بازی Enlisted

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,664
نام
Moein
بازی چجورییه توضیحی میدی مثل بتلفیلد یک هست
نه بیشتر شبیه hell let loose و post scriptum ولی یه لول از اونا کژوال تر. فرق اصلیش هم با بقیه بازیا اینه که کنترل یه اسکواد کامل رو میگیرین و مثلا اسکوادتون ۵ نفره ۴ تاش باته یکنفر هم خودتون بعد میتونین بین اونا سوئیچ کنین، برا همین اکشن بازی تعادل خوبی داره
بعد ttk هم مثل دوتا بازی بالا که گفتم خیلی پایینه و با دو تا تیر میمیری بر عکس بتلفیلد
گانپلی بازی هم خیلی خوبه و لذت بخشه، فیزیک تانک ها و انیمیشن ها اون موقع که من بازی کردم ضعیف بود الان رو نمیدونم
گرافیک بازی هم اوکیه و اصلا توی ذوق نمیزنه، مپ هاش ولی اکثرا تکراری بود و زود حوصله سر بر میشد(ولی تعداد خوبی داشت)
سازنده بازی هم gaijinئه که وار تاندر رو ساخته که خب میشه این انتظار رو ازشون داشت که ساپورت خوبی از بازی بکنن. (هر چند که سابقشون توی pay2win کردن بازی و گرایند کردن شدیدا خرابه)
-------------
خلاصه بخوام بگم برا یه بازی فری تو پلی خوبه ولی ازش انتظار hell let loose و بتلفیلد نداشته باش
---------------
این چیزایی که گفتم تجربه من از آلفای بازی بود دقیقا همون موقع که لانچ شده بود و مطمئنا توی این چند ماه تغییراتی داشته بازی و ممکنه خیلی بهتر شده باشه(یا برعکس), به نظرم خودت یه امتحانی بکن بازیو. فقط اول بازی زیاد کیل گرفتی حواست باشه نصف بیشتر مچ باته :)) تا از رنک ۳ pvp باز شه

• Like
Reactions: baba

amir hosein 14

کاربر سایت
Feb 4, 2014
212
نام
امیر حسین
با کمک ائمه و معصومین ! :D
البته استیم که نیست لانچر خودش رو داره .

با beyond the wire اشتباه شد !
من یکم رو لانچر خودش بازی کردم خیلی خوشم اومد ازش ولی چون رو استیم نبود نتونستم ادامه بدم . یه اخلاق خیلی بدی دارم اگه همه بازیام رو یه اکانت نباشه اعصابم خورد می شه نمی تونم پلی بدم :D:D:D خلاصه کلی وقته منتظرم بیاد رو استیم تا پلی بدم ولی اینطور که توی چند جا خوندم احتمال داره هیچوقت رو استیم منتشر نشه :( . خلاصه یه لحظه کامنت شما رو خوندم داشتم از خوش حالی پر در می اوردم که متاسفانه اشتباه کرده بودید :D:D:D
به نظرم من گایجین بازی های فوق العاده نابی می سازه فقط یه مشکلی که داره اینه که یه جوری می سازه که p2w نیست ولی اگه نخوای پول براش خرج کنی هیچوقت به تسلیحات و محتوای خفنش نمی تونی دست پیدا کنی مگر اینکه کل زندگیتو بزاری گرایند کنی . قیمتاشم لامصب خیلی بالاس الان یه تانک یا هلی کوپتر بخوای تویه وارتاندر بخری باید 60 دلار بدی . اخه لامصب درسته بازیت مجانیه باید پول در بیاری ولی اخه یه تانکو با قیمت یه بازی aaa جدید بکنی تو پاچه مردم حقیقتا کار درستی نیست x-(x-(x-(x-(

• Smile
Reactions: Annunaki ™

ar-15

کاربر سایت
Jan 27, 2023
465
شاید برا کسی مهم نباشه ولی بهرحال:
اگر بازیش کرده باشید میدونید با اینکه کلکسیونی از ده ها اسلحه، تانک و هواپیمای جنگ جهانی دومه، اما همش پشت پی وال و پروگرشن بشدت کند و احمقانه بازی قفله، اما
چند ماهه استدیو لطف کردن برا بازی editor کاملی دادن، میتونین از اینجا وانیلا مشن های خود بازی رو بگیرین و تو اونها هر اسلحه/تانک و ... رو اضافه کنید و با بات یا کاستوم گیم آنلاین بازی کنید
میشه گفت نداریم بازی ww2 که اینهمه سلاح رو ریخته باشن توش، برای گان هور ها تجربه قطعا جذابیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر