بازی The Witcher بر روی کنسول‌ها خواهد رفت

• Thread starter Thread starter GENE
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

GENE

کاربر سایت
thewitcher6.jpg

CD Projekt اعلام کرد که بازی Witcher در یک سال حدود 1 میلیون نسخه فروش کرد.

به گفته شرکت:" CD Projekt مفتخر است که اعلام کند بازی Witcher، یک RPG زیبا که در ان بازیباز در نقش یک ضد‌قهرمان بازی می‌کرد، از زمانی که منتشر شده است تا کنون بیش از یک میلیون نسخه به فروش رفته است".

" تحقیقات نشان می‌دهد این مقدار فروش برای یک بازی جدید که از سوی یک کمپانی نه چندان مشهور منتشر شده، قابل قبول است".

Michal Kicinski از سمت این کمانی اعلام کرد که ممکن است این بازی بر روی کنسول‌ها نیز عرضه شود. او می‌گوید:" این تازه شروع کار ماست. مکان‌های زیادی در این بازی وجود دارند که هنوز کشف نشده‌اند و مخاطبین زیادی هستند که دوست دارند این بازی را بر روی کنسول ‌ها ببینند. ما بازی را اول برای PC ساختیم ولی هیچ کس از اینده خبر ندارد که چه خواهد شد".

Source

ضد قهرمان ؟؟؟ یعنی این بازی بد ها برنده و خوب ها بازنده ؟؟؟؟ اگه باشه که ته هر چی بازیه من کلا با بد ها حال میکنم :cheesygri

ضد قهرمان ؟؟؟ یعنی این بازی بد ها برنده و خوب ها بازنده ؟؟؟؟ اگه باشه که ته هر چی بازیه من کلا با بد ها حال میکنم :cheesygri
تقریبا این جوریه بازی ...
یعنی شما تو بازی نمیرید که بچه های بی سرپرست رو نجات بدید و تلاش کنید صلح بر همه جا حکم فرما بشه ...
کارای بدی رو که ازتون میخوان رو انجام میدید ... .

Witcher بازی خوبی در سبک RPG بود که برای PC عرضه شد ولی تجربه بهم ثابت کرده بازی های RPG قوی که روی PC بودن وقتی برای کنسول ها هم ساخته شدن کلا به فنا رفتن نمونه بارزش همین سری ES که با عرضه Oblivion برای من یکی به خاطره تبدیل شد.

بازیهایی که برا PC میان اگه بعد از یه مدت برا کنسولی Port بشن، مشکلی پیش نمیاد قبلا نمونشو زیاد داشتیم ولی مشکل The elder scrolls: oblivion این بود که به صورت هم زمان برا PC و کنسول توسعه داده شد .

من چند وقت پیش یک بازی گرفتم برای ps2 به اسم HE-MAN که دقیقا عکسی که رویه جلد و خود دیسک بود مثل اون عکسی هست که شما اون بالا گذاشتین..!!!

خواستم بدونم قضیه چی هست ..؟ اون بازی که خیلی مزخرف بود ..

1225503108.jpg

من چند وقت پیش یک بازی گرفتم برای ps2 به اسم HE-MAN که دقیقا عکسی که رویه جلد و خود دیسک بود مثل اون عکسی هست که شما اون بالا گذاشتین..!!!

خواستم بدونم قضیه چی هست ..؟ اون بازی که خیلی مزخرف بود ..

این دقیقاً عکس همون بازی مزخرفه! من دارمش ، فکر کنم عکس بازی The Witcher نباشه چون تو اون بازی همچین موجودی رو ندیدم! البته قهرماناشون شبیه هم هستن.

اصولا تو witcher شما خودت تصمیم میگیری آدم خوبی باشی یا نه و انتخاب بین خوب و بد توی این بازی خیلی سخته چون کاملا بستگی به دید گاه شما نسبت به زندگی داره. (نه مثل بازیهایی دیگه). و نتیجه ی انتخاب هاتون رو 2-3 ساعت بعد میفهمین.
من که با این بازی خیلی حال کردم و به نظرم بهترین RPG پارسال بود با اینکه mass effect و mask of betrayer رو خیلی دوست داشتم ولی این یه چیز دیگه بود. امید وارم همتون بازیش کنین و همونقدر که من ازش لذت بردم باهاش حال کنین.

مسعود تو روي pc زدي؟ فكر كنم خيلي شاخه. من البوم موسيقي هاش رو دارم. واقعا درجه يكه.
آره ... رو PC ...
واقعا بازی شاخی بود ... من که خوشم اومد ...
خدا کنه نسخه ی کنسولی بازی هم همون جذابیت رو داشته باشه و بشه راحت با کنترلر بازی ــــش کرد !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or