بازی Aladin of future

BASILISK

کاربر سایت
Dec 7, 2009
143
نام
saeed
با سلام...
من به تازگی ساخت یک بازی رو شروع کردم که اسمش رو (Aladin of future) گذاشتم

داستان بازی طبق روال داستان الاادین (الاعدین) شروع میشه و الاادین یک چراغ جادو پیدا میکنه و بعد از پاک کردن چراغ.....او حق 3 آرزو را دارد ....او آرزویی میکند ولی غول چراغ چون قرنها بود که آرزوی کسی را برآورده نکرده بود ورد را اشتباه میخواند و الاادین را به آینده میبرد!!!
از این به بعد داستان الاادین وارد یک بخش تازه ای میشه........

به جز مرحله اول شما 5 مرحله دیگر را در آینده به سر خواهید برد!!!
حتی میتوانید فرش پرنده خود را اسپرت کنید و برایش اگزوز...آرم...ونیتروژن خریداری کنید....خریدها بر اساس پولهایی انجام میگیرد که شما آنها را در طول بازی جمع آوری کرده اید!!!
شما در 3 مرحله پیاده و در 3 مرحله هم روی فرش پرنده بازی را ادامه خواهید داد

aladin_of_future.jpg

انجین بازی گیم میکر است
موزیک بازی هم توسط خودم و برنامه dance ejay o efel studio انجام شده
هر 6 مرحله 2 بعدی است...!

منتظر نظرات شما هستم!!!

mehdihoo

کاربر سایت
Jan 19, 2008
623
نام
مهدی
منم با اسپورت کردن خیلی حال کردم؛
پیشنهاد : رنگهای کاراکتر رو کمی از نظر Hue , Saturation تنظیم کنی کنی که به سردی رنگهای محیط بخوره بهتر میشه فکر کنم ، به اسکینهای مرتبط با کاراکتر و همخوان شدنش بعد از اسپرت! کردن قالیچه هم فکر کن بد نمیشه به نظرم . به هرحال ایول ;) علاءالدین سوژه خوبیه برا شروع

BASILISK

کاربر سایت
Dec 7, 2009
143
نام
saeed
منم با اسپورت کردن خیلی حال کردم؛
پیشنهاد : رنگهای کاراکتر رو کمی از نظر Hue , Saturation تنظیم کنی کنی که به سردی رنگهای محیط بخوره بهتر میشه فکر کنم ، به اسکینهای مرتبط با کاراکتر و همخوان شدنش بعد از اسپرت! کردن قالیچه هم فکر کن بد نمیشه به نظرم . به هرحال ایول ;) علاءالدین سوژه خوبیه برا شروع
راستش مهدی جان دقیقا حق با شماست ولی میخواستم شخصیت بازی با انسانهای نسل آینده یه تفاوت اساسی داشته باشه به همین دلیل رنگ لباسش رو رو شن انتخاب کردم .....

آخرین ویرایش:

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
به به:biggrin1:
این عکسی که گذاشتی منو یاد یه مرحله از Aladin سگا انداخت
داستانش خیلی خوبه
فقط یکم رو قیافش کار کن و رنگ لباساش:-"

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,594
نام
محمدرضا
نه داداش.......هردوش درسته ولی درست تر aladin ....
aladin2.jpg
نمی دونم والله :D
اون کارتونش که محصول سال ۹۲ هست با ۲ تا d بود.همینطور بازیش و همینطور اگه سرچ کنی می بینی بیشتر با ۲ تا d هست...راستی به هندیا زیاد اعتماد نکن.
در کل هرچی گفتم برای بهتر شدن کارت بود;)

BASILISK

کاربر سایت
Dec 7, 2009
143
نام
saeed
new screen

بچه ها بالاخره ساخت مرحله جدید رو شروع کردم...این هم یه شات جدید از بازی که قول داده بودم!!!

_2__aladin_of_future.jpg

تو این تصویر فقط یه ریش به کاراکتر اصلی اضافه شده و سعی کردم که کاراکتر اصلی رو با محیط روشن مچ کرده باشم......
به اگزوزشم توجه کنیـــــد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر