بهترین بازی تاریخ

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
یعنی حال کردم با انتخاب هات
این دو تا بازی نمونه ای از بازی ها هستند که همه چیز بازی با هم جمع که یه بازی ماندگار رو بسازند
من با این دوتا بازی زندگی کردم . و هیچ وقت هم دیگه اون حس و حالی که با این دوتا بازی داشتم تکرار نشد .

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,176
نام
ehsan
شاید مسخره به نظر بیاد ولی
james boond 007 night fire(با این بازی کلی خاطره داشتم حتی شب هاخوابشو هم میدیدم)
desporado 1
سوپر ماریو میکرو
کامیکس زون سگا

به نظره من انتخاب شما خیلی منطقی تر از خیلی ها هستش.در واقع این بازی هایی که شما مثال زدید "بازی خالص" هستند بدون اسانس و مواد نگه دارنده!

یه زمانی این تزیینات وجود نداشت و 90 درصد مردم به game میگفتند ... پیف... چه بویی میده و هرکی بازی میکرد را مسخره میکردند...
تا زمانی که گرافیک بالا رفت و احساسات و سینما و موارد دیگه وارد "Game" شد
شاید وانیلی بودن Game خیلی بهتر بود نسبت به الان که ... یک من روغن روش میریزند که بلکه مشتری زیاد بشه
فیلم میبینیم که با کلیت داستان و شخصیت ها آشنا بشیم
سریال که میبینیم با جزییات بیشتر داستان و شخصیت ها آشنا میشیم

کتاب میخونیم که با جزیی ترین اطلاعات داستان و شخصیت ها آشنا بشیم

بازی میکنیم تا نقشه قهرمان را داشته باشیم و وارد دنیایی که نویسنده و کارگردان خلق کرده اند بشیم

در نهایت بازی rpg بازی میکنیم تا ابزاری در اختیار داشته باشیم که بتوانیم دنیا و یا روایتی را به انتخاب خودمون (با محدودیت هایی به دلیل تکنولوژی و امکانات محدود)
خلق کنیم...
خلقت و خلاقیت بزرگترین لذتی هست که انسان تا کنون کشف کرده...
در واقع جاهگاه گیم از زوایایی... بالاتر از فیلم و کتاب هستش... اون هم به علت داشتن عناصره قدرتمند کنترل و... که حس زنده بودن و خوداگاه(هوشمندی.هوشیاری) را در بر داره
ولی هرچقدر این عناصر کمرنگ تر بشن... گیم جایگاهش را از دست میده

آخرین ویرایش:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
آی گفتی :D
رفتم به تمام خاطرات بچگی :D
هر کدومو یه 20 تا 30 بازی تموم کردم :D

NES_Super_Mario_Bros.gif

256px-The_Neverhood_-_box_art.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند