بـازی آنـلایـن مـزرعـه داری Hay Day - انـدرویـد

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
hay_day.png

سلام دوستان.
من چند بار تو سایت سرچ کردم، ولی به صورت باور نکردنی هیچ تاپیکی مرتبط با این بازی ندیدم! به همین دلیل لازم دونستم یک تاپیک برای این بازی سرگرم کننده بزنم!
شاید خیلی ها با این بازی آشنائی داشته باشن، ولی من توضیحات کامل رو می دم.
بازی Hay Day توسط شرکت SUPERCELL به صورت رایگان عرضه شد و یک بازی مرزعه داری به صورت آنلاین هست.
این بازی در ابتدا برای سیستم عامل IOS اومد، اما مدتی پیش برای اندروید هم عرضه شد!
در این بازی شما یک مرزعه دارید و باید اون رو گسترش بدید. در این بین می تونید با دوستان خودتون در "ف.ی.س-ب.وک" و حتی دوستانی که در محیط بازی انتخابشون کردید داد و ستد کنید و چیزهائی که احتیاج دارید رو تهیه کنید! لِوِل می گیرید، صاحب زمین و پول های بیشتر می شید، مزرعه رو به هر مُدلی که دوست دارید می چینید و به همین شکل بازی ادامه پیدا می کنه. یک بازی زیبا و معتاد کننده!

09169373641456933993.png

برای شروع بازی چند مرحله خیلی کوچیک هست که باید بگذرونید.
قدم اول- دانلود و نصب بازی. (نیاز به اندروید 4 به بالا)
قدم دوم- دانلود و نصب برنامه "تغییر آی-پی" برای آپدیت اولیه بازی. (نیاز به اندروید 4 به بالا و یا روت بودن گوشی)

برای آپدیت های هفتگی یا شایدم ماهیانه که برای این بازی میاد، شما باید از نرم افزار تغییر آی-پی استفاده کنید. برای شروع بازی هم، شما نیاز به یک آپدیت اولیه دارید. پس در هر صورت شما به نرم افزار تغییر آی-پی احتیاج خواهید داشت.
نرم افزارهائی که به شما پیشنهاد می کنم، "د.ر.و.ی.د-و.ی.پ.ی.ا.ن" و نرم افزار "ه.ا.ت-ا.س.پ.ا.ت" هست. متاسفانه نرم افزار معروف "س.ا.ی.ف.و.ن" جواب نمیده و شما حتما باید یکی از اون دو نرم افزار رو انتخاب کنید.
قبل از دانلود بازی هم می تونید این ویدئو چند ثانیه ای که بنده از مزرعه خودم فیلم برداری کردم ببینید و یک آشنائی کوچیک با بازی پیدا کنید! :d
دانلود ویدئو کوتاه از بازی.

خب، هم بازی و هم نرم افزارهای مکمل رو برای راحتی شما در لینک های زیر آپلود کردم.
دانلود بازی Hay Day
دانلود برنامه تغییر آی-پی، صرفاً برای آپدیت بازی. (د.ر.و.ی.د)
دانلود برنامه تغییر آی-پی، صرفاً برای آپدیت بازی. (ه.ا.ت)

هر سوالی هم داشتید، می تونید در همین تاپیک بپرسید!
لذت ببرید.

======================آپدیت جدید=======================
خب دوستان، با آپدیت جدیدی که اومد تا حدودی کمبود و مشکل عَدم کانکت شدن به فیس بوک برای ما حل شده!
با این آپدیت قابلیت ساخت "محله" که چیزی شبیه به اتحاد هست ایجاد شده که می تونیم به هم ملحق بشیم، با هم چت کنیم و به هم کمک کنیم!
من هم یدونه ساختم به اسم "Iranian farmers" که اگر بیاد خوشحال می شیم! :d
اسم من هست.
می تونید بدون درخواست وارد بشید! ;)
البته باید لِوِلتون 29 به بالا باشه.

=============================================

آخرین ویرایش:

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
- - -ویرایش - - -

خب، اولین سوال رو هم خودم می خوام بپرسم!
yahoo_4.gif

دوستان اهل فن، چه طوری می تونم به اف.بی کانکت بشم و با دوستام بازی کنم؟
من هرکاری کردم نتونستم! تو سایتش هم سوال کردم، کسی جواب نداد. اما همه از همین طریق با هم ارتباط دارن.
اف-بی موبایل هم به راحتی باز میشه در ضمن.
والا، به نظر من باید یک اکانت جدید اف-بی برای این بازی ساخت!
yahoo_106.gif
اما حوصلشو ندارم
yahoo_21.gif
می خوام اول مطمئن بشم بعد!
yahoo_4.gif

فک کنم supercell کلن با اف بی مشکل داره clash of clans رو هم خواستم به اف بی کانکت شم نشد
به به، بالاخره یکی تحویل گرفت این تاپیک رو! :d
تو پیج رسمیش دیدم که خیلی از غیر ایرانی ها به فیس بوک کانکت میشن و همدیگرو اَد می کنن.
برای IOS نیاز به گیم سنتر هست و اندروید نیاز به فیس بوک داره!
اما خیلی عجیبه که چرا ما هرکاری می کنیم کانکت نمیشه! در حالی که با هیتلر بِشکَن خیلی راحت می تونی در حالت عادی وارد فیس بوک موبایل بشی!

نمی دونم چرا همش فکر می کنم اگر اکانت جدید فیس بوک بسازیم کانکت میشه، اما زورم میاد بسازم تست کنم :))

آخرین ویرایش:

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
خب دوستان، با آپدیت جدیدی که اومد تا حدودی کمبود و مشکل عَدم کانکت شدن به فیس بوک برای ما حل شده!
با این آپدیت قابلیت ساخت "محله" که چیزی شبیه به اتحاد هست ایجاد شده که می تونیم به هم ملحق بشیم، با هم چت کنیم و به هم کمک کنیم!
من هم یدونه ساختم به اسم "Iranian farmers" که اگر بیاد خوشحال می شیم! :d
اسم من هست.
می تونید بدون درخواست وارد بشید! ;)
البته باید لِوِلتون 29 به بالا باشه.

آخرین ویرایش:

paiom

کاربر سایت
Jul 15, 2012
2
آقا ما که نتونستم تو فیس وارد شدم تو این بازی . هم با تغییر آی پی و هم بدون اون امتحان کردم.

اگه کسی راه حلی داره کمک کنه. ممنون

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
آقا ما که نتونستم تو فیس وارد شدم تو این بازی . هم با تغییر آی پی و هم بدون اون امتحان کردم.

اگه کسی راه حلی داره کمک کنه. ممنون

درسته، ما هم مشکل داریم! اما تو این آپدیت جدیدی که براش اومده می تونید Neighborhoods بسازید!
با ساخت Neighborhoods می تونید برای خودتون عضو جمع کنید و به هم کمک کنید!
من ساختم! اگر مایل هستید می تونید وارد بشید!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر