تصاویر جدید از Manhunt 2

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
Manhunt 2 New Screens

logo.jpg

Boxshots :

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
گرافیک که نداره , در حده Ps2 هست
مگه قرار بوده در حد PS3 باشه ؟!
خوب واسه یه کنسولی مثل PS2 یه همچین گرافیکی از سرش هم زیاده.

ولی واقا من داره اشکم در میاد :(( یه همچین بازی پرطرفداری باید واسه کنسول نسل بعد بیاد نه واسه wii و ps2 و ... کنسول وی هم که گرافیکش دست کمی از ps1 نداره!
احتمالا موتور این بازی آماده نشده واسه کنسولهای نسل بعد هم بزنن.ولی واقا حیفش...

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
مگه قرار بوده در حد PS3 باشه ؟!
خوب واسه یه کنسولی مثل PS2 یه همچین گرافیکی از سرش هم زیاده.

ولی واقا من داره اشکم در میاد :(( یه همچین بازی پرطرفداری باید واسه کنسول نسل بعد بیاد نه واسه wii و ps2 و ... کنسول وی هم که گرافیکش دست کمی از ps1 نداره!
احتمالا موتور این بازی آماده نشده واسه کنسولهای نسل بعد هم بزنن.ولی واقا حیفش...
آخ یادم نبود قراره برای PS2 و Wii بیاد
عجب گرافیکی داره پس :biggrin1:
GOOD LUCK

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین

علی جون باور کن اشک منم داره در میاد :((:((
من عاشق بازی Manhunt بودم و البته هسم. و به جرات میتونم بگم تو این چن ساله بیش از 30 بار این بازیو تموم کردم و از اول تا اخرشو رفتم و خیلی هم واسه شماره ی 2 این بازی انتظار کشیدم اما از وقتی که فهمیدم این بازی میخواد واسه PS2 & Wii بیاد به قول شما اشکم دراومده :((
واقعا حیف این بازی با این پتانسیل بالاش نیست که Rockstar داره دسی دسی نابودش میکنه :(:mad::cool:

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
این راکستار میخوتد به علت وضعیت مالی بدش اینکار رو بگنه واین کار فقط به علت تعداد یونیت بالایی است که ps2 and wii فروختن.ولی من موندم اخه نینتندو نمیزاره بازی ها رو با این درجه خشونت بدن بیرون manhunt هم فقط خشونتش مخصوصا ساتورهاش:laughing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر