بازی های SHOOTER برای Wii

اسماشون رو هم بنویس بی زحمت...:biggrin1:
بهترینش The Conduit هست که چون پابلیشر پیدا نکرده هنوز release نشده.game enginesh ,Quantom 3 هست و گفتن که می خوایم تبدیلش کنیم به یک Halo برای Wii.اخه گرافش خیلی بالاست.گفتن که رس Wii رو از نظر گراف می کشه.

بهترینش The Conduit هست که چون پابلیشر پیدا نکرده هنوز release نشده.game enginesh ,Quantom 3 هست و گفتن که می خوایم تبدیلش کنیم به یک Halo برای Wii.اخه گرافش خیلی بالاست.گفتن که رس Wii رو از نظر گراف می کشه.
آره یه چیزایی در موردش شنیدم.... عکسی چیزی ازش نداری بذاری اینجا؟؟
قابلیت آنلاین که صد در صد روش هست؟؟
Halo3 هم همچین توحفه ای نبودا. اگه می گفتی گیرز بیشتر حال می کردم.:biggrin1:
هر وقت اومد خبرم کن...(فقط خدا کنه مثل این ماریو گالاکسی و ماریو کارت گیر نباشه:()

آره یه چیزایی در موردش شنیدم.... عکسی چیزی ازش نداری بذاری اینجا؟؟
قابلیت آنلاین که صد در صد روش هست؟؟
Halo3 هم همچین توحفه ای نبودا. اگه می گفتی گیرز بیشتر حال می کردم.:biggrin1:
هر وقت اومد خبرم کن...(فقط خدا کنه مثل این ماریو گالاکسی و ماریو کارت گیر نباشه:()
تو همین آدرس که گذاشتم عکس هاشم هست.والا خدایی من وی رو برا شوتر گرفتم ولی انگار خبری نیست.تا الان هم همه شوتر ها رو تقریبان تمام کردم.موندیم تو کف اساسی داداش:(

بگو چیا رو بازی کردی شاید چیزی رو از قلم انداخته باشی :cheesygri
نه انگار حالا که لیست وست رو نگاه می کنم یه چیزای جدیدی میبینم.ببخشید!:blushing:
آخه ما شهرستانی ها که ماشالله مثل بچه ها گل تهران آپدیت نیستیم:(( هنوز هم که یه دوست خوب پیدا نکردیم که برامون بازی هایی رو که داره رایت کنه بفرسته.(پولش رو هم میدیم:p:biggrin1:)
تو بازی دات بچه ها تهران خیلی حال میدادن.دمشون گرم!

آخرین ویرایش:
هنوز هم که یه دوست خوب پیدا نکردیم که برامون بازی هایی رو که داره رایت کنه بفرسته.(پولش رو هم میدیم:p:biggrin1:)

بابا گریه نداره که ... خودم برات می فرستم :cheesygri

از بین این بازی ها هر کدامش را می خوای پی ام کن تا برات بفرستم . ( البته بعد از امتحانات):p

No More Heroes
Wii play
Wario Ware
Cooking Mama
Iron Man
Resident Evil Umberella ...
Resident evil : Wii Edition
House of dead 2 & 3
Zelda
Wii sport
Big Brian academy

حتما" لازم نیست دیگران برات بفرستن به خود West زنگ بزنی برات میفرسته تازه میتونی به یکی از فروشگاه های بازی که بازی های West رو میاره ( مثلا" برای PC ) بگی بازی های Wii رو هم بیاره ( من همین کار رو میکنم )

حتما" لازم نیست دیگران برات بفرستن به خود West زنگ بزنی برات میفرسته تازه میتونی به یکی از فروشگاه های بازی که بازی های West رو میاره ( مثلا" برای PC ) بگی بازی های Wii رو هم بیاره ( من همین کار رو میکنم )
بسیار از راهنماییتون متشکرم.آره همین کار رو می کنم.:blushing:

بچه ها برید حال کنید COD 5 که از موتور گرافیکی 4 استفاده می کنه برای Wii هم منتشر میشه!!! :eek::arrowd::biggrin1:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?p=424341#post424341
می بینم که کم کم Wii داره مثل DS که گرافیک خوبی نداره ولی همه عنوان بازی رو داره که حتی غول های گرافیک هم ندارن نظر پابلیشر ها رو جذب می کنه.:cool::cool::love:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or