بازی Destiny: Rising برای موبایل رونمایی شد

Adam

عضو تحریریه
destinyrising.jpg

بازی موبایلی مورد انتظار در دنیای Destiny معرفی شد. Destiny: Rising یک بازی تیراندازی RPG علمی تخیلی رایگان برای دستگاه‌های iOS و اندروید است که توسط شرکت NetEase Games تحت لیسانس Bungie در حال توسعه و انتشار است.

در توضیح این بازی در وب‌سایت رسمی آن آمده است: وارد دوره‌ای از قهرمانان و افسانه‌ها شوید، جایی که چهره‌های آشنای Destiny با شخصیت‌های جذاب جدید، هر کدام با داستانی غنی، شخصیت منحصربه‌فرد و مهارت‌های فوق‌العاده را ملاقات می‌کنند. هنگامی که وارد یک ماجراجویی جدید در یک جدول زمانی دیگر Destiny می‌شوید، اکشن تیراندازی علمی تخیلی درجه یک را در FPP یا TPP تجربه کنید. برای دفاع از زمین آینده و بازپس گیری آینده بشریت به عنوان شخصیت‌های منحصر به فرد بازی کنید!

Ethan Wang، معاون ارشد NetEase ادعا کرد که این بازی تجربه‌ای مشابه به بازی Destiny را به دستگاه‌های تلفن همراه ارائه می‌دهد.

Terry Redfield، سرپرست خلاق شرکت Bungie، اضافه کرد: بیش از یک دهه است که این جهان را به گونه‌ای ساخته‌ایم که حاوی داستان‌های منحصر به فرد و شگفت‌انگیزی باشد، ما هیجان‌زده هستیم که گیمرهای موبایل می‌توانند این برداشت جدید از دنیای Destiny را به کمک تیم خلاق در NetEase تجربه کنند.

NetEase مبلغ 100 میلیون دلار برای تبدیل شدن به سهامدار در Bungie سرمایه گذاری کرد، چهار سال قبل از اینکه این استودیو توسط سونی در سال 2022 خریداری شود. در آن زمان، Bungie گفت که این معامله به آن کمک می‌کند جهت‌های جدید را بررسی کند و دنیای جدیدی بسازد. همچنین وجود یک بازی موبایل مبتنی بر Destiny برای اولین بار در سال 2022 گزارش شده بود.

اون رییس بانجی چه پولهایی گرفته!؟

100 میلیون از NetEase ، چندمیلیارد از سونی و قبلیها که نمیدونیم.
این وسط سهم تیم مدیریت باید رقم بالایی بوده باشه.
البته نوش جونشون سالها زحمت کشیدن ولی خب حیفه که همش دارن بازی آنلاین میسازن.

شل کنین یه دونه کمپین خفن بدین بیرون دیگه بی شرفها.

• Like
Reactions: m.a.t and D@SHR3ZA

اینا پول نمیشه عزیز دلم.

دستینی 2 که خیلی کمپینش خوبه :D

دستینی 2 که خیلی کمپینش خوبه :D
چرا آشنام.
ولی چون دستینی 1 و کلی از محتواهای نسخه دوم رو آرشیو کرده و در دسترس نیستن.
برای همین هیچوقت نتونستم خودم رو قانع کنم که تجربش کنم
چندبار دانلود کردم ولی بیشتر از یکی دو ساعت بازی نکردم.

اصلا دلم نمیاد برم یوتوب و... ببینم ، به نظرم خیلی حرکت مزخرفیه که بازی رو تجربه نکنی و بری با ویدئو دیدن سرش رو هم بیاری.

خیلی خوب میشه یه نسخه فرعی ، پیش درآمدی یا همچین چیزی رو به عنوان یه بازی سینگل پلیر 60 دلاری که بخش محدودی از مولتی پلیر دستینی هم درش در دسترس باشه رو توسعه بدن.
البته شاید اونچنان توجیح منطقی برای سونی/بانجی نداشته باشه ولی من فکر میکنم خیلی میتونه موفق بشه.
اینطوری اون بخشی از گیمرها که هیچوقت راضی به امتحان کردن دستینی نمیشن رو جذب دنیاش میکنه که خب بعدش روی میارن به بازی اصلی.

من اگه این بازی ساخته بشه و یه مرور کلی روی اتفاقهای گذشته دستینی داشته باشه قطعا دستینی باز میشم.
ولی الان هیچ ارتباطی نمیتونم باهاش بگیرم ، انگار میخوام یه فیلم رو از وسطش ببینم.

چرا آشنام.

اصلا دلم نمیاد برم یوتوب و... ببینم ، به نظرم خیلی حرکت مزخرفیه که بازی رو تجربه نکنی و بری با ویدئو دیدن سرش رو هم بیاری.

خیلی خوب میشه یه نسخه فرعی ، پیش درآمدی یا همچین چیزی رو به عنوان یه بازی سینگل پلیر 60 دلاری که بخش محدودی از مولتی پلیر دستینی هم درش در دسترس باشه رو توسعه بدن.
البته شاید اونچنان توجیح منطقی برای سونی/بانجی نداشته باشه ولی من فکر میکنم خیلی میتونه موفق بشه.
اینطوری اون بخشی از گیمرها که هیچوقت راضی به امتحان کردن دستینی نمیشن رو جذب دنیاش میکنه که خب بعدش روی میارن به بازی اصلی.

من اگه این بازی ساخته بشه و یه مرور کلی روی اتفاقهای گذشته دستینی داشته باشه قطعا دستینی باز میشم.
ولی الان هیچ ارتباطی نمیتونم باهاش بگیرم ، انگار میخوام یه فیلم رو از وسطش ببینم.
آره این مشکلی که میگی واقعا وجود داره، اگه از اول ریلیزش بازی نکنی این آرشیو کردنش یه سری روی مخ هست، ولی خب اون دی ال سی های داستانی اصلی 2 رو میشه هنوز بازی کرد فکر کنم، فورسیکن و شدوکیپ و بیاند لایت و ویچ کویین و لایت فال.

• Like
Reactions: m.d.makan
چرا آشنام.

دستینی ۱ در دسترسه فقط پورت پی سی نداره

• Like
Reactions: m.d.makan
بهترین کارو کردن به نظرم. سونی باید تمام گس هاشو بسپره به کره ای ها و چینی ها و حداقل نصفشون امکان انتشار رو موبایل رو هم داشته باشن. اینجوری خود استدیو های اصلی هم کل توانشون صرف ساپورت بازی نمیشه و میتونن مثل سابق سینگل بسازن.

• Like
Reactions: SHAYAN1999

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or