بازی No More Heroes بر روی XBOX 360 و PS3 نیز عرضه می شود

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,573
نام
محمد
سلام!

nomoreheroes.jpg

طبق اعلام مجله فامیتسو، بازی No More Heroes که یکی از بازیهای زیبای Wii بود برای XBOX 360 و PS3 نیز عرضه خواهد شد. این بازی که با نام کامل No More Heroes: Heroes’ Paradise عرضه خواهد شد دارای تعدادی Mode جدید نیز می باشد. تاریخ عرضه بازی در ژاپن روز 25 فوریه و قیمت آن معادل 5040 ین خواهد بود. اسکن مجله فامیتسو را از اینجا می توانید مشاهده کنید.

منبع

soroushbahall

کاربر سایت
Mar 17, 2008
86
نام
سروش
ایول!
هر وقت تریلری از بازی میدیدم حسرت میخوردم که چرا نمیتونم اونو بازی کنم! ولی حالا خیالم راحت شد که یه اکشن درست حسابی تو چند ماه آینده داریم!:)

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
بی برو برگرد بهترین خبری بود که تو عمرم شنیده بودم:excited:
گوئیچی سودا چند ماه پیش گفته بود که بزودی سری No More Heroes رو روی PS3 و 360 میاره...
من عاشق No More Heroes بودم و همیشه حسرت می خوردم که چرا Wii ندارم بازیش کنم...
امسال هم دموی No More Heroes 2 : desperate struggle بدجوری دیوونه ام کرد طوریکه می خواستم ویی بخرم...
به امید اینکه No More Heroes 2 : desperate struggle هم برای PS3 و 360 تایید شه:love:

فقط یه سوال : ممکنه یکی بهم بگه تاریخ ریلیز نسخه ی PS3 بازی به تقویم خودمون کی می شه ؟

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
فقط یه سوال : ممکنه یکی بهم بگه تاریخ ریلیز نسخه ی PS3 بازی به تقویم خودمون کی می شه ؟
25 February 2010 مصادف با 6م اسفند ماه 1388! - البته این تاریخ ریلیز ژاپن هست چون هنوز تاریخ عرضه ی آمریکا رو کسی نمیدونه!

آخرین ویرایش:

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
اینجوری که توی VG247 نوشته این بازی برای آمریکا عرضه نمیشه!:biggrin1:
نفگته عرضه نمیشه گفته Ubisoft دیگه ناشر بازی تو امریکا نیست.

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,015
نام
Milad
آره یوبی دیگه ناشرش نیست و RISING STAR ناشر بازی توی اروپاست ولی ناشری برای آمریکا نداره پس احتمال اینکه عرضه نشه هست.

جدا!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
این که خیلی مسخره هست!حالا دستگاه j از کدوم گوری بیارم!!!!!!!!!

من کی چنین حرفی زدم:d
فعلا ناشری برای آمریکا نداره ولی اروپا هست دیگه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر