بررسی طعم Ice cream sandwitch

کدوم خوشمزه تره ؟

• Ice cream sanwich ( آندروید 4.0 )

رای‌ها: 22 61.1%
  • mango ( ویندوز فون 7.5 )

رای‌ها: 3 8.3%
  • ios 5 ( سیب )

رای‌ها: 11 30.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    36

aliakbar_b

کاربر سایت
Jul 8, 2008
225
نام
علی اکبر

بالاخره انتظارها به پایان رسید و گوشی نکسوس جدید با سیستم عامل جدید اندروید بستنی حصیری توسط گوگل رونمایی شد. این بار نیز مانند نکسوس قبلی (Nexus S) سامسونگ با همکاری گوگل عهده دار ساخت نکسوس جدید شد که آن را Galaxy Nexus نامید.

پس از اینکه اپل iPhone 4S و مایکروسافت موج دوم ویندوزفونی های انبه ای را روانه بازار کردند حال نوبت به گوگل رسیده تا بار دیگر ثابت کند محبوب ترین پلتفرم تلفن هوشمند جهان را در اختیار دارد.
مهمترین ویژگی Galaxy Nexus سیستم عامل اندروید 4 یا بستنی حصیری است که گوگل با ترکیبی از اندروید نان زنجبیلی 2.3 و لانه زنبوری 3.2 آن را حاصل کرده تا علاوه بر امکانات و کارایی بالاتر از عدم سازگاری برنامه های مختلف مخصوص تبلت ها و گوشی ها جلوگیری کند و نبود دکمه های سخت افزاری در جلو گوشی از ادغام Honeycomb و Gingerbread خبر می دهد. مشخصه بعدی گلکسی نکسوس همانطور که از سامسونگ انتظار می رفت صفحه نمایش خیره کننده آن است، این صفحه نمایش بزرگ 4.65 اینچی از نوع HD Super AMOLED است و علاوه بر داشتن کیفیت و کنتراست فوق العاده صفحه نمایش های Super AMOLED موجود دارای وضوح صفحه HD یعنی 1280 در 720 پیکسل است که برای اولین بار در تلفن های همراه دیده می شود. پیش از این آیفون 4 و 4S با وضوح 960 در 640 پیکسل در یک صفحه 3.5 اینچی و تراکم پیکسل 330 پیکسل بر اینچ بهترین وضوح را در صفحه نمایش های تلفن های هوشمند داشتند اما با گلکسی نکسوس علیرغم صفحه نمایش بزرگ 4.65 اینچی به علت وضوح HD تراکم پیکسلی بالای 316 پیکسل در هر اینچ را نیز خواهید داشت در نتیجه چه از نظر وضوح و چه کیفیت و کنتراست می توان گفت با بهترین صفحه نمایش تلفن های همراه مواجهیم. از محاسن دیگر درباره صفحه نمایش نکسوس جدید سرعت بالای صفحه لمسی با تأخیر یک صدم میلی ثانیه، خمیده بودن صفحه مانند Nexus S و پوشش Olephobic برای جلوگیری از اثر انگشت و بازتاب کمتر نور است.
ویژگی مهم بعدی در هر تلفن هوشمند پردازنده آن است که اینبار با یک پردازنده قدرتمند دو هسته ای Cortex A9 با فرکانس 1.2 گیگاهرتز مواجهیم که البته به جای چیپست Exynos مانند گلکسی اس 2 اینبار سامسونگ از چیپست Texas Instrument OMAP بهره برده است که تا ورود گلکسی نکسوس به بازار و مشاهده بنچمارک ها و آزمایشات نمی توان درباره قدرت دقیق CPU و GPU در این دو گوشی و همچنین در برابر گوشی های قدرتمند دیگری مانند Sensation XE نظر داد. وزن نکسوس جدید 135 گرم بوده و ابعاد آن 135.5 در 67.9 در 8.9 میلیمتر می باشد که البته در باریک ترین قسمت آن تنها 6.9 میلیمتر قطر دارد. مانند گلکسی اس 2 یک گیگابایت رم به شما در مالتی تسکینگ کمک می کند و دو مدل 16 و 32 گیگابایتی را برای خرید پیش رو خواهید داشت.
دوربین گلکسی نکسوس که یکی دیگر از عوامل مهم برای برخی کاربران است این بار یک دوربین 5 مگاپیکسلی با قابلیت فیلمبرداری FullHD 1080p بوده که شاید نسبت به گلکسی اس2 یا بسیاری رقبا مثل آیفون 4S و HTC Sensation ضعیف به نظر برسد اما در این چندسال همگی یاد گرفته ایم که کیفیت عکسها و شماره مگاپیکسل دو مؤلفه جداگانه هستند و فقط می توانیم بگوییم عکسهای دوربین های 5 مگاپیکسلی از 8 مگاپیکسلی ها کوچکتر هستند اما هنوز برای نظر دادن درباره کیفیت تصاویر زود است. باید از اندروید 4 متشکر باشیم چرا که گلکسی نکسوس با این سیستم عامل می تواند به راحتی عکسهای پانوراما بگیرد، در فیلمبرداری زوم کرده و عکس بگیرد، سرعت شاتر آن بسیار بالاتر رفته و حتی می توانید با کمک دوربین 1.3 مگاپیکسلی جلو و سیستم جدید تشخیص چهره قفل گوشی را باز کنید.
ژیروسکوپ، شتابسنج، وایفای، بلوتوث 3، فناوری NFC، سیستم نویزگیر مکالمه با میکروفون جداگانه و قطب نمای دیجیتال را هم در نکسوس جدید می توانید پیدا کنید علاوه بر اینکه باتری قدرتمند 1750 میلی آمپری ترس شما را از عمر کوتاه باتری تا حد زیادی برطرف خواهد کرد. گلکسی نکسوس بسته به منطقه عرضه به تکنولوژی LTE نیز مجهز خواهد بود تا نهایت سرعت اتصال را برایتان فراهم کند همچنین پنل پشتی گوشی از جنسی به نام Hyper Skin تولید شده که به گفته گوگل از سر خوردن در دست جلوگیری می کند زمان عرضه Galaxy Nexus نوامبر امسال (ماه دیگر) اعلام شده است و این گوشی در آسیا، امریکا و اروپا همزمان ارائه خواهد شد.
منبع

تصویر :
galaxy-nexus-product-image-1.jpg

gsmarena_009.jpg

gsmarena_009.jpg

gsmarena_002.jpg

gsmarena_037.jpg

gsmarena_013.jpg

gsmarena_015.jpg

gsmarena_029.jpg

gsmarena_030.jpg
ویدئو :

---------- نوشته در 03:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:22 PM ارسال شده بود ----------

درود بده بخوریم بستنی رو تا هوا سردتر نشده :D برا gs2 کی میاد ؟
تا الان تاریخ ارائه آپدیت بستنی حصیری از طرف سامسونگ اعلام نشده ! ولی همین چند ساعت پیش HTC اعلام کرد ، آپدیت مخصوص device های اخیرش را در اوایل 2012 آماده میکند:d
ولی سامسونگ در این امر بسیار خوش نام تره از HTC !! مطمئنا تا قبل از اینکه هوا خیلی سرد شه ، بستنی رو می تونیم بخوریم !

آخرین ویرایش:

aliakbar_b

کاربر سایت
Jul 8, 2008
225
نام
علی اکبر
سونی اریکسون در اقدامی مشابه HTC اعلام کرد آپدیت های ICS تا اواخر 2011 بر روی سری xperia آماده خواهد شد !
ظاهرا اولین گوشی هم که آپدیت ICS رو دریافت میکند nexus s سامسونگ است:d

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,248
نام
امیرحسین
سونی اریکسون در اقدامی مشابه HTC اعلام کرد آپدیت های ICS تا اواخر 2011 بر روی سری xperia آماده خواهد شد !
ظاهرا اولین گوشی هم که آپدیت ICS رو دریافت میکند nexus s سامسونگ است:d

بَه بَه :D

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
من چون آیفون 4 بیشتر از چند روز نداشتم راجع به 5 هم نظر نمیدم !
یه سوال . خدایی چند نفر تو این سایت یا کلا تو ایران Windows Phone 7 دارن ؟ من هر جا میرم میبینم همه دارن از WP7 بد میگن ! بعد که سوال میکنم حاجی با این OS کار کردی اصلا ؟! میگه نه بابا ولی تو Review هاش که معلومه چیه ! آخه اینم شد گوشی که نمیتونی ویجتاشو عوض کنی و ... ؟!
و البته یه مشت حرف مفت دیگه که فقط نشان از بی سوادی و عقب موندگیه طرف داره ! متاسفانه سیستم عامل برای عده ای درست تعریف نشده و سیستم عاملو از روی ظاهرش انتخاب میکنن در صورتی که هیچ ربطی نداره !
اگر توی نظر سنجیه بالا Symbian anna یا belle بود به اونا رای میدادم اما چون نیست به مانگو رای دادم ! تجربه ای که با Mango داشتم واقعا متفاوت بود !
تا قبل از WP7 یه HTC Desire داشتم . قویا توصیه میکنم این گوشی رو خریداری نکنید چون با آپدیت 2.3 خیلی داغون میشه ! حقیقتا از سیستم عامل اندروید حالم به هم خورد ! نه به خاطر اینکه امکانات کمی داره یا ظاهر قشنگی داره , سیستم عاملی که من میخواستم نبود ! هزاران هزار برنامه که به درد نمیخوردن , صفحه ها و ویجتایی که فقط برای قشنگی بودن و کاربردی نداشتن , بخش Contact اصلا جالب نیست تو اندروید , با Office خیلی سازگار نیست و مهمتر از همه اینکه هیچ فرقی بین نسخه ی 1.6 روی X8 با 2.3 روی Desire وجود نداره به جز چند تا امکان ساده تو مرورگر و تغییر ظاهر !

به اندازه ی کافی از اندروید گفتم , میرم سراغ WP7 !
اولین فرق ویندوز اینه که حساب شده وارد بازار شد . از همون اول گفت که فعلا قصد رقابت جدی نداره تا مانگو بیاد .
همونطور که میدونید ماکرو برای شرکتای سازنده ی گوشی محدودیت تعیین کرده . در واقع حد اقل امکانات گوشی باید دوربین 5 مگاپیکسلی , CPU حداقل 1 گیگاهرتزی , صفحه نمایش بزرگ با کیفیت حداقل WVGA و ...
این یعنی اینکه امکان کند شدن و هنگ کردن گوشی به 0 میرسه و از این نظر به راحتی میتونم بگم برترین سیستم عامل در زمینه ی روان بودن و سرعت همین WP7 هست که البته با آپدیت مانگو بهتر هم شد !
بعد از اون میرسیم به چیزی که من رمز موفقیت ماکرو در آینده میدونم ! Windows یکسان روی برنهای مختلف ! این یعنی تفاوتی بین سیستم عامل نصب شده روی گوشی LG با HTC نیست مگر چند تا برنامه ی انحصاری ! حالا چرا برتری هست ؟! چون مثل ویندوز PC دنیا رو تسخیر میکنه ! همونجور که ویندوز 7 روی کامپیوترهای همه یکسانه و فقط سخت افزار سیستم ها فرق میکنه , ماکرو همین سیاست رو در مورد گوشیای WP7 هم اعمال کرده ! شما چه HTC titan با cpu بیش از 1 ghz داشته باشید چه omnia 7 با 1 ghz فرقی تو سیستم عاملتون و کاراییش وجود نداره و فقط مثل PC توی بعضی بازیا و نرم افزارا گوشیه قوی تر مثل PC قویتر عمل میکنه !
بعد از اون میرسیم به آپدیت ! بر خلاف گوگل که 5 شنبه ها یه آپدیت میده بیرون (!) و هیچ ویژگی خوبی اضافه نمیشه به جز تغییر ظاهری , ماکرو با آپدیت مانگو کار 5 تا آپدیت گوگل رو یه جا کرد ! اضافه شدن 500 ویژگی که به وضوح سیستم عاملو چند گام جلو میبره و از کیفیت دوربین تا پخش فیلم و موسیقی و بازی رو کاملا ارتقا میده همه و همه تو یه آپدیت اضافه شد ! و اینجا جا داره برای طرفدارای شبکه های اجتماعی بگم که رسما هیچ سیستم عاملی تو این بخش حتی نزدیک به ویندوز فون مخصوصا با آپدیت مانگو نیست ! تو بخش People میتونید تمام اکانت های Face B00k و Tw!tter و ... رو داشته باشید و از همونجا پست بدید یا آپدیت ها رو چک کنید . در قسمت Messaging هم میتونید Faceb0ok chat یا لایو مسنجر رو داشته باشید بدون نیاز به برنامه ی اضافی و البته با لینک کردن اکانت لایو با فیسبوک میتونید بدون استفاده از ViPiN به facebo0k دسترسی داشته باشید !

حرف آخر اینکه به نظرم در حال حاضر اندروید برترین سیستم عامل هست (البته در کنار اپل) ولی بالغترین سیستم عامل windows phone 7 هست که با مانگو تجربه ی عالی به شما ارائه میده و شک ندارم تا اواسط سال 2012 و با عرضه ی آپدیت بعدی و گوشیای نوکیا به برترین سیستم عامل بازار تبدیل میشه و اونوقت میتونید روی PC , Console , Tablet و موبایل شاهد حکم رانیه ویندوز و ماکرو باشید ...

aliakbar_b

کاربر سایت
Jul 8, 2008
225
نام
علی اکبر
من چون آیفون 4 بیشتر از چند روز نداشتم راجع به 5 هم نظر نمیدم !
یه سوال . خدایی چند نفر تو این سایت یا کلا تو ایران Windows Phone 7 دارن ؟ من هر جا میرم میبینم همه دارن از WP7 بد میگن ! بعد که سوال میکنم حاجی با این OS کار کردی اصلا ؟! میگه نه بابا ولی تو Review هاش که معلومه چیه ! آخه اینم شد گوشی که نمیتونی ویجتاشو عوض کنی و ... ؟!
و البته یه مشت حرف مفت دیگه که فقط نشان از بی سوادی و عقب موندگیه طرف داره ! متاسفانه سیستم عامل برای عده ای درست تعریف نشده و سیستم عاملو از روی ظاهرش انتخاب میکنن در صورتی که هیچ ربطی نداره !
اگر توی نظر سنجیه بالا Symbian anna یا belle بود به اونا رای میدادم اما چون نیست به مانگو رای دادم ! تجربه ای که با Mango داشتم واقعا متفاوت بود !
تا قبل از WP7 یه HTC Desire داشتم . قویا توصیه میکنم این گوشی رو خریداری نکنید چون با آپدیت 2.3 خیلی داغون میشه ! حقیقتا از سیستم عامل اندروید حالم به هم خورد ! نه به خاطر اینکه امکانات کمی داره یا ظاهر قشنگی داره , سیستم عاملی که من میخواستم نبود ! هزاران هزار برنامه که به درد نمیخوردن , صفحه ها و ویجتایی که فقط برای قشنگی بودن و کاربردی نداشتن , بخش Contact اصلا جالب نیست تو اندروید , با Office خیلی سازگار نیست و مهمتر از همه اینکه هیچ فرقی بین نسخه ی 1.6 روی X8 با 2.3 روی Desire وجود نداره به جز چند تا امکان ساده تو مرورگر و تغییر ظاهر !

به اندازه ی کافی از اندروید گفتم , میرم سراغ WP7 !
اولین فرق ویندوز اینه که حساب شده وارد بازار شد . از همون اول گفت که فعلا قصد رقابت جدی نداره تا مانگو بیاد .
همونطور که میدونید ماکرو برای شرکتای سازنده ی گوشی محدودیت تعیین کرده . در واقع حد اقل امکانات گوشی باید دوربین 5 مگاپیکسلی , CPU حداقل 1 گیگاهرتزی , صفحه نمایش بزرگ با کیفیت حداقل WVGA و ...
این یعنی اینکه امکان کند شدن و هنگ کردن گوشی به 0 میرسه و از این نظر به راحتی میتونم بگم برترین سیستم عامل در زمینه ی روان بودن و سرعت همین WP7 هست که البته با آپدیت مانگو بهتر هم شد !
بعد از اون میرسیم به چیزی که من رمز موفقیت ماکرو در آینده میدونم ! Windows یکسان روی برنهای مختلف ! این یعنی تفاوتی بین سیستم عامل نصب شده روی گوشی LG با HTC نیست مگر چند تا برنامه ی انحصاری ! حالا چرا برتری هست ؟! چون مثل ویندوز PC دنیا رو تسخیر میکنه ! همونجور که ویندوز 7 روی کامپیوترهای همه یکسانه و فقط سخت افزار سیستم ها فرق میکنه , ماکرو همین سیاست رو در مورد گوشیای WP7 هم اعمال کرده ! شما چه HTC titan با cpu بیش از 1 ghz داشته باشید چه omnia 7 با 1 ghz فرقی تو سیستم عاملتون و کاراییش وجود نداره و فقط مثل PC توی بعضی بازیا و نرم افزارا گوشیه قوی تر مثل PC قویتر عمل میکنه !
بعد از اون میرسیم به آپدیت ! بر خلاف گوگل که 5 شنبه ها یه آپدیت میده بیرون (!) و هیچ ویژگی خوبی اضافه نمیشه به جز تغییر ظاهری , ماکرو با آپدیت مانگو کار 5 تا آپدیت گوگل رو یه جا کرد ! اضافه شدن 500 ویژگی که به وضوح سیستم عاملو چند گام جلو میبره و از کیفیت دوربین تا پخش فیلم و موسیقی و بازی رو کاملا ارتقا میده همه و همه تو یه آپدیت اضافه شد ! و اینجا جا داره برای طرفدارای شبکه های اجتماعی بگم که رسما هیچ سیستم عاملی تو این بخش حتی نزدیک به ویندوز فون مخصوصا با آپدیت مانگو نیست ! تو بخش People میتونید تمام اکانت های Face B00k و Tw!tter و ... رو داشته باشید و از همونجا پست بدید یا آپدیت ها رو چک کنید . در قسمت Messaging هم میتونید Faceb0ok chat یا لایو مسنجر رو داشته باشید بدون نیاز به برنامه ی اضافی و البته با لینک کردن اکانت لایو با فیسبوک میتونید بدون استفاده از ViPiN به facebo0k دسترسی داشته باشید !

حرف آخر اینکه به نظرم در حال حاضر اندروید برترین سیستم عامل هست (البته در کنار اپل) ولی بالغترین سیستم عامل windows phone 7 هست که با مانگو تجربه ی عالی به شما ارائه میده و شک ندارم تا اواسط سال 2012 و با عرضه ی آپدیت بعدی و گوشیای نوکیا به برترین سیستم عامل بازار تبدیل میشه و اونوقت میتونید روی PC , Console , Tablet و موبایل شاهد حکم رانیه ویندوز و ماکرو باشید ...

سلام ... عمده ی حرف های شما منطقی بودند ... ولی چندتا اشکال باید بگیرم ! desire آپدیت 2.3 رو دریافت نکرده و احتمالا آپدیتی که شما استفاده کردی از desire HD پورت شده بوده ... desire گوشی قوی نیست مخصوصا زمانی که از یک کاستوم رام پورت شده استفاده میکنه :d پس نباید آن را به عنوان نماد اندروید ذکر کرد !! قضیه آپدیت های اندروید از این قراره که سریع میدن تا ملت الاف نشن ... شما اگه این آپدیت ها رو در بلند مدت در نظر بگیری ، موثر بودن رو دریافت میکنی .... اما به شما پیشنهاد میکنم حداقل یه بار از گلکسی اس 2 یا 1 استفاده کن ... آنوقته که symbian anna و wp7 کمتر به چشت میان ...

• Like
Reactions: Muse

aliakbar_b

کاربر سایت
Jul 8, 2008
225
نام
علی اکبر
پس از کنفرانس هنگ کنگ (محل برگزاری نشست خبری گوگل) که برای معرفی گلکسی نکسوس و سیستم عامل آندروید 4 (ics ) بر گزار شد

همه ی ما هیجان زده و خواستار آن شدیم تا گوشیهایمان به این ورژن جدید که ساندویچ بستی نامیده می شوند ، آپدیت شوند .

حال ما باید با هم یک لیست خوب و مناسب پیش بینی نماییم و ببینیم کدام یک از تلفن ها آپدیت خواهند شد و کدام یک شاید آپدیت گردد و کدام دستگاه های آندرویدی به (ics ) آپدیت نخواهند شد

با حساب معرفی گلکسی نکسوس با حدود قیمت 500 دلار که در ماه آینده عرضه میگردد حال می خواهیم گوشیهایمان را با این شرایط مورد بررسی قرار دهیم

گوشی هایی که (ics) را دریافت خواهند نمود :

ما فکر می کنیم تمام گوشی هایی را که در زیر معرفی میکنیم شامل آپدیت شدن به ( ics ) هستند اما در زمانش معلوم نیست

Samsung Nexus S
i5465_SamsungGoogleNexusS5.jpg

بدون شک نکسوس اس و تمام هم خانواده هایش از T-Mobile and AT&T به سرعت آپدیت جدید را دریافت خواهند نمود زیرا تجربه اصلی و جزء گوگل اند و (ics) بر روی آخرین نسلشان ساخته و تست شده است و جا هیچ شکی را در ذهن باقی نمی گذارد که همه ی آنها به ساندویچ بستنی ارتقا خواهند یافت و نکسوس اس بعد از گلکسی نکسوس احتمالا اولین در آپدیت به (ics) باشد

Motorola Atrix 2
i5466_motorolaatrix2ofic.jpg

Atrix 2 دیگر گوشی موترولا است که از پردازنده ی OMAP سود می برد.انتخاب موترولا در رفتن از Tegra به OMAP اش دقیقا قبل از معرفی (ics) مطمئنا تصادفی نیست . Atrix 2 دارای مشخصات و قابلیت هایی است که توانایی نصب (ics) را بر روی خود دارد اما بزرگترین پرسش مطرح شده آن است که آیا شامل MotoBlur می شود. MotoBlur یک پوست و قالب است که موترولا همیشه روی گوشی های مبتنیی بر سیستم عامل های آندورید پیاده می کند .من خودم واقعا به MotoBlur توجه نمی کنم و منتظر دیدن عکس العمل موترولا در زمان شروع خط ارائه ی آپدیت به (ics) می مانم.

Motorola RAZR
i5467_MotorolaDroidRAZR1.jpg

اوایل این هفته اعلام شد که RAZR جزء اولین گوشی های موفق به دریافت آپدیت به (ics) است . و ما در دیگر سایت های مشابه آندرویدی این خبر را مشاهده نمودیم که RAZR جزء اولین گوشی های آپدیتی به ورژن ساندویچ بستنی است که این اتفاق در اوایل سال میلادی 2012 خواهد افتاد پس ما 100% مطمئن هستیم RAZR به (ics) مجهز خواهد شد اما مانند Atrix 2 چه مقدار MotoBlur تاثیر خواهد گذاشت باید دید

Motorola Droid Bionic

i5468_motoroladroidbionicofic.jpg

Bionic یکی دیگر از اعضای خانواده ی Droid است که از چیپست OMAP بهره می برد.ما متعج شدیم زمانی که دیدیم موترولا استفاده ی خود را از Tegra 2 قطع نموده وبه OMAP برای گوشی Bionic برگشته است.اما این بر روی verizon's LTE کار می کند حمایت میشود.

ما معتقدیم که Bionic به سرعت بعد از Atrix 2 & RAZR به (ics) ارتقا خواهد یافت و اما من می توانم اشتباه کنم هرچند مطمئن هستم بسیاری از شما که دارای bionic هستید دعا می کنید که من اشتباه کنم.

Motorola Droid 3
i5469_motoroladroid3.jpg

Droid 3 دیگر گزینه ی موترولایی لیست ماست که من واقعا معتقدم آپدیت (ics) را دریافت خواهد نمود. این گوشی اولین OMAP 4 dual-core CPU موترولا محسوب می شود با صداقت تمام باید گفت تمام پردازنده های آن بر روی (ics) کار خواهند کرد . GPU قطئنا تفاوت زیادی را ایجاد خواهد کرد و بعد مغرفی رسمی RAZR در ماه آینده همه می دانند که چه مدت قبل لز Verizon and Motorola آپدیت برای Droid 3 خواهد آمد

(The HTC Sensation Family (including Original, 4G, XE and XL
i5470_HTCSensation1.jpg

حالا ممکن است کمی جانبدارانه به نظر برسد زمانی که صحبت از Sensation 4G بزنیم با اینکه این گوشی من هست (منظور نویسنده ی اصلی )

اما باید گفت که به (ics) آپدیت خواهد شد. حقیقتا باید گفت که Sensation تمام ویژگی ها یی که گوشی های تازه معرفی شده یعنی RAZR and Galaxy Nexus برای آپدیت شدن به (ics) را دارند ، دارا می باشد وقادر به این آپدیت خواهد بود .اما سوال در مورد دیگر گوشی های HTc مطرح می شود همچون Sense که به ورژن های 3.0 و 3.5 آندروید ارتقایافته و بسیار کاربر پسند گشته است .به نظر من خیلی از مردم در مورد HTC فکر می کنند و معتقند این کمپانی می تواند فار جدیدی از Sense را شروع نماید.اما ما باید ببینیم که مسئولانش چه تصمیمی میگیرند

HTC EVO 3D
i5471_HTCEvo3D1.jpg

من هیچ تردیدی نسبت به آپدیت EVO 3D به ورژن (ics) ندارم.اما مانند خانواده ی Sensation که چه اتفاقی برای Sense خواهد افتاد ؟

اما بی هیچ تردید و ترسی EVO 3D محبوب با سرعت تمام به ساندویچ بستنی آپدیت خواهد شد .

HTC Amaze 4G
i5472_HTCAmaze4G1.jpg

منبع

aliakbar_b

کاربر سایت
Jul 8, 2008
225
نام
علی اکبر
گوشی من در لیست بالا نیست ، باید نگران باشم ؟؟
خیر . چون لیست بالا تنها گوشی های مستعد تر رو بررسی کرده و همچنین از جانب دیگر می دونیم که ICS با تک هسته ای ها سازگار هست ... پس اگر گوشی تک هسته ای دارید که تاکنون توسط شرکت سازنده به خوبی پشتیبانی می شده ، خیالتان راحت باشد ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر