حسن کچل و راز سیب سرخ

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
داشتم یه گشتی تو نت میزدم دنبال بازیهای کم حجم بودم که اینو دیدم،اسمش رو سرچ کردم دیدم یه لینک از بازی سنتر هم هست باز که کردم این مدلی شدم "
staunugly.gif
" بسی ذوق مرگ شدم فهمیدم یکی از بچه های سایت بازی رو ساخته
149fs887355.gif

از این سبک بازیا خیلی خوشم میاد دمت گرم الان هم دارم بازی میکنم
banana_smiley_11.gif
خیلی حال داد دمت داغ

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
داشتم یه گشتی تو نت میزدم دنبال بازیهای کم حجم بودم که اینو دیدم،اسمش رو سرچ کردم دیدم یه لینک از بازی سنتر هم هست باز که کردم این مدلی شدم "
staunugly.gif
" بسی ذوق مرگ شدم فهمیدم یکی از بچه های سایت بازی رو ساخته
149fs887355.gif

از این سبک بازیا خیلی خوشم میاد دمت گرم الان هم دارم بازی میکنم
banana_smiley_11.gif
خیلی حال داد دمت داغ

خوشحالم که لذت بردی دوست عزیز. :)

شاهزاده دَستان

کاربر سایت
Sep 18, 2011
538
بیشتر از 9 هزار سال تاریخ کشورمون فاش شده که 7 هزار سالش در دسترس همست .... ! بیشتر از هزاران جنگ روانی در دنیا در حال اتفاقه .... ! هزاران مســله ی تخیلی میشه ساخت ... !

گیر دادید به بازی های با مزه ی اتل متل توتوله ، گاو حسن کچله !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یکم سعی کنید پیشرفت کنید ...

با این حال تبریک میگم که حداقل با این همه همایتی که از امسال شما و ما میشه روحیتون رو هنوز یکم حفظ کردید و دنبال بازی سازی میرید ...

mohseni-kabir

کاربر سایت
Aug 15, 2011
412
نام
علیرضا
بابا اين سيو نشدنش تو اعصابمه!
چند تا مرحله داره؟
اگه سيو مي شد ممكن بود تمومش كنم ولي حالا كه سيو نمي شه سالي يه بار بازي مي كنم
اين عمرش هم از هم بدتر رو اعصاب
ولي در كل عاليه.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
بابا اين سيو نشدنش تو اعصابمه!
چند تا مرحله داره؟
اگه سيو مي شد ممكن بود تمومش كنم ولي حالا كه سيو نمي شه سالي يه بار بازي مي كنم
اين عمرش هم از هم بدتر رو اعصاب
ولي در كل عاليه.

هشت مرحله داره.
سیو نداشتنش هم یه homage دیگه به بازی های کلاسیک این سبک هستش.

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
این کتابای کنکوری یه اصطلاحی دارن... کم حجم و مقوّی! که درخور این بازیه.
بسیار مینیمالیستیک و در عین حال با عصاره‌ی دوبعدی-کلاسیک و طعم خوش و منحصربفرد سیب سرخ و سفید و آبی...
حیف که داس دروگر زمان عجیب دست و بال و کتفمو گرفته؛ وگرنه خوب می‌شد اگه نظری درباره‌ی این بازی در قالب نقد می‌دادیم.
به هر حال همین کم حجم و مقوّی‌هاس که پایه‌های بازی‌سازی ما رو پرورده می‌کنه؛ از عاشقان (سازندگان) هم -بدون برچسب ایرانی و اینا بلکه بطور کلی و عمومی- تشکر می‌کنیم و دستشونو به گرمی می‌فشاریم.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
این کتابای کنکوری یه اصطلاحی دارن... کم حجم و مقوّی! که درخور این بازیه.
بسیار مینیمالیستیک و در عین حال با عصاره‌ی دوبعدی-کلاسیک و طعم خوش و منحصربفرد سیب سرخ و سفید و آبی...
حیف که داس دروگر زمان عجیب دست و بال و کتفمو گرفته؛ وگرنه خوب می‌شد اگه نظری درباره‌ی این بازی در قالب نقد می‌دادیم.
به هر حال همین کم حجم و مقوّی‌هاس که پایه‌های بازی‌سازی ما رو پرورده می‌کنه؛ از عاشقان (سازندگان) هم -بدون برچسب ایرانی و اینا بلکه بطور کلی و عمومی- تشکر می‌کنیم و دستشونو به گرمی می‌فشاریم.

ممنون دوست عزیز، محبت دارید. خوشحال میشم اگه اون داسه گذاشت نظراتتون رو دقیق تر در مورد بازی بخونم.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
[h=5]شما رو به غرفمون در بخش بازی سازهای مستقل در سومین جشنواره گیم تهران دعوت میکنیم!

در این غرفه میتونین بازیهامون رو بازی کنین و نسخه دمو بعلاوه نسخه کامل بازی های قبلی ما رو خریداری کنین!

منتظرتونیم![/h]

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,361
نام
علیرضا
شما رو به غرفمون در بخش بازی سازهای مستقل در سومین جشنواره گیم تهران دعوت میکنیم!

در این غرفه میتونین بازیهامون رو بازی کنین و نسخه دمو بعلاوه نسخه کامل بازی های قبلی ما رو خریداری کنین!

منتظرتونیم!
به نظر میرسه تو کارگاه ها هم حضور داری . با توجه به جدول زمان بندیی که دیدم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر