بازی جدید Capcom !

QOSMIO

کاربر سایت
Nov 13, 2008
386
نام
سهراب
capcomlogoa1.jpg

سلام دوستان

طبق خبری که همین الان منتشر شد Capcom بزودی یک بازی جدید را معرفی خواهد کرد .در این خبر امده است که این بازی ناشناس در تاریخ 23 feb معرفی خواهد شد .
اولین تریلر این بازی نیز بر روی Xbox Live Marketplace خواهد امد.
منتظر اطلاعات بیشتر باشید

مرسی

منبع

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
به احتمال خیلی قوی عنوانی برای Wii هست. Keiji Inafune هم دیروز توی پادکست کپکام اشاره کرده بود که کپکام به شدت روی Wii تمرکز کرده.

اتفاقا احتمالش خیلی کمه که برای Wii باشه... مگر اینکه یه عنوانی باشه که برای هر 3 پلتفرم عرضه بشه
XBL چه ربطی به Wii داره آخه ؟ :D

Activision

کاربر سایت
Jan 19, 2009
673
اگر بازی Lost Planet 2 با تغییرات مثبت فراوان باشه , خوبه . چون این بازی خیلی جای کار داره .

فکر نکنم Devil May Cry 5 باشه . من که علاقه ای ندارم باشه

راجب IP جدید شانس این هم وجود داره . میتونه با ساخت یک IP قوی در این نسل که تقریبا همه راه و روشهای این نسل رو یاد گرفتن که کار رو براشون ساده تر کرده , یک IP جدید و خوب به بقیه بازیهای این شرکت اضافه بشه .

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,108
همه آرزو های قلبیشونو گفتن منم میگم این کاش تریلر مربوط به dino crisis جدید * باشه

*= (میشه بگیم dino crisis 3 اگه اون آشغالی که این اسم روش بود رو نخوایم جزء این سری حساب کنیم)
آخ گل گفتي شديد!
اين Dino Crisis رو PS1 عجب چيزي بود. اميدوارم يه بازي خوب كه توش دايناسور باشه ببينم تو اين نسل. دايناسورهاي با گرافيك بالا.:biggrin1: (البته اگه Turok رو حساب نكنيم. چون زياد بازي خوبي نبود.)

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
احنمالا یک بازی شاخ خواهد بود و 100% IPجدید نیست اگه بود میگفت(تو بوق میکردن)

من امید وارم L P2باشه چون وقت زیادی داشتند روش کار کنند!!!وهمینطور دوست دارم
DMC5نباشه این رو باید سال دیگه معرفی کنند

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
به نظر من شاید marvel vs capcom جدید باشه که خیلی دور از ذهن نیست
به نظر نمیاد عنوان خیلی پر سرو صدایی باشه،حداقل من این طور فکر نمیکنم
Marvel vs Capcom توی ایران عنوان پر سر و صدایی به حساب نمیاد (و خو کی به ایران اهمیت میده اصولاً؟:biggrin1:) اما توی آمریکا عنوان خیلی پر سر و صدایی به حساب میاد. Capcom vs SNK هم طرفدار زیاد داره اما یه جورایی بعید به نظر میاد که CvS 3 حالا حالاها ساخته بشه.

از طرف دیگه، Capcom همین اواخر بود که بازی Tatsunoko vs Capcom رو برای Wii و آرکیدها داد بیرون. SF4 و Super Street Fighter II Turbo HD Remix هم که همین اواخر اومدن. یعنی بازم به همین زودی یه گیم فایتینگ دیگه معرفی می‌کنه:question:

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
همه آرزو های قلبیشونو گفتن منم میگم این کاش تریلر مربوط به dino crisis جدید * باشه

خیلی خیلی منتظر ادامه ی درست حسابی برای این بازی هستم...
بابت خبر ممنون

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,031
نام
آریا
از طرف دیگه، Capcom همین اواخر بود که بازی Tatsunoko vs Capcom رو برای Wii و آرکیدها داد بیرون. SF4 و Super Street Fighter II Turbo HD Remix هم که همین اواخر اومدن. یعنی بازم به همین زودی یه گیم فایتینگ دیگه معرفی می‌کنه:question:
خب اون Tatsunoko VS Capcom که فکر نکنم به جز ژاپن جای دیگه ای بشناسنش :D (حتمآ برای همین فقط روی Wii اومده)
SSFIITHDR (!) هم میشه بحثش رو جدا کرد :D اگه اشتباه نکنم یه Remake خیلی خوب از SSFIIT هست که حالا HD شده و این حرفا.
ولی Marvel VS Capcom 3 چند وقت پیش هم شایعه هایی در موردش شده بود. توی Comic-Con 08 هم یکی از مقامات Marvel گفته بود ممکنه زودتر از چیزی که فکرش رو میکنین این بازی رو ببینین :D
خلاصه من که خیلی منتظرشم. چه خاطراتی روی DreamCast داشتم :(

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
فقط امیدوارم Remix بازی های خیلی قدیمی(16 بیتی) نباشه...
کاش پورت RE4 باشه...ولی با Content جدید...
تو خبرا اومده که انحصاریه واقعاً همینطوره؟ یا فن بوی های عزیز زحمت انتشار این قضیه رو کشیدن؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر