بهترین شوتر سوم شخص در دهه گذشته

بهترین شوتر سوم شخص در دهه گذشته از نظر شما کدام است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    85
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
همشونو غیر از سپلاتون بازی کردم
گرزها که قشنگ بودن ولی یادم نمیاد کدوم بهتر از یکی دیگه بود فقط یادمه 5 یکم حوصلم سر رفت یکم
به ترتیب از نظر من

Vanquish یادش بخیر سیگار میکشیدیم پشت کاور مبازره با غول هاش هم عالی بود خیلی شلوغ از زمین زمان تیر میبارید همش خط مقدم بود​

Gears Of War 3 حماسی و پر طمطراق بود:D
Max Payne 3 گرافیک اکشن خوب و یک بازی بزرگ محسوب میشد و پرخرج
Binary Domain واقعا زره ها و باس های غول پیکری داشت و همش در حال تیر اندازی بودیم خوب بود خدایی
Spec Ops: The Line خیلی از گرافیکش خوشم نیومد یک نواخب بود یکم
Gears of War 4 تجربش خالی از لطف نبود
Quantum Break کوتا بود و مشکلات ولی در کل بازی خوبی بود
Gears 5 واسه عاشقان گرز که هی کاور بگیرن و تیر ازندازی کنن ساخته شده بود خوب بود در کل
kane & lynch 2 با اینکه گرافیک و اکشن یکم ضعیف بود ولی در کل بازیش حال داد یادمه

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
چجوری روتون میشه ونکویش رو بزارین کنار گیرز؟ :| درسته بازی خوبی بود و خودمم ازش لذت بردم. ولی اگه گیرز نبود، ونکویش هم نبود. بهترین شوتر گذشته، حال و آینده گیرز است و بس.
بخاطر اینکه ونکوییش اون زمان یه تجربه منحصر به فرد بود با اکشن فوق سریع ولی گرز شماره سومش بود اگر گرز یک کنار ونکوییش بود من گرز یک رو میزدم

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
انچارتد ، توم ریدر ، کنترل ، دویژن و گوست ریکان هم کاش تو لیست بودن

• Like
Reactions: mqg1387

XPgame.net

⛩ XPgame ⛩ فروشگاه دیجیتال
کاربر سایت
Mar 28, 2021
80
نام
XPgame
در این تاپیک میخواهیم نظر کاربران محترم در مورد بهترین شوتر سوم شخص دهه ی گذشته براساس بخش کمپین را بدانیم.توجه داشته باشید برخی از عناوینی که در نظرسنجی آمده اند دارای بخش مولتی پلیر هم هستند.اما ملاک ما بخش کمپین هست و دوستان بر اساس این بخش گزینه ی مورد نظر را انتخاب کنند.بدیهی است که میتواند برای بهترین شوتر دهه ی گذشته بر اساس بخش مولتی پلیر یک تاپیک جداگانه زد و در آن محل به بحث و گفتگو پرداخت.
اینکه معیار فقط شوتر باشه نه مولتی بنظرم ونکویش یا حتی نئون وایت.

• Like
Reactions: Taha75 and Sam Deco
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر