بازی های 2 تا 4 نفره coop یا رقابتی خنده دار خونوادگی

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام به دوستان و عاشقان کنسول دوست داشتنی wii قربونش برم:x
گشتم همچین تایپیکی پیدا نکردم و چون خودم wii رو مختص بازی های چند نفرش خریدم و دیدم که جای همچین تایپیکی واقعا خالی هستش گفتم خودم دست به کار بشم:p
هر کی هر بازی ای که چه حالت مرحله ایش 2 تا 4 نفره بشه یا یه سری مینی گیم توی بازیش داشته باشه که چه به صورت رقابتی و چه به صورت همکاری بشه بازی کرد و خنده دار باشه یا اینکه بازی ماشینی باشه که دو نفره بشه و جالب باشه و خسته کننده نباشه رو میشناسه یا تجربه کرده رو معرفی کنه تا انشالله بقیه دوستان هم استفاده کنند، البته میدونم wii پر از این بازی هاست یه چند نمونه که خودم قبلا بازی کردم رو میگم :
mario kart
new super mario یک بازی co-op توپ که میتونید تمام مراحلش رو 1 تا 4 نفره بازی کنید، خیلی با حال خنده دار هرچی بگم کم گفتم.
wii sport البته به خاطر کیفیت خیلی پایینش نشد درست بازی کنیم.
rayman raving rabbids حالت داستانی بازی رو نمیشه دو نفره بازی کرد ولی یه قسمت داره که حالت رقابتی هست و تا 4 نفر میتونید با هم رقابت کنید، البته اکثر بازی هاش حالت نوبت نوبتی و امتیازی هستش.
mario & sonic at the olympic games رقابتی هستش ولی میتونید دست به دست هم بدید و روی cpu رو کم کنید:)
و....
خودم از این به بعد سعی میکنم هر بازی ای که بخش چند نفره داشته باشه رو اینجا معرفی کنم با عکس و ....
دوستان لازم به ذکر است که شاید بازی هایی باشن مثل سری کال آف دیوتی و ghost recon یا بازی های اکشن اول شخص که دارای خشونت بالایی هستند و قسمت دو نفره coop ( همکاری ) هم داشته باشند ولی مد نظر من این بازی ها نیست چون به نظرم اگه کسی بخواد اینجور بازی ها رو به صورت دو نفره بازی کنه میره ایکس باکس 360 یا ps3 میخره و مد نظرم همونطور که گفتم بازی های چند نفره شاد خانوادگی هستش که روزای تعطیل یا وقتی که مهمون داریم بتونیم در کنار خانواده لحظات شادی رو داشته باشیم نه اینکه همش جنگ و جنایت صدای گلوله و بمب و خمپاره از Tv در بیاد و اعصاب همه داغون بشه.:))

سلام به نینتندو باز بزرگ :bighug:

بدجور عاشق wii هستیا :x البته حقم داری من خودم دستگاهمو چند وقت پیش فروختم که تاپیک فروشمو خودت دیدی البته بخاطر کم آوردن پول برای هزینه درمان یکی اینکارو کردم ولی بازم هوس کردم بخرم اگر پول مول جور شه یکی حتما که نه درصد در صد میخرم

از این تاپیک ها تو قسمت wii کم بود دمت گرم که همچیم تاپیکی زدی

اصولا از این بازیا خیلی زیاد داره wii -- با هر بازی که گفتی کلی خاطره دارم :bighug:

سلام آقا جواد
مرسی بابت تاپیکت
من mario party رو خیلی دوست داشتم
چند نفرست خیلی هم فانه

وای وای رضا برگشته به حق چیزا ندیده و نشنیده :d

اتفاقا همین دیشب mario party 9 رو با خانواده بازی کردیم خیلی با حال بود، فقط اون مپ اولیش رو بازی کردیم خیلی فان بود، با مینی گیمز های ساده که راحت هر کسی توی خونواده میتونه بازی کنه و امتیاز کسب کنه، یه خوبی داره این بازی اینه که مثلا یکی مثل من که توی بازی ها نسبت به بقیه اعضای خونواده قوی تر هستم توی مینی گیمز ها شاید بتونم حسابی امتیاز کسب کنم ولی چون شانسم زیاد خوب نیست توی تاس انداختن شانس ندارم و همین باعث میشه که یه مقدار تعادل توی بازی ایجاد بشه و بازی یک طرفه و بی مزه نشه.

ماریو پارتی باید 4 نفره بازی کرد حالش به 4 نفره بازی کردنشه

این ماریو اسپرت میکس mario sport mix که گفتی باید پک اسپرت داشته باشی ؟
سایت cooptimus رو زیاد بهش سر میزنم ولی زیاد به نظرم عناوین زیادی رو معرفی نمیکنه و به بعضی از بازی ها نمیدونم چرا امتیاز خیلی پایینی میده و به بعضی از بازی ها هم امتیاز بالا الکی میده، عکس از گیم پلی بازی نمیذاره و حتی بعضی از بازی هاش کاور هم ندارن که ادم بتونه راحت بازی مورد نظرشو انتخاب کنه ، ولی در کل سایت خیلی خوبیه.
Excitebike رو روی میکرو خیلی بازی کردم خیلی حال میداد، حتما روی wii جالب تر شده، باید امتحانیش کنم، جای تانک بازی یا همون Battle city میکرو خیلی خالیه.

جا داره که جای احسان رو هم خالی کنم که اگه بود حتما بازی های خوبی رو معرفی میکرد.

دوستان خواهش میکنم سعی کنید بازی های چند نفره ای که خودتون بازی کردید رو اینجا معرفی کنید و نقاط ضعف و قوت بازی ها رو بگید.

بازی excite truck که خیلی فاز میده من هنوز بعد سال ها که بازیش کردم خیلی بهم حال میده هم سرعتیه هم ویموت توش خوب استفاده شده هنوز دیسک بازیشو دارم

Excitebike که روی wii که دقیقا همون نسخه میکروه اما باحالتر شده

بازی میوه خور میکرو بود adventure island .... نسخه wii شم اومده حتما بازیش کن

Kirby's return to dream land
یه بازی خیلی قشنگ دیگه که همین دیشب دو نفری بازی کردیم که حتما شما دوستان عزیز ورژن های مختلف این بازی رو روی wii یا دی اس یا ...... قبلا بازی کردید، بازی معروف Kirby's return to dream land

این بازی رو خیلی راحت میتونید به صورت 2تا 4 نفره حالت مرحله ایشو بازی کنید ( همکاری co-op ) که هم خیلی حال میده و هم اینکه مرحله هاش زود تموم نمیشه و بازیش خیلی طولانیه و اصلا خسته کننده نمیشه ( ما که یه 2 ، 3 ساعتی پشت سر هم بازی کردیم اصلا خسته نشدیم ) ، بازی دارای گرافیک بسیار خوبیه ، گیم پلی بازی هم حرف نداره ، موزیک و صداگذاری و ... هم بسیار عالی.
در مورد حالت دو نفره بگم که یکی از دو نفر ( Player 1 ) بازی کن اصلی هست که کارای اصلی بازی رو این بازی کن انجام میده که اگه بمیره مرحله از اول میاد و بازیکن بعدی ( Player 2 ) میتونه مثل یه سرباز وفادار در کنار شما باشه و گاهی اوقات حتی مجبور بشه فداکاری و از جان گذشتگی کنه ، دشمن ها رو از بین ببره و از شما مراقبت کنه و اگه بمیره موردی نداره و میتونه از همون وسط بازی بیاد تو حتی میتونه هرجا که لازم شد بدون اینکه بمیره با زدن دکمه - ( منفی ) از بازی بره بیرون و با زدن دکمه + ( مثبت ) با یه موجود دیگه قابلیت های منحصر به فردی داره دوباره برگرده داخل بازی ، مثلا یکی از 4 تا موجودی که میتونه انتخاب کنه یه زنبور چکش به دست هست ، یا یکیشون یا خفاشه و .... در کل بازی کن player 2 خیلی متونه بهتون کمک کنه.
نکات مثبت بازی در حالت 2 تا 4 نفره :
سخت نبودن بازی ( بازی در مرحله های بالا سخت میشه ، ولی سختی بازی به تدریج هست )
گیم پلی بسیار مرفح که اصلا خسته نمیشید.
طولانی بودن بازی
توی هر مرحله چند شئ مخفی هست که باعث میشه با همفکری این اشیا رو پیدا کنید که بازی رو از اون روند بزن و برو خارج میکنه و گاهی اوقات یه مقداری شما رو وادار به فکر کردن میکنه.
نکات منفی بازی در حالت 2 تا 4 نفره :
امکان داره یه مقداری 2 الی 4 بازیکن توی دست و پای هم باشن و یه مقداری همدیگه رو اذیت کنن و شاید بعضی مواقع بهتر باشه که 1 نفره برید جلو و بازیکن دوم رو از بازی DROP کنید که شاید همین امر باعث شده تا بازی ساز این خاصیت Drop in و Drop out رو گذاشته.:d

اینم یه چند تا عکس از گم پلی بازی :

Kirby-Late-to-the-Party.jpg

یه بازی شاد و رنگارنگ و مناسب بازی خانوادگی و چند نفره

تو نقدت قشنگ به همه بخش ها و قسمت ها اشاره کردی آفرین

دقیقا چیزو که یه گیمر میخواد بدونه تا ببینه اون بازی ارزش بازی کردن رو داره یا نه قشنگ گفتی و این کمک کننده اس

New super mario bros wii

این بازی که دیگه نیازی به معرفی و تعریف و تمجید نداره، هم میتونید این بازی رو به صورت 1 نفره و هم 2 تا 4 نفره به صورت co-op حالت داستانی بازی رو تا اخرش برید که خیلی خنده دار و جالب و شاد هستش.
گیم پلی بازی بسیار عالی
گرافیک بازی بسیار عالی
موزیک و صدا گذاری و ..... بسیار عالی
یکی از خوبی های دیگه اینه که بازی زود تموم نمیشه و میتونه شما رو کلی سرگرم کنه و اصلا هم خسته کننده نمیشه
:bighug:
تنها شاید ایرادی که بشه ازش گرفت که من اسمش رو ایراد نذارم بهتره که یه مقدار بازیش نسبت به ورژن های قبلی سخت تر شده که شاید همین موضوع باعث بشه افراد سنین پایین یا بالا خیلی خوب نتونن این بازی رو انجام بدن و تند تند بمیرن و بازی یه مقدار رو اعصابشون بره ، همین :d

عکس گیم پلی بازی در حالت 4 نفره :

عکس از مپ مرحله 1 بازی یا همون جهان اول بازی ( world 1 )

آفرین نقدت خوب بود حتی از نقدی که من قبلا از این بازی نوشته بودم خیلی خیلی بهتر بود
عکس هاتم خوبه
دقت کردی نسخه ds این بازی با نسخه wii چقدر فرق داره؟؟؟ نسخه wii خیلی مراحلش بیشتره خیلی هم سختره من پدرم در اومد تمومش کنم اما نسخه ds مثل هلو میرفتم

خواهش میکنم
من ds نداشتم
نه اتفاقا سخت نیست
بنظر من با اینکه حالت اکسپرت هم داره ولی سخت نیست
نکته ی منفی بازی همین هست اگه حالت سختری داشت بهتر بود
البته این درمورد بازی سینگل هست
در مورد چند نفره خیلی راحت هست کنترل بازی هم راحت هست
هم بدون نانچاک میشه بازی کرد هم با نانچاک
البته اگه ناچاک رو وصل کنی راحت تر هست
مثلا موقع بازی کردن بسکت ویموت رو مثل پرتاب توپ در بسکت بالا پایین میبری
البته بزرگ ترایی که بچگی بازی نکردن شاید براشون یخورده اولش عجیب باشه
برای بعضی از جونترا هم عجیب هست چون اکثرا عادت به کنترلر کلاسیک یا همون گیم پد دارن چون نینتندو زیاد توی ایران طرفدار نداره

یه بازی دیگه هم هست که مجموعه چنتا بازی هست فقط یک بازی رانینگ داخلش هست که یک نوع دوی آزاد هست
دوربین بازی از کنار هست ، چیزی که در این بازی خیلی قابل توجه هست گیم پلی بازی هست که مثل طبل زدن هست فقط باید ویموت رو روی یک جعبه یا میز یا یک سطح که لرزش رو به راحتی به ویموت برسونه قرار بدی
بعد مثل طبل زدن آروم روی اون سطح میزنی خیلی جالب هست تا 4 نفره هم میشه بازی کرد
اسم بازی Let's Tap هست

درست مثل نسخه ds ه اما خوب با این تفاوت که تفاوت هایی تو نسخه کنسول دستی و خونگی هست

اویل دمت گرم بازی رو خوب اومدی اصلا فراموشش کرده بودم چند نفره خیلی حال میده

Tetris Party Dluxe

دوستان یه بازی که ما به صورت خانوادگی از سالیان دور ( میکرو ) بهش علاقه مندیم بازی معروف Tetris هست که از توی میکرو و سگا تا دلتون بخواد بازی میکردیم، البته این بازی بیشتر به صورت رقابتی و نوبت نوبتی هستش ، توی میکرو تا جایی که یادمه 1 حالت رقابتی با کامپیوتر داشت و یه حالت 2 نفره رقابتی که خیلی حال میداد و یه حالت CO-OP هم داشت که دو نفری باید حالت مرحله ای بازی که به صورت Stage بود رو رد میکردیم که یه مقداری سخت هم بود و نیاز به هماهنگی خاصی داشت.
اما توی wii خوشبختانه با یه Tetris خیلی با حال روبرو هستیم که تا دلتون بخواد مد واسه بازی کردن داره، 1 نفره رقابتی با cpu که 15 درجه سختی داره ، 1 نفره وقتی ، 2 نفره رقابتی ، 4 نفره رقابتی ( 2 در برابر 2 ) ، 2 نفره همکاری در برابر cpu و کلی حالت های دیگه که اگه علاقه مند به تتریس باشید کلی میتونه سرگرمتون کنه.
در مورد گیم پلی بازی بگم که واقعا سرعتی و حرفه ای هستش و به هیچ وجه نمیشه گفت بچه گونه و آسونه.
گرافیک بازی هم قابل قبوله ، البته بازی تتریس نیازی به گرافیک خاصی نداره ، تتریس دیگه :)

خیلی ممنون دوست خوبم.
میدونی یه بسکتبال توی نیتندو دی اس بود بازی میکردیم 2 نفره با دو تا دی اس خیلی حال میداد ولی یه مقداری سخت بود یعنی واسه ما جوونا زیاد سخت نیست ولی بزرگترا نمیتونستن بازی کنن ، احساس میکنم اینم همونطوری باشه و یه مقداری سخت باشه آره ؟ یا نه آسونه ؟ البته wii خوبیش اینه که ویموت داره و همین کار رو خیلی راحت میکنه ولی دی اس با قلم باید بازی میکردیم
منتظر معرفی بازی های بشتر از شما دوستان عزیز هستم.
mario sport mix رو گذاشتم توی صف دانلود.........:>

نقد خوب و عالی بود دستت درد نکنه آفرین

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
Mario kart
دوستان خوبم این بازی هم اصلا نیازی به معرفی نداره مطمئنم همه این بازی رو بازی کردند حتی کسایی که نینتندو نداشتند با امولاتور این بازی رو روی pc یا تبلت ها و گوشی هاشون بازی کردند، توی اکثر سایت ها بهترین بازی wii و توی بعضی سایت ها جز 5 تا بازی برتر این کنسول هست.
ماریو کارت رو میتونید 1 تا 4 نفره با یه کنسول بازی کنید که سبک بازی همونطور که از اسمش پیداست کارتینگ هست که فرقش با بقیه کارتینگ ها اینه که میتونید غیر از ماشین موتور سیکلت هم انتخاب کنید که حدود 4 نوع موتور سیکلت ( اول 2 3 تا بیشتر نداره که به تدریج با رد کردن مراحل بازی بقیه باز میشن ) با قابلیت های مختلف داره ، 4 نوع ماشین با قابلیت های مختلف داره که به سلیقه و تجربه خودتون میتونید قبل از شروع بازی ماشین یا موتور مورد نظرتون رو انتخاب کنید.
بازی مپ های زیادی داره که باید توی یکی از 3 درجه سختی 50 سی سی ( راحت ) یا 100 سی سی ( متوسط ) یا 150 سی سی ( سخت ) با همدیگه یا با کامپیوتر رقابت کنید.

large.jpg

برای چند نفره بازی کردن 2 تا حالت هست :
1. انفرادی
2. تیمی
توی حالت انفرادی همه با همدیگه رقابت میکنند که هر بازیکنی رتبه بهتری کسب کنه امتیاز بیشتری بدست میاره و در نهایت قهرمان میشه.
در حالت تیمی بازی از حالت انفرادی خارج میشه و بازیکنان به دو دسته آبی و قرمز تقسیم میشن. در حین مسابقه هم تیمی ها نتنها نباید همدیگه رو بزنند بلکه باید با هم همکاری کنند و بازی کن های حریف رو از دور مسابقه خارج کنند که در نهایت امتیاز های بازی کنان هم تیمی با هم دیگه جمع میشه و هر تیمی که امتیاز بیشتری کسب کرده باشه قهرمان میشه.

mariokartwii.jpg

بازی به جز مد مسابقه ای مد جنگی هم داره که تو این مد خط پایانی وجود نداره و بازی کنان با زدن همدیگه یا جمع آوری سکه ها امتیاز کسب میکنند که مد جنگی هم حالت تیمی و انفرادی رو داره.
در کل جمع بندی من از این بازی به عنوان یه بازیه 2 تا 4 نفره اینه که اگه میخواین این بازی رو به صورت چند نفره بازی کنید حتما 3 یا 4 نفره بازی کنید چون در حالت 2 نفره زیاد جالب نیست و زود ( نه خیلی خیلی زود )خسته کننده میشه، دلیل این که میگم خسته کننده میشه اینه که توی حالت چند نفره هرچقدر هم که شما خوب بازی کنید و بتونید کاپ ها رو یکی پس از دیگری قهرمان بشید هیچ چیزی توی بازی آنلاک نمیشه، نه مپ جدیدی نه کاراکتر جدیدی نه مد جدیدی و نه ..... فقط باید با همدیگه یا با کامپیوتر رقابت کنید و باید برای باز کردن مپ ها و کاپ ها و کاراکتر ها و ماشین های جدید حتما بازی رو به صورت 1 نفره بازی کنید.

867509-942008_20080425_003.jpg

بازی حالت داستانی نداره ، یعنی اگه بخوایم Mario kart رو با کرش تیم ریسینگ پلی استیشن 1 مقایسه کنیم میتونم بگم Mario kart در مقابل Crash team Racing حداقل از نظر بخش 1 نفره و داستانی حرفی برای گفتن نداره ، چون کراش تیم ریسینگ حالت داستانی بسیار عالی داشت که به هیچ وجه خسته کننده نمیشد، توی حالت چند نفره هم خیلی خوب کار شده بود و تعدادی مپ جدید آنلاک میکرد، موزیک بازی از ماریو کارت خیلی بهتر و شادتر بود.

نکات مثبت این بازی در حالت چند نفره :
1. بازی دارای مپ ها و کاپ ها و کاراکتر های زیادی است که همین باعث میشه مدت ها شما رو مشغول کنه و زود ازش خسته نشید البته اگه 4 نفره بازی کنید ( نا گفته نماند که در ابتدا تعداد کاپ ها و ماشین و کاراکتر ها و ... خیلی کمه که باید اول بازی رو 1 نفره بازی کنید تا بقیه کاپ ها و ... آنلاک بشن. )
2. بازی حس رقابتی خوبی داره و نسبت به بازی های مشابه خیلی آسون نیست و واقعا اول شدن توی این بازی مخصوصا توی 100 یا 150 سی سی خیلی سخته.
3 گرافیک و گیم پلی و موزیک بازی قابل قبول

نکات منفی در حالت چند نفره :
1.توی حالت چند نفره هیچ چیزی توی بازی باز نمیشه نه مپی نه کاراکتری نه هیچی

867508-942008_20080425_002.jpg

sega genesis

کاربر سایت
Aug 20, 2015
136
Mario kart
دوستان خوبم این بازی هم اصلا نیازی به معرفی نداره مطمئنم همه این بازی رو بازی کردند حتی کسایی که نینتندو نداشتند با امولاتور این بازی رو روی pc یا تبلت ها و گوشی هاشون بازی کردند، توی اکثر سایت ها بهترین بازی wii و توی بعضی سایت ها جز 5 تا بازی برتر این کنسول هست.
ماریو کارت رو میتونید 1 تا 4 نفره با یه کنسول بازی کنید که سبک بازی همونطور که از اسمش پیداست کارتینگ هست که فرقش با بقیه کارتینگ ها اینه که میتونید غیر از ماشین موتور سیکلت هم انتخاب کنید که حدود 4 نوع موتور سیکلت ( اول 2 3 تا بیشتر نداره که به تدریج با رد کردن مراحل بازی بقیه باز میشن ) با قابلیت های مختلف داره ، 4 نوع ماشین با قابلیت های مختلف داره که به سلیقه و تجربه خودتون میتونید قبل از شروع بازی ماشین یا موتور مورد نظرتون رو انتخاب کنید.
بازی مپ های زیادی داره که باید توی یکی از 3 درجه سختی 50 سی سی ( راحت ) یا 100 سی سی ( متوسط ) یا 150 سی سی ( سخت ) با همدیگه یا با کامپیوتر رقابت کنید.

large.jpg

برای چند نفره بازی کردن 2 تا حالت هست :
1. انفرادی
2. تیمی
توی حالت انفرادی همه با همدیگه رقابت میکنند که هر بازیکنی رتبه بهتری کسب کنه امتیاز بیشتری بدست میاره و در نهایت قهرمان میشه.
در حالت تیمی بازی از حالت انفرادی خارج میشه و بازیکنان به دو دسته آبی و قرمز تقسیم میشن. در حین مسابقه هم تیمی ها نتنها نباید همدیگه رو بزنند بلکه باید با هم همکاری کنند و بازی کن های حریف رو از دور مسابقه خارج کنند که در نهایت امتیاز های بازی کنان هم تیمی با هم دیگه جمع میشه و هر تیمی که امتیاز بیشتری کسب کرده باشه قهرمان میشه.

mariokartwii.jpg

بازی به جز مد مسابقه ای مد جنگی هم داره که تو این مد خط پایانی وجود نداره و بازی کنان با زدن همدیگه یا جمع آوری سکه ها امتیاز کسب میکنند که مد جنگی هم حالت تیمی و انفرادی رو داره.
در کل جمع بندی من از این بازی به عنوان یه بازیه 2 تا 4 نفره اینه که اگه میخواین این بازی رو به صورت چند نفره بازی کنید حتما 3 یا 4 نفره بازی کنید چون در حالت 2 نفره زیاد جالب نیست و زود ( نه خیلی خیلی زود )خسته کننده میشه، دلیل این که میگم خسته کننده میشه اینه که توی حالت چند نفره هرچقدر هم که شما خوب بازی کنید و بتونید کاپ ها رو یکی پس از دیگری قهرمان بشید هیچ چیزی توی بازی آنلاک نمیشه، نه مپ جدیدی نه کاراکتر جدیدی نه مد جدیدی و نه ..... فقط باید با همدیگه یا با کامپیوتر رقابت کنید و باید برای باز کردن مپ ها و کاپ ها و کاراکتر ها و ماشین های جدید حتما بازی رو به صورت 1 نفره بازی کنید.

867509-942008_20080425_003.jpg

بازی حالت داستانی نداره ، یعنی اگه بخوایم Mario kart رو با کرش تیم ریسینگ پلی استیشن 1 مقایسه کنیم میتونم بگم Mario kart در مقابل Crash team Racing حداقل از نظر بخش 1 نفره و داستانی حرفی برای گفتن نداره ، چون کراش تیم ریسینگ حالت داستانی بسیار عالی داشت که به هیچ وجه خسته کننده نمیشد، توی حالت چند نفره هم خیلی خوب کار شده بود و تعدادی مپ جدید آنلاک میکرد، موزیک بازی از ماریو کارت خیلی بهتر و شادتر بود.

نکات مثبت این بازی در حالت چند نفره :
1. بازی دارای مپ ها و کاپ ها و کاراکتر های زیادی است که همین باعث میشه مدت ها شما رو مشغول کنه و زود ازش خسته نشید البته اگه 4 نفره بازی کنید ( نا گفته نماند که در ابتدا تعداد کاپ ها و ماشین و کاراکتر ها و ... خیلی کمه که باید اول بازی رو 1 نفره بازی کنید تا بقیه کاپ ها و ... آنلاک بشن. )
2. بازی حس رقابتی خوبی داره و نسبت به بازی های مشابه خیلی آسون نیست و واقعا اول شدن توی این بازی مخصوصا توی 100 یا 150 سی سی خیلی سخته.
3 گرافیک و گیم پلی و موزیک بازی قابل قبول

نکات منفی در حالت چند نفره :
1.توی حالت چند نفره هیچ چیزی توی بازی باز نمیشه نه مپی نه کاراکتری نه هیچی

867508-942008_20080425_002.jpg

ممنون از شما آقا جواد بررسی خوبی بود یاد ماریو کارت سوپر نینتندو افتادم که قدیم بازی کرده بودم
این کجا و اون کجا حتما باید قشنگ باشه
ارزش داره بخرمش؟ به صورت آنلاین میشه بازی کرد؟ چند نفره میشه بازی کرد؟ دسته اضافه wii چنده؟

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
سلام عزیزم.
آره بازیش خیلی قشنگه. آنلاین نمیشه بازی کرد چون سروراش بسته شدند ظاهرا.
تا 4 نفر میشه بازی کرد ، که حالش به همون 3 یا 4 نفره باری کردنه، البته 2 نفره هم خیلی حال میده اما به پای 4 نفره نمیرسه.
دسته اصافه بستگی به انصاف طرف داره، من خودم 70 تومن خریدم خیلی تمیز و با محافظ ژله ای

sega genesis

کاربر سایت
Aug 20, 2015
136
سلام عزیزم.
آره بازیش خیلی قشنگه. آنلاین نمیشه بازی کرد چون سروراش بسته شدند ظاهرا.
تا 4 نفر میشه بازی کرد ، که حالش به همون 3 یا 4 نفره باری کردنه، البته 2 نفره هم خیلی حال میده اما به پای 4 نفره نمیرسه.
دسته اصافه بستگی به انصاف طرف داره، من خودم 70 تومن خریدم خیلی تمیز و با محافظ ژله ای

صد در صدم باید قشنگ باشه ماریو کارتی که من بازی کردم برای سوپر نینتندو بود شبیه این بود

Super%20Mario%20Kart%20(U).png

خیلی با این ماریو کارت قدیمی خاطره دارم بعد که دیگه کلا از دنیا گیم کنار کشیده شدم به زور تا الان , ماریو کارت جدید بایدم حالش بیشتر باشه طبق گفته شما اگر 4 نفره بشه بازی کرد چه بهتر نو اعلا نور
چه بد که سرور ها wii جمع شده اما انگار سرور ها کنسول ها دیگه نسل قبل جمع نشده
دسته wii نسبت به قیمت wii دست دوم چقدر گرون در میاد

• Like
Reactions: che-jaleb

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
دسته ی وی چون بهمراه نانچاک و محافظ ژله ای هست گرون در میاد وگرنه شما برای بازی های 2 تا 4 نفره نیازی به موشن پلاس ندارید و میتونید فقط ویموت رو خریداری کنید که اگه ویموت رو بدون محافظ ژله ای و بدون موشن پلاس و نانچاک باشه 40 تومن 50 تومن بیشتز نیست.
شما فقط کافیه یه دونه دسته بهمراه نانچاک داشته باشید ، بقیه دسته ها فقط ویموت به تنهایی کفایت میکنه چون من که بازیه دو نفره ای ندیدم که هر دو نفر نیاز به نانچاک داشته باشن.

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
قیمت لوازم کنسولا مختلف نگاه میکردم دسته ها همه کنسولا نسل هفت یه حدود قیمتی دارن فرقی نداره چه کنسولی باش

wii دست دوم با لوازم کامل تمیز الان چند قیمته؟

وی کامل اگه منظورت با وی فیت و پک اسپرت و 4 تا ویموت و فرمون ماریو کارت و اسلحه و .... بخوای که گرون در میاد حدود 600 700 تومنی میشه چون با این همه لوازم گرون در میاد ولی اگه پک اسپرت و وی فیت و فرمون و اسلحه که به نظرم به دردت هم زیاد نمیخورن رو نخوای فقط با 2 تا ویموت و نانچاک کارتن و متعلقاتش تر و تمیز حدود 350 تومن ( کپیخور ) با یه دونه ویموت 280 300 با 4 تا ویموت 450 500 اگه باندل باشه یه کمی گرونتر.

• Like

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
Mario Sport Mix

1974861-mario_sports_mix_title_screen.png

بازی Mario Sport Mix همونطور که از اسمش معلومه یه میکس از والیبال و بسکتبال و هاکی و دادژ بال ( Dodge Ball ) هست که میتونید هر کدوم از این بازی ها رو که دوست دارید با دوستان و خانواده بازی کنید.
ماریو اسپرت میکس جزو بازی هایی هست که 1 نفره لذتی نداره و حتما باید چند نفره بازی کنید (2 تا 4 نفره ) .
این بازی رو میتونید بدون نیاز به نانچاک با دو یا 4 تا ویموت هم به صورت Coop و هم به صورت رقابتی والیبال یا بسکتبال یا هاکی و دادژ بال رو بازی کنید که توی حالت 4 نفره ی رقابتی بمب خنده است :)) و به شدت حال میده.

Mario_Stadium_(Mario_Sports_Mix).png

یه سری توضیحات در مورد 4 تا بازی اسپرتی که داخل این بازی هست :
اول از همه اینکه همه ی بازی ها دارای مپ های متفاوتی هستند که هر مپی یه سری تغییرات توی گیم پلی بازی میده که همین باعث میشه که بازی خسته کننده نشه و یه مقداری شما رو به چالش بکشه ، به طور مثال اگه داخل بازی والیبال مپ ساحل رو انتخاب بکنید جدای از خود بازی والیبال یه سری آیتم ها رو موج دریا به ساحل و داخل محوطه بازی میاره که این آیتم ها توی روند بازی میتونه تاثیر گذار باشه.( مطابق عکس )

volleyball.jpg

نکته دوم اینکه همه ی کاراکتر ها دارای special یا همون به قول ما قدرتی هستند در حین بازی کم کم پر میشن و میتونید از اونا استفاده کنید.
نکته سوم اینکه همه ی کاراکتر ها دارای قابلیت های متفاوتی هستند ، قابلیت ها شامل : سرعت ، قدرت ، تکنیک و قدرتی که شما به سلیقه ی خودتون هر کاراکتری رو دوست دارید بردارید.
نکته ی خاص دیگه ای به نظرم نمیرسه ، فقط اون بازی Dodge Ball رو یه توضیحی بدم چون بازیش مثل بسکتبال و والیبال و هاکی معروف نیست، به این صورت که دو تیم دو طرف زمین قرار میگیرن و باید با توپ هم دیگه رو بزنن و از دور خارج کنن:d ( این
بازی رو حتما با خانواده دختر پسری بازی کردید جزو بازی های سنتی و دوست داشتنی ایرانی های عزیزمونه ):)

Dodgeball-dans-Mario-Sports-Mix.png

اینم ورژن ایرانیش : :p

298758_991.jpg

در کل یه جمع بندی از نظر بنده ی حقیر در مورد این بازی :

نکات مثبت :

بازی دارای گیم پلی بسیار عالی هستش که خسته کننده نمیشه.
بازی از گرافیک قابل قبولی برخورداره
گیم پلی بازی خیلی آسونه و خیلی راحت میتونید با تمامی اعضای خانواده بازی کنید ( +6 سال :d )
خیلی راحت میتونید 1 تا 4 نفره با هم بازی کنید.
فوتبال نداره :d

نکات منفی :

نکته منفی توی این بازی نمیبینم، الکی روی بازی عیب نذارم.

با تشکر از دوست خوبم کاربر link.zelda که این بازی رو پیشنهاد دادند.

آخرین ویرایش:
  • Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر