرست که مزاحم بحث این بخش نباشیم.)

lich_king

کاربر سایت
Jan 6, 2008
435
نام
saman
سوالت خیلی کلی هست ولی بهتره به این سایت سر بزنی و یه روز بری اونجا و سوالاتت رو بپرسی. انستیتو ملی بازی سازی-
اگر یه کم دقیق‌تر هم بپرسی خودم می‌تونم جوابت رو بدم. (اگر می‌تونی سوالاتت رو تو همین سایت برام به شکل پیام بفرست که مزاحم بحث این بخش نباشیم.)

سلام ایشالا که موفق باشی فقط بیزحمت یه چندتا عکس هم از محیط بازی بذارید تو همین بخش :d

iman_axe

کاربر سایت
Jun 25, 2010
223
جناب حسینیان امیدوارم هرچه زود تر بودجه مورد نظرتون تامین بشه. من که تو کیفیت پروژه شکی ندارم. موفق باشید.
راستی با چه انجینی میزنین؟

PeaCe

کاربر سایت
Jul 7, 2006
207
نام
حسین حسینیان
سلام ایشالا که موفق باشی فقط بیزحمت یه چندتا عکس هم از محیط بازی بذارید تو همین بخش :d

اینجا رو چک کن:
http://forum.bazicenter.com/thread97854/

- - -ویرایش - - -

جناب حسینیان امیدوارم هرچه زود تر بودجه مورد نظرتون تامین بشه. من که تو کیفیت پروژه شکی ندارم. موفق باشید.
راستی با چه انجینی میزنین؟

ممنون، از Game Maker Studio استفاده می‌کردیم. ممکنه بریم رو Unity البته.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر