بیشترین بازی هایی که روی سوییچ انجام دادید چیا بوده

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
1620741211251.png
با عرض سلام
این یه تاپیکیه که خیلی وقته میخواستم بزنم. موضوعش دورهمی و اشتراکی بود. یه جورایی میترسیدم کسی چیزی نذاره خودم تنها بمونم :D
ولی خب تهش گفتم به جهنم
جریان چیه حالا

تو آپدیت 8.0 سیستم عامل سوییچ (که اگه اشتباه نکنم دو سال پیش منتشر شده) دستگاه میذاره تو منوی All Software بازی هایی که دارید به ترتیب بیشترین زمانی که تو دستگاه پلی شدن مرتب کنید. فقط کافیه برید اون جا، دکمه R رو بزنید و رو گزینه By Longest Total Playtime رو انتخاب کنید. بعد میتونید از سه ردیف اول اسکرین شات بگیرید این جا بذارید :D
سه تا نکته.
  1. اگه چند تا اکانت و پلیر روی یه دستگاه داشته باشید این منو براساس مجموع پلی تایم همه ی اون اکانت ها مرتب می کنه بازی ها رو​
  2. و برعکس، اگه با یه اکانت رو دو تا دستگاه بازی می کنید، این منو، فقط میزانی که رو اون دستگاه بازی کردید رو حساب می کنه. میزانی که شما یه بازی رو روی یه اکانت بازی کردید تو بخش مشخصات همون اکانت ثبت میشه​
  3. و مورد سه، تو این لیست هر چند ترتیب ها صحیح اند ولی اعداد مشخص نیستن. بسته به کلاک تایم درونی خود بازی یا میزانی که خود سوییچ تو اکانت ها براون رند می کنه می تونید دربیارید چقدر هر کدوم رو بازی کردید​
با تمامی این تفاسیر، بیایید بیشترین بازی هایی که تو این چند سال تو سوییچ تون روش وقت گذاشتید رو با یه عکس به اشتراک بذارید. اگه پلی تایم هاتون هم بنویسید خوشحال میشم :x :x
میتونیم روی سلایق هم دیگه هم نظر بدیم حتی و به توپ ببندیم هم دیگه رو >:) >:)

پ.ن: عکس بالا مال من نیست. من پوکمون ندارم رو سوییچ ام :D

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
من سوییچ ام رو پارسال عوض کردم سر همین اون دیتای بیشترین پلی تایم هام پرید
ولی خب الان دوباره بعد یه سال یه نمونه دیتای جدید دارم و خیلی هم زیباست

2023100500020600-57B4628D2267231D57E0FC1078C0596D.jpg

ردیف اول بازی هایی اند که از 60 تا 140 ساعت پاشون وقت گذاشتم
جای زنوبلیدها به عنوان JRPG های بلند بالا به شدت محکمه مگه این که کمر همت ببندم بخوام زلدا رو 100 درصد کنم
Picross هم که اعتیاد محضه. یه زمانی هر شب می شستم یه ساعت پای معماهاش بعد میخوابیدم. عجیب یکی از بهترین انحصاری های سوییچه :D

جدید ترین عضو این کالکشن هم Eastward ـه با 20 ساعت گیم پلی که 10 ساعتش مال یه روزه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر