به راهنماییتون نیاز دارم.....

mehdi709

کاربر سایت
بچه ها از بین کسایی که این گوشیا رو دارن یا اطلاعاتی از این گوشیا دارن از دیدهاشون و شندیهاشون به من کمک کنن تشکر از همه شما...>:d<
من بین خرید اینا موندم؟؟؟؟
HTC HD2

HTC wildfire s

HTC desire

HTC desire z

xperia x10

شما طبق سلیقه خودت بین hd 2 و desire s یکی رو انتخاب کن که به شخصه دومی رو به خاطر سیستم عامل آندروید و قابلیت به روز رسانی پیشنهاد میکنم.

درست میگن دوستمون دزیره بهتره ، البته اگه پول داری گلکسی اس رو مد نظر بذار که برا بازی حرف نداره و صفحه خیلی شفافی هم داره.
ارزونم شده و زیره 400 به خوبی میشه با گارانتی خریدش.
خیلیم قویتر از اینایی که میگی هست ولی خوب بازم نظر شماست دوست من ، ممکنه با برند سامسونگ کنار نمیای !!!
هر چی خریدی مبارکت باشه:)خبر خوش بشنوی به امید حق:x

درست میگن دوستمون دزیره بهتره ، البته اگه پول داری گلکسی اس رو مد نظر بذار که برا بازی حرف نداره و صفحه خیلی شفافی هم داره.
ارزونم شده و زیره 400 به خوبی میشه با گارانتی خریدش.
خیلیم قویتر از اینایی که میگی هست ولی خوب بازم نظر شماست دوست من ، ممکنه با برند سامسونگ کنار نمیای !!!
هر چی خریدی مبارکت باشه:)خبر خوش بشنوی به امید حق:x
ممنون از راهنماییتون:x

منم Desire s رو پیشنهاد میدم اما اگه زیر 400 میخوای و یه گوشی سگ جون و درست و درمون برو Motorola Defy بگیر که حرف نداره . ضد خش ضد آب ضد گردوخاک + بدنه محکم . آندروید 2.1 هست که قابلیت آپگرید رو داره . تعویض رام هم براش خیلی آسونه فقط موقع خریدش باید ورژن خاورمیانه رو بگیری.
دیگه به خودت بستگی داره . فک کنم دیگه بین اینا باید خوشگل تره رو انتخاب کنی دیگه...! :d

سلام بچه ها من دیگه desire خریدم خیلی ازش راضیم هر چی بازیو نرم افزار نصب میکنم همرو اجرت میکنه . کیفیت صفحش هم خیلی خوبه کلا باحاله مرسی

خوب دوست من شما باید بی شک دیسایر اچ تی سی رو انتخاب کنی!
تکنولوژی ساخت جدیدی داره!سیستم عامل آپدیت شده آندروید و ...
ببین بهترین تاچ توی این چنتا گوشی مال دیسایره!
اصلا به هبچ عنوان پیشنهاد نمیکنم طرف سونی اریکسونه بری!
واید فایر هم خیلی خیلی معمولیه!
میمونه hd 2 که من باز بین اون و دیسایر , دیسایر روپیشنهاد میکنم!
موفق باشی

دوستان من گوشیم رو میزنم شارژ و بعد که کامل شارژ شد درش میارم.بعد اصلا دست بهش نمیزنم میبینم که شارژش خود به خود کم میشه.مشکلش از چیه؟ تازه خریدمش.بعد از کجا باید ببینیم چه برنامه هایی بازه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or