جان مارستون در مقابل آرتور مورگان: کدام شخصیت بهتر است؟

از نظر شما کدام شخصیت بهتر است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    148

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
قطعا با اینکه رد دد 1 و جان مارستون فوق العاده بودند اما در رد دد 2 زمان بیشتر با عمق بیشتر به شخصیت آرتور پرداخته شد و بازیباز بیشتر با اون مانوس شده در نتیجه من آرتور را انتخاب می کنم

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
خیلی نظرات خوبی دادن دوستان واقعا نکات خیلی جالب و دقیقی رو از بازی و شخصیت ها بیان کردن. بهزاد جان مقاله هم خیلی عالی بود خسته نباشی.
من واقعیتش نسخه ۱ رو بازی نکردم ولی با چیزایی که در نسخه ۲ دیدم قطعا آرتور رو انتخاب میکنم. کاریزمایی که آرتور داشت ( استایل، راه رفتن، چهره و صداگذاری) و سیر روایی داستان کارکتری از آرتور میسازه که واقعا توی این مدیوم نظیر نداره. با وجود اینکه جان رو هم حتی در همین نسخه هم عالی دراوردن ولی فقط صحنه مرگ آرتور به خودی خود باعث میشه تا ابد بپرستیش😔. آرتور به عنوان یه هفت تیر کش، بسیار حرفه ای و در خدمت گروه بود و روند تغییرش در بازی از یه دزد جنایتکار و یاغی به یه انسان شریف بی نظیر از کار درومده.
با تمام احترام به جان مارستون ولی آرتور جایگاه دست نیافتنی ای در قلب من داره.

MohammadAVGN

کاربر سایت
Jun 30, 2023
730
نام
Mohammad
ببینید دوستان رد دد 2 ممکنه آرتور رو بخاطر اینکه رد دد 2 دومین بازی هستش و خوب خیلی بهتر از همه لحاظ هستش یکی از دلایلی باشه آرتور بیشتر از جان به چشم میاد
یعنی ممکنه اگه رد دد 2 جان بود مثل آرتور بود
چون تو ساخت رد دد ۱ خودشون هم فکر میکردن نمیگیره بعد دیدن نه گرفته دیگه ۲ رو اوردن رو پروژه و خیلی بهترش کردن
البته فقط گفتم ممکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر