بکاپ گرفتن از wii

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
hbc روی وی بنده هستش و فریمور هم 3.1u هستش. می خواستم bootmii رو نصب کنم ولی نصب نمیشه! توی hbc اسمش میاد ولی وقتی انتخابش می کنم یه نوشته میاد و دیگه چیزی جلو نمیره! چکار باید بکنم؟ ios یعنی چی؟ توضیحات خاصی مبنی بر یه آموزش خوب که الفبای کار رو یاد بده از کدوم قسمت باید مطالعه کرد؟ تغییر فریمور الزامیه؟ ممنون میشم جواب این سولات رو مرقوم بفرمایید.
با تشکر

chimige

کاربر سایت
Aug 14, 2010
120
نام
majid
hbc روی وی بنده هستش و فریمور هم 3.1u هستش. می خواستم bootmii رو نصب کنم ولی نصب نمیشه! توی hbc اسمش میاد ولی وقتی انتخابش می کنم یه نوشته میاد و دیگه چیزی جلو نمیره! چکار باید بکنم؟ ios یعنی چی؟ توضیحات خاصی مبنی بر یه آموزش خوب که الفبای کار رو یاد بده از کدوم قسمت باید مطالعه کرد؟ تغییر فریمور الزامیه؟ ممنون میشم جواب این سولات رو مرقوم بفرمایید.
با تشکر
برای نصب و بکاپ گیری باید از دکمه های کنسول یا دسته GC استفاده کنید
البته بک عکس از جایی که گیر میکنه بگذارید تا راهنمایی کنم
ios فایل پیش نیاز سیستم عامل هستش یک جورایی کرنل سیستم عامل میشه

Squall*

کاربر سایت
Mar 13, 2009
541
نام
فرید
دو سه سال پیش بود کنسول پسر عمم رو با استفاده از این دو تا آموزش کپی خور کردم :

The Ultimate Wii Hacking Guide for Beginners

Guide: Softmod ANY Wii

آموزش اولی روان هست ولی کامل نیست
آموزش دومی خیلی پیچیده هست ولی قسمت های آخرش خیلی به درد میخوره
دو تا آموزش بالا تقریبا مکمل هم هستن
هر دو تاشون فروم های بسیار عالی و مرجع در زمینه کنسول Wii هستن
بهتره که توی هر دوتاش عضو بشی

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
اتفاقا همون دیشب با استفاده از اطلاعات سایت wiihacks تونستم Bootmii رو نصب کنم البته به عنوان ios و نه بوت. یه بک آپ هم از سیستم گرفتم. کلا سایتشون در این مورد خارق العاده هستش. مشکل هم این بود که آخرین ورژن bootmii یعنی 1.2 رو نمیشد نصب کنم ولی ورژن 1 رو تونستم نصب کنم.
Wii من هم کپی خور هستش ولی می خواستم از روی فلش اجرا کنم نه از روی دیسک. همچنین بازیهای گیم کیوب رو هم با همین روش اجرای از روی فلش می خوام اجرا کنم. امروز میرم تو کارش.
در مورد ios هم متوجه شدم به نوعی حالتی مشابه با نصب درایور در کامپیوتر هستش که می تونه نوعی کارایی برای سخت افزار رو اضافه کنه.
Cios هم همون ios ویرایش شده برای اهداف خاص تر هستش.
ممنون از همگی.

• Like
Reactions: Squall*

amir894

کاربر سایت
Nov 19, 2015
13
نام
امید
سلام به همه عزیزان،واقعاً خوشحالم که عضو کوچکی از این انجمن شدم تا بتونم به علم خودم بیفزایم و.... از این جور حرفا :d
داداش ! من از wii خودم متاسفانه بکاپ نگرفتم و بازم متاسفانه wii من بریک شده...! حالا میخواستم دوستان لطف کنن یه بکاپ برای دانلود بزارن تا من wii رو برگردونم به چرخه حیات >:)
درضمن روی وی برنامه bootmii نصب بوده.

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
سلام من bootmii رو به عنوان ios نصب کردم و بکاپ هم گرفتم.تغییری در بوت شدن دستگاه ندیدم مثل همون قبله.سوالم اینه حالا اگه دستگاه بریک بشه چکار باید کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر