بهينه كردن D-pad xbx360 براي بازي هاي fighting

god.of.game_black

کاربر سایت
Feb 21, 2007
85
بهتر كردن دسته Xbox360 برا بازي هاي مبارزه اي و فوتبال

باسلام ديروز كنترل جديد xbox معرفي شد كه d-pad بهتر شده ولي گفتم تابياد اينجا وبا قيمت40 -50 تومان بهتره دو روش ارزون ياد بديم نمي دونستم بچه ها اينقدر با d-pad مشكل دارن چون تايپيكي هم در اين باره نبود فقط اين تايپيك بودhttp://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=33041

1. روش اول مال دوستم كه چند ماه پيش تو مغازش برام درست كرد من تو بازي فوتبال مشكل داشتم كه دوستم با بريدن لبه هاي گرد D-PAD با چاقوي اره اي (ميوه خوري)از داخل و درآوردن به شكل + اين مشكل ما را حل كرد عكسي از داخل دسته خودم ندارم ولي طرز بريدن را با شكل توضيح ميدم
pwugfkvk75vt5fqcvwyj.jpg

لبه هاي قرمز راببريد
دليل اي ن كار دوستم اين بود اگه d-pad دسته ps3 &wii راديده باشيد در 4 جهت وجدا است روي لاستيك هاي دسته وبا فشار به هر جهت آن جهت را مي زند و براي جهت زاويه مثال پايين وچپ رامي زنيم ولي توي دسته 360 بخاطر فاصل 1 سانتي d-pad از بيرون و داخل از هم و گرد بودن d-pad از داخل يا زير اگر جهت جلو را بزنيم كمي مايل به پايين زاويه را ميزند به همين دليل دوستم لبه هايd-pad را كه به رنگ قرمز است بريد شد تقريبا مثل دسته سگا قديميSEGA
2.اين روش را از اينترنت پيدا كردم ولي تا حال امتحان نكردم بر روي يك كاغذ يك مربع 3 سانت در 3 سانت را كشيده مريع ها 1سانت كامل نباشه 9در9 ميليمتر باشه مربع وسط را مثل شكل لوزي 1سانت يا گرد بكشيد و يك تكه پلاستيك درب پك جا سي دي به ضخامت 1 ميلمتر گرفته وكاغذ را روي ان بگذاري و با تيغ مكت بر ان را مطابق شكل بريده و زير d-pad بگذاريد

bujl57niiiieph3wvvi.jpg

gp23ovxy2zbrvcipewv9.jpg

توجه هيچ وقت دستهxbox را خودتان باز نكنيد چون شايد آسيب به بدنه بزنيد از پيچ گشتي مخصوص خودش استفاده كني ديگه شايد نتوانيد درست دسته را ببنديد يا مدار و سيم ها را قطع كنيد ازيك فرد تعمير كار اين وسايل كمك بخواهيد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر