بازی و نرم افزار برای Android

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,526
نام
محمدقاسم
واقعا ها. الان داشتم بازی oceanhorn رو که چند سال پیش بازی کرده بودم، روی گوشی قدیمی مال ۸ سال پیش نسخه اندرویدش رو امتحان میکردم. سه تا حالت گرافیکی داشته: پایین، متوسط، بالا. جالبه رو اون گوشی با حالت متوسط هم تست کردم جواب میده! حساب کن اون بازی مثل بازی‌های زلدا اون موقع برای گوشی ساخته شده بود. کاش هنوز از این بازی‌ها می ساختند.
800x500bb.jpg

راستی بازی اندرویدی (سبک پلتفرمر یا اکشن ادونچر) حجیم سراغ داری معرفی کن ته اینترنت مجانی دارم دانلود کنم😆😁😂🤘
بازی قشنگیه😍
نسخه دومش تو اپل آرکیده
کلا سبکش با نسخه 1 فرق داره

بازی های Dead Cells,Genshin Impact و میکی موس

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,526
نام
محمدقاسم
حتما لازم نیست اپل آرکید بگیری
من داشتم در گذشته بازی های ios سرچ میکردم
تعدادی بازی باحال دیدم
مثلاً یه بازی تم پلتفرمر و مقوا و .... اینا داشت اگر درست یادم باشه اشتباه نکنم
کل رایگانم بود
کلی بازی توپ رایگان هم داشت
البته فکر کنم فقط روی گجت ها تاچ کار میکرد
تو همون اپل استور
تو اپل استور خودش کلی بازیه
اپل ارکید یه سرویس دیگه اس و تکمیل کننده اپل استور هست
Ios بازی pop ww یا شاهزاده ایرانی 2 رو هم داره😁

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
یه بازی بامزه و دوست داشتنی که در دو شماره برای اندروید اومده. بازی ترکیبی از سبک های آرکید، اکشن، ماجرایی و پازلی هستش و کاملا سرگرم کننده. امیدوارم لذت ببرید.

My-Diggy-Dog-Cover.jpg

My-Diggy-Dog-2-5.jpg

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,413
کسی تونسته Mario Kart tour رو اجرا کنه رو اندروید؟ من دیتاشو کامل گرفتم ولی همش ارور Google account میده که کاملا بیخوده.
واقعا گمپلی اش جالب بنظر میومد کسی از ماریو کارت خوشش میاد از اینم لذت میبره (روی ios تونستم درست اجراش کنم ولی برا اندروید این ارور مسخره رو میده)

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,526
نام
محمدقاسم
کسی تونسته Mario Kart tour رو اجرا کنه رو اندروید؟ من دیتاشو کامل گرفتم ولی همش ارور Google account میده که کاملا بیخوده.
واقعا گمپلی اش جالب بنظر میومد کسی از ماریو کارت خوشش میاد از اینم لذت میبره (روی ios تونستم درست اجراش کنم ولی برا اندروید این ارور مسخره رو میده)
بله برای من اجرا شده
با vpn البته

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,526
نام
محمدقاسم
یه بازی دانلود کردم بصورت rar بود موقعی اکسترکت میکنم بجای apk باشه یه فولدر هست که همه اسِت های بازی توشه، چکارش کنم؟
منظورم دیتا نیستا خود apk اینطوریه
احتمالا فایل APK هم استخراج کردی
یا شاید اصن فایل دیتاست

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,413
این رو تونستم اجرا کنم، لازمه اش برنامه Play Games بود که نصب نداشتم. و بعد از اجرای کامل فهمیدم که بشدت بازی مضخرفیه و ولش کردم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر