تجربه خرید اینترنتی شما (قطعات سخت افزاری)

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
سلام .

هدفم از ایجاد این تایپک به اشتراک گذاری تجارب خرید اینترنتیمون هست تا اینطوری بتونیم به همدیگه کمک کنیم خرید بهتری داشته باشیم .

خوب من از سایت های زیادی خرید داشتم و تقریبا کم و بیش از همه راضی بودم .
اونایی که راضی بودم رو بعدا تو پست های بعدی میگم اما خوب قسمتی که ناراضی بودم و هستم هنوز مهمتره و باعث شده من این تاپیک رو ایجاد کنم که شاید باعث بشم بقیه اشتباه من رو نکنن و از این سایت خریدی انجام ندن .
برای اینک تاپیک مفید واقع بشه من تعداد نقد های مثبت و منفی نسبت به هر سایتی رو سعی میکنم مرتب آپدیت کنم که تو پست اول بشه راحت نتیجه گیری کرد و جزییات باشه تو پست های خود دوستان .
ضمنا دوستان تا جایی که میشه تجربیاتشون رو به صورت مستند ارایه بدن بهتره .
علاوه بر شرح واقعه یک سری فاکتور کلی هم در نظر میگیرم که نسبت به اونا دقیقتر بررسی و نمره دهی بشن .

و اما مقداد آیتی Meghdadit !

meghdadit.png

تو این 10-15 ساله که تجربه خرید اینترنتی دارم هیچ سایت فروشی به بدی مقداد آیتی ندیدم حقیتا .
من 14 تیر یک عدد هاب فن دیپ کول مدل fh-04 سفارش دادم . بصورت عادی تو تجربه خرید های اینترنتی که داشتم ، اصفهان تقریبا کمترین زمان بین بقیه شهرستان ها بغیر از کرج ، محصول میرسه دستت . من با تیپاکس مثلا صبح خرید میکردم ، اونروز ارسال میکرد فردا میرسید به دستم یا نهایت اگر از ساعت 6 عصر رد میشد زمان رسوندن محموله به تیپاکس ، ارسال به فردا موکول و پس فردا به دستم میرسید . با پست تقریبا میانگین 1 الی 3 روز طول میکشه .
خلاصه من سفارشم رو ثبت کردم . یک روز صبر کردم دیدم هیچ اتفاقی نیفتاد و وضعیت سفارش من هنوز تو حالت تایید مونده و ارسال نشده . رفتم تو سایتشون و قسمت تماس با ما شمارشونا برداشتم و تماس گرفتم . خب قسمت پیگیری جواب نمیداد ! 15 دقیقه نفر اول صف انتظار بودم !
دیگه قسمت فروش رو گرفتم و اونجا وصلم کردن به قسمت پیگیری ! وصل شد ! گفتن آقا ارسال میشه براتون . گفتیم خب چشم . اونروزم گذشت و ارسال نشد (چون ارسال بشه به گفته خودشون کد پیگیری پستی رو اس ام اس میکنن) !
فردا تماس گرفتم باز همین داستان ! هیچ کس جواب تلفن نمیداد ! ایندفعه قسمت حسابداری رو گرفتم گفتم باو من اصلا منصرف شدم ! پول منو برگشت کنید ، گفت شماره فاکتورتون چیه و ... و باز گفتن یکی دو روزه ارسال میشه .
بشون تو قسمت تماس تیکت زدم باو پول منو بدید ! اینم شماره کارتم ! گفتن ارسال میشه براتون .
دوباره فرداش خبری نشد ، تیکت زدم گفتم باو یک کیسم میخواستید اسمبل کنید بفرستید تا الان رسیده بود دستم ، شما هنوز یه قطعه رو برا من ارسال نکردید ! رسیدنش پیش کش !
جواب دادن که موقع خرید بازه زمانی ارسال گفته شده 1تا5 روز کاری ! بهشون گفتم اولا که بازه تحویل کالا زده 1 تا 5 روز کاری بعدم شما مدام اینو تغییر میدید و تو فاکتور هم که ذکر نشده ! (الان 10 روزش کردن !)
الان موعد 5 روز خودشون هم گذشته و باز هم ارسال نشده کالا . حقیقتا من تو سایت ای نماد عضو شدم و ازشون شکایت کردم . خیلیا شاید حوصلشون نشه و اینکارو نکنن اما لازمه ! من به اون دو ستاره ای نماد اعتماد کردم و ازین سایت خرید کردم !
پس برای حق و حقوقتون وقت بزارید و نزارید بقیه هم مثل شما دچار تجربه بدی بشن !

و اما پارامترها :

ارسال سریع و بموقع سفارشات
قیمت کالا ها
تنوع موجودی کالا ها
برخورد پشتیبانی (چه مالی چه فروش چه پیگیری) و احترام به حقوق مشتری

خب امتیاز من به مقداد آیتی
ارسال سریع و بموقع سفارشات : 0
قیمت کالا ها : 5
تنوع موجودی کالا ها : 5
برخورد پشتیبانی (چه مالی چه فروش چه پیگیری) و احترام به حقوق مشتری : 0

میانگین امتیاز : 2.5 از 10 !

البته از نظر من 2.5 هم زیاده براشون و لطف زیادیه !
یعنی تحت هیچ شرایطی من ازین سایت خرید نمیکنم حتی اگر مثلا بگن واکسن کرونا رو داره و فقطم ازین سایت باید خرید !

Untitled 2.png

Untitled3.png

Untitled4.png

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Mahdi_MM

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر