شایعه تصویری از کنترلر کنسول نسل بعدی سونی لو رفت

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
طبق آخرین شایعات منتشر شده در توییتر ، تصویری از کنترلر کنسل نسل بعدی سونی (احتمالا PS5) فاش شده است که ظاهر کلی آن را برای ما مشخص می کند .
104258

طبق تصویری که لو رفته ، ظاهر این کنترلر تلفیقی از دوال شاک های کلاسیک پلی استیشن و کنترلر کنسول افسانه ای سگا دریم کست خواهد بود و دارای یک صفحه نمایش گر لمسی کوچک بجای تاچ پد دوال شک 4 نیز خواهد بود.
همچنین درکنار تصویر کنترلر PS5 ، تصویری از کیت توسعه دهندگان کنسول نسل بعدی شرکت سونی نیز منتشر شده است که در زیر شاهد آن خواهید بود
104259

احتمالا در رویداد PSX آتی شاهد معرفی PS5 وعرضه آن در سال 2020 خواهیم بود.​

Attachments

• Play-Station-5-Controller.jpg
    Play-Station-5-Controller.jpg
    60.6 KB · مشاهده: 21

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
یعنی سونی هنوزم نمی خواد جای آنالوگ چپ رو درست کنه ؟!
بعد از تغییر r2 l2 تو این نسل انتظار داشتم بالاخره جای آنالوگ درست بشه نسل بعدی
نسل قبل یکیشون پیشنهاد میده بعد میگن اصالت دسته بهم میخوره میذارن دوباره همونجا

• Sad
Reactions: p990_judi

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
تصاویر کنترلر فیکن ولی فکر نکنم عوض کنه جدا از اون اول باید جنسش ردیف کنن البته اگه بازم به سرشون نزنه که کنترلر اشغال بسازن و به ملت بفروشن:D
بنظرم جاش مشکلی نداره برای من که عادیه:D

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,134
نام
امیر
تصاویر کنترلر فیکن ولی فکر نکنم عوض کنه جدا از اون اول باید جنسش ردیف کنن البته اگه بازم به سرشون نزنه که کنترلر اشغال بسازن و به ملت بفروشن:D
دقيقا دسته هر جوري كه باشه (جز دسته نينتندو ٦٤ :))) ادم بش عادت ميكنه اما اگه كيفيت نداشته باشه واقعا اذيت كنندس من تا حالا دو،سه تا دسته ps4 خراب كردم همشم به خاطر كيفيت پايين دسته بوده...دسته جديدمو لا لحاف حمل ميكنم:D جايl3,r3 هم من راضيم هم به قول خودشون اصيله هم استفاده از دي پد راحت تره واسم كه البته اين يه چيزه خيلي شخصيه البته عوضم شه استقبال ميكنم و مزيتاي خودشو داره :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Big boss_returns

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
حالا این psx کی برگزار میشه ؟چقد احتمال داره کنسول معرفی بشه ؟
هنوز تایید نکردن ولی معمولا ابان معرفی ps5 که حتمیه خرده فروشا کنسول دیدن امسال psx داریم چون سونی psx 2018 و e3 امسال کنسل کرد از طرفی سه تا بازی رو دستشونه و مشخصه که نمیتونستن جدیدا رو نشون بدن و گزاشتن واسه معرفی ps5 که صد در صد psx امسال
دقيقا دسته هر جوري كه باشه (جز دسته نينتندو ٦٤ :))) ادم بش عادت ميكنه اما اگه كيفيت نداشته باشه واقعا اذيت كنندس من تا حالا دو،سه تا دسته ps4 خراب كردم همشم به خاطر كيفيت پايين دسته بوده...دسته جديدمو لا لحاف حمل ميكنم:D جاي l2,r2 هم من راضيم هم به قول خودشون اصيله هم استفاده از دي پد راحت تره واسم كه البته اين يه چيزه خيلي شخصيه البته عوضم شه استقبال ميكنم و مزيتاي خودشو داره :D
البته اون :Rightstick::Leftstick:(3)که جاش میگن عوض شه من که مشکلی ندارم ولی اگه عوض شه فکر کنم دست درد بگیرم تا چند وقت از بس که عادت دارم به دسته ps:D در مورد اشغال بودن منم الان این سومین دستم که از قصد اینجوری میسازن که خراب شه تا ما بخریم بنظرم ادم یه دسته حرفه ای بخره همون اول کار بهتره اخه :R2::L2:ش هم اشغاله باز دسته الیم یه مقدار جنسش بهتره الان دارم امیدوارم ردیفش کنن:D

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
اين كه ميگيد كاش دسته تاچ اسكرين داشته باشه واقعا ايده بديه

١-مصرف باتري دسته خيلي بالا ميره

٢- به جاي اينكه يه هزينه الكي واسه تاچ اسكرين بكنند ميتونن قدرت كنسول رو ببرن بالاتر يا تريگر هاي زير دسته اضافه كنن با هزينه كمتر و اينكه خيلييي كاربردي تره

• Like
Reactions: Big boss_returns

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
اين كه ميگيد كاش دسته تاچ اسكرين داشته باشه واقعا ايده بديه

١-مصرف باتري دسته خيلي بالا ميره

٢- به جاي اينكه يه هزينه الكي واسه تاچ اسكرين بكنند ميتونن قدرت كنسول رو ببرن بالاتر يا تريگر هاي زير دسته اضافه كنن با هزينه كمتر و اينكه خيلييي كاربردي تره
دقیقا دسته ps4 همین الانشم بخاطر باتری میترکه ولی کردن تو اسکی از سوییچ ول کن نیستن فایده ای هم نداره

• Like
Reactions: esm nadaram

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
امیدوارم هیچوقت...هیچوقت...و باز هم هیچوقت این اتفاق نیفته:D

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
امیدوارم هیچوقت...هیچوقت...و باز هم هیچوقت این اتفاق نیفته:D
یه سری ها بودن نسل قبل می گفتن دوال شاک 3 و طراحیش تاریخ انقضا نداره و سونی حفظش می کنه تا ابد اما الان عمرا بتونن با دوال شاک 3 یا 2 بازی کنن
من امیدوارم بیفته چون واقعا بعد اینکه با کنترلر های دیگه بازی می کنی دوال شاک 4 باعث میشه دستت درد بگیره
تاچ اسکرین و غیره جز ملزومات نیست ولی درست شدن آنالوگ ها واقعا لازمه همون طور که مایکرو طراحی دستش خوبه اما باتری شارژی نداشتنش واقعا مسخره است
امیدوارم هردو این مشکلات رو حل کنن
واقعا کیفیت جنس آنالوگ ها افتضاحه ، گیم نتی ها این موضوع رو بهتر از هر کسی می دونن
در کل این نسل سونی از ابتدا خیلی سعی داشت قیمت رو پایین شروع کنه و کیفیت جنس هم کنسول و هم دسته خیلی خوب نبود گرچه طراحی سخت افزاریش عالی بود ابتدای نسل
امیدوارم یه فکری برای تهویه کنسول بشه چون واقعا صدا و دور فن مخصوصا شب ها آزار دهندست

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
یه سری ها بودن نسل قبل می گفتن دوال شاک 3 و طراحیش تاریخ انقضا نداره و سونی حفظش می کنه تا ابد اما الان عمرا بتونن با دوال شاک 3 یا 2 بازی کنن
من امیدوارم بیفته چون واقعا بعد اینکه با کنترلر های دیگه بازی می کنی دوال شاک 4 باعث میشه دستت درد بگیره
تاچ اسکرین و غیره جز ملزومات نیست ولی درست شدن آنالوگ ها واقعا لازمه همون طور که مایکرو طراحی دستش خوبه اما باتری شارژی نداشتنش واقعا مسخره است
امیدوارم هردو این مشکلات رو حل کنن
DS4 هم نسبت به DSهای قبلی چندان تفاوتی نکرده، بزرگ تر شده، دوتا دکمه جاشون رو دادن به دوتا دکمه ی دیگه و تاچ پد اضافه شده، ولی ساختار کلی دسته همونه هنوز!

اما جا به جایی آنالوگ ساختار کلی رو تغییر میده، امیدوارم تغییر ندن:p

• Like
Reactions: Milad_HW

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,732
نام
علی
جا به جایی آنالوگ چپ اصلا خوب نیست من شخصا همینطوری خیلی راحت ترم اگر تغییر بدن در بعضی سبک ها هم مثل فایتینگ خیلی رو اعصاب میره ، یا کلا جا به جا نکنن یا اگر میخوان تغییر بدن یه کاری کنن که آنالوگ سمت چپ بچرخه یعنی دست خودت باشه ببریش بالا یا پایین (یکی از دسته های حرفه ای اخیر همچین کاری کرده بودن)
راجب خسته شدن و درد گرفتن دست هم هر چی گیم پد بزرگ تر بشه احتمال این اتفاق بیشتره مخصوصا اگر زیاد بازی کنی به نظرم D4 از این نظر خیلی خوب بود ولی مثلا جنس آنالوگ ها باید بهتر بشه و طول عمر باتری بیشتر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر