بازی جدیدی از سری Crysis به احتمال زیاد در دست ساخت است [بروزرسانی]

WonderMahdi

کاربر سایت
Mar 21, 2020
609
نام
مهدی قربان‌زاده
اکانت رسمی Crysis در توییتر بعد از 4 سال برگشته و به شایعات بازگشت این فرنچایز قوت بخشیده است.

Crysis 3

در روز اول آپریل سایت Crysis.com با انتشار عکسی از Nomad، طرفداران را هیجان‌زده کرد اما بسیاری آن را شوخی دروغ اول آپریل میدانستند. در ماه مارچ نیز یک ویدیو برای نشان‌دادن قدرت CryEngine منتشر شد که در انتهای آن محیطی مانند Crysis دیده می‌شود.

ولی در ساعات اخیر اکانت توییتر این بازی با انتشار پیامی همه را شوکه کرد. در این توییت ققط "دریافت اطلاعات" نوشته شده است و پس از آن اکانت‌های رسمی Xbox و Nvidia هیجان خود را نسبت به این توییت نشان دادند. تمام این اتفاقات میتواند به رونمایی قسمت جدید این سری ختم شود. همچنین پیام اکانت‌های ایکس‌باکس و Nvidia میتواند خبر از یک همکاری تبلیغاتی بدهد.

سری Crysis همیشه دارای گرافیک خارق‌العاده بوده‌اند و انتشار قسمت بعدی آن برروی کنسول‌های نسل بعد یک خبر فوق‌العاده است.

https___pbs.twimg.com_media_EVuAIi2WoAE3Kk7_format=jpg&name=4096x4096.jpg

"Crysis Remastered brings new graphic features, high-quality textures, and the CRYENGINE's native hardware - and API-agnostic ray tracing solution for PC, PlayStation, Xbox, and - for the very first time - Nintendo Switch.

Attachments

• screenshot-twitter.com-2020.04.13-19_40_30.png
    screenshot-twitter.com-2020.04.13-19_40_30.png
    20 KB · مشاهده: 617
  • Video to animated GIF converter.mp4_20200414_041140.074_1.jpg
    Video to animated GIF converter.mp4_20200414_041140.074_1.jpg
    211.9 KB · مشاهده: 1,127
Last edited by a moderator:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
این ریمسترها بهونه اس :D ساخت ادامه ی ip معروف که نیازی به تامین بودجه از این راه ها نداره. کرایتک خودش خودشو نابود کرده با تصمیمات اشتباهی که برای مدل کاری و بخصوص انجینش گرفت طی این سال ها
هر چند الانم دیر نیست، لب تر کنن کلی شرکت بزرگ حاضرن سرمایه کافی بدن بهشون
نسخه جدیدی از کرایسس فقط بخاطر اسمشم که شده تضمین شده اس :D درسته پیر شده ولی بلاخره شیری بوده برای خودش :D
میگم دیگه بخشی از بودجه ساخت، برای بقیش مطمئنا نیاز به ناشر دارن.
با این ریمسترها همینطور پلیرهای جدیدتر هم ترغیب میکنن به تمایل داشتن برای ساخت ادامه سری یا ریبوت و...
جوی که ایجاد میکنه ناشرهارو هم میشکونه سمت کرایتک.

در هر صورتی بخوایم حساب کنیم با بودجه ای که نسخه های قبلی داشتن ، تو فروش اونچنان موفق نبودن و سیر نزولی داشتن.
نسخه 1 و وارهد که چندسال طول کشید که بهشون بگیم موفق ،البته بعنوان انحصاری PC فروش عالی داشتن، ولی خب اون بودجه با همچین فروشی خیلی تناسب نداشت.
نسخه دوم بد نبود، خودم فکر میکنم بیشتر هایپ ایجاد شده دورش خیلی به فروشش کمک کرد ولی نسخه 3 که عملا شکست خورد.
بالاخره هر ناشری هم که بخواد بیاد دست کرایتک بگیره تا اندازه ای از سرمایه گذاری که میخواد کنه باید مطمئن باشه.
همینجوری که نمیاد پول آتیش بزنه.

آخرین ویرایش:

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
خب trilogy بازی معرفی شد خوشبختانه ، من فقط نسخه دو رو کامل بازی کرده بودم و الان موقعیت مناسبی برام جور شد ک 1 و 3 رو بازی کنم، فقط موندم برا چی وارهد رو ریمستر نکردن نامردا :D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
خب trilogy بازی معرفی شد خوشبختانه ، من فقط نسخه دو رو کامل بازی کرده بودم و الان موقعیت مناسبی برام جور شد ک 1 و 3 رو بازی کنم، فقط موندم برا چی وارهد رو ریمستر نکردن نامردا :D
چون هدف اصلی این ریمستر پلیرهای کنسولی هستن و وارهد قبلا روی کنسولها پورت نشده و زحمت پورت کردنش بیشتر هست.

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
یک اتفاقی که چند روز پیش افتاد Open-Source شدن کامل انجین Amazon Lumberyard بود که در واقع بر اساس CryEngine هست.
اسم انجین به Open 3D Engine با مخفف O3DE تغییر پیدا کرده و از این به بعد به صورت کامل تحت لایسنس Apache 2.0 سورس کددش در اختیار عموم قرار داده می شه. قبلا بخش هایی از سورس کد انجین تحت لایسنس اختصاصی Amazon به اشتراک گذاشته شده بود.

بر طبق شایعات آمازون سال 2015 بین 50 تا 70 میلیون دلار برای لایسنس کردن CryEngine هزینه کرده بود!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر