بازی بن 10 مبارز [رایگان] [اندروید]

Hotsun

کاربر سایت
Oct 27, 2010
29
با سلام خدمت بازیکن ها و بازیسازهای عزیز.
smile.png

ما یک بازی برای موبایل ساختیم به نام بن تن مبارز میتونید به صورت رایگان از طریق کافه بازار دانلود کنید.
بازی کاملاً سه بعدی هست ولی با حجم مناسب.

fbma90k1qmiv.png

این لینک تریلر بازی هست.

بازی بن تن مبارز

اینم لینک خود بازی.

https://cafebazaar.ir/app/com.Ahmad.Ben10Fighter/?l=fa

اینم 3 تا عکس از بازی:
lyqr8bqqbxso.jpg

7i6p5pr45okv.jpg

ho08vrazi2ic.jpg

آپدیتی به زودی میاد که گرافیک بازی رو روی تنظیمات high بیشتر میکنه.

توجه شود این بازی کپی برداری شده نیست و برداشت آزاد از روی کارتون هست و تمامی مراحل جزء به جزء توسط خود ما ساخته شده و به صورت کاملاً رایگان منتشر شده.

منتظر نظراتتون هستم.
با تشکر.

remus

کاربر سایت
Aug 3, 2015
7
درود
از نظر من این بازی خیلی ارزشمندتر از بازی هایی هست که بعضی از شرکتها مثل "Armina games" کپی میکنند و برای فروش قرار میدن هست. حتی اگه کیفیتش پایین تر هم باشه باز هم بسیار با ارزش تر از کپی کردن یک بازی خارجی رایگان و فروش اون هست. میتونم ده سال آینده رو پیشبینی کنم که تیم شما تبدیل به یک تیم بزرگ بین المللی شده و بازی هایی مطرح در سطح دنیا منتشر میکنه ولی شرکتهایی مثل آرمینا گیمز هنوز دارن بازی کپی میکنن و یک سانت هم پیشرفت نکردن! (البته اگه منحل نشده باشن!). شاید یک روزی همین شرکت ها بازی های شما رو هم کپی کنن!

Hotsun

کاربر سایت
Oct 27, 2010
29
درود
از نظر من این بازی خیلی ارزشمندتر از بازی هایی هست که بعضی از شرکتها مثل "Armina games" کپی میکنند و برای فروش قرار میدن هست. حتی اگه کیفیتش پایین تر هم باشه باز هم بسیار با ارزش تر از کپی کردن یک بازی خارجی رایگان و فروش اون هست. میتونم ده سال آینده رو پیشبینی کنم که تیم شما تبدیل به یک تیم بزرگ بین المللی شده و بازی هایی مطرح در سطح دنیا منتشر میکنه ولی شرکتهایی مثل آرمینا گیمز هنوز دارن بازی کپی میکنن و یک سانت هم پیشرفت نکردن! (البته اگه منحل نشده باشن!). شاید یک روزی همین شرکت ها بازی های شما رو هم کپی کنن!

آقا دم شما گرم انقدر تعریف کردی شرمنده شدم به کل:x:x:x
بازی های دیگه هم داریم میسازیم به زودی اونا رو هم اطلاعاتشون رو میذارم. این دفعه شخصیت های بازی هم کاملاً ساخته و پرداخته خودمونه.

لام
شما باید ادمین انجمن ک.ر.ا.ی.د.و باشید؟
جالب بود با چه انجینی ساخته شده

سلام,
من ادمین هیچ انجمنی نبودم تا حالا, یه زمانی تو یه انجمن هایی که دیگه نیستن یه پست هایی دادن بهم ولی.....

ممنون امیدوارم از بازی خوشتون اومده باشه, با یونیتی کار کردیم. :)

remus

کاربر سایت
Aug 3, 2015
7
آقا دم شما گرم انقدر تعریف کردی شرمنده شدم به کل:x:x:x
بازی های دیگه هم داریم میسازیم به زودی اونا رو هم اطلاعاتشون رو میذارم. این دفعه شخصیت های بازی هم کاملاً ساخته و پرداخته خودمونه.

خواهش میکنم، البته این چیزی که گفتم دور از دسترس نیست و با تلاش مطمئنا بهش میرسین فقط باید یه برنامه ریزی درست و حساب شده برای پیشرفت داشته باشین.
واقعا اگه بتونین به حدی برسین که تمام asset های بازی کار خودتون باشه اونوقت دیگه میشه گفت کاملا حرفه ای شدین. البته نباید عجله کنید و ناامید هم نباید بشید چون مطمئنا همیشه همه چیز بر وفق مراد نیست و شکست هم زیاد خواهید خورد. مهم اینه که نزدیک به پیروز شدن پا پس نکشید و تسلیم نشید، چون اکثر افراد دقیقا وقتی که به پیروزی خیلی نزدیک هستن تسلیم میشن و همه چیز رو میبازن.

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
درود
متاسفانه مردم ما خیلی زود رفتن سراغ Monetization در این ضمینه. رسما دارن دزدی می کنن از ملت با این برنامه ها و بازی های مزخرف (کاری با این بازی ندارم اصلا، به نظر میاد چیز خوبی باشه).

remus

کاربر سایت
Aug 3, 2015
7
متاسفانه مردم ما خیلی زود رفتن سراغ Monetization در این ضمینه. رسما دارن دزدی می کنن از ملت با این برنامه ها و بازی های مزخرف (کاری با این بازی ندارم اصلا، به نظر میاد چیز خوبی باشه).

آره متاسفانه، الان جوری شده که میخوان یک هفته ای یک بازی رو بسازن و منتشر کنن و نتیجش میشه بدبینی بازار نسبت به بازی های ایرانی. بعضا ممکنه مثل آرمینا گیمز یک بازی رو کلون کنن و کیفیت خوبی هم داشته باشه و استقبال خوبی هم ازش بشه ولی شک نکنید کاربران خیلی خوب میتونن بفهمن که کدوم بازی کپی هست و کدوم نیست. برای همینه که بازی های ایرانی هرگز به آمار میلیونی بازی های خوب خارجی مثل ساب وی سرف یا سایر بازی ها توی کافه بازار هرگز نمیرسن.
فروش یک بازی مثل بازی گذرگاه آرمینا گیمز اگه بخوای منصفانه نگاه کنی جز شکست چیزی نیست، چون یک درصد دانلود بازی های معروف جهانی رو هم نداره. شاید گفته بشه چون رایگان نیست آمارش کمه ولی بازار ایران بعضا از بازی های پولی استقبال بهتری میکنه و شاید اگه رایگان بود اینقدر دانلود نداشت. مشکل اصلی هم اینه که از این آمار کم بعنوان پیروزی برای این شرکت یاد میشه و بقیه ی شرکت ها رو هم ترغیب میکنه تا کپی کار کنند و حتی اسم بازی رو هم از خودشون ندن.
در واقع شرکت هایی مثل آرمینا گیمز رو باید فارسی کننده ی بازی های خارجی نامید نه بازی ساز.

Hotsun

کاربر سایت
Oct 27, 2010
29
ممنون از همه بابت نظر هایی که دادن.
حالا میخوام یه خبر بدم:
خوشبختانه بازی پیشرفت خیلی خوبی داشته فعلاً در تنها 4 روز به دانلود بالای 10 هزار رسیدیم و الان رتبه 8 تو لیست تازه های برتر رایگان کافه بازار رسیدیم.
اینم عکسش :

wss5krsxq55i.jpg

Hotsun

کاربر سایت
Oct 27, 2010
29
سلام
اینجور که از عکس ها برمیاد بازی خوبی باشه
چرا لینک مستقیم نمیذارید تا با PC دانلودش کنیم بعد بریزیمش روی گوشی ؟

متاسفانه چون از زیر نظر بازار در میاد راحت میتونن بازی رو هک کنن و نمیشه این کار رو کرد.
به زودی قرار سیستم پرداخت درون برنامه اضافه بشه که راحت میان هکش میکنن.

تبلیغات خاصی هم به جز تاپیک تو سایت های مختلف داشتید؟ فروشتون خیلی عالیه.

تبلیغ خیلی خاصی نبوده توی گروه های وایبر و تلگرام و غیره گذاشتیم.

راستی یه خبر هم بدم:
در کمتر از 12 ساعت از رتبه 8 به رتبه 5 رسیدیم.

jgaa94iqxoxc.jpg

آخرین ویرایش:

Hotsun

کاربر سایت
Oct 27, 2010
29
آپدیت های جدید بازی اومده میشه به موجودات بیشتری تبدیل شد و دشمنان بیشتری داریم.
به زودی مرحله 6 هم به بازی اضافه میشه به همراه چند مدل موجود دیگه.
بازی تا الان 60 هزار دانلود رو رد کرده و توی "تازه های برتر رایگان" رتبه 2 هستیم ، امیدواریم به رتبه 1 دست پیدا کنیم همین روزا.

ksuilwfkmg99.jpg

jr9bul0jjp5r.jpg

Hotsun

کاربر سایت
Oct 27, 2010
29
به زودی خبری جالب رو میدم راجع به بازی و آپدیت هاش و آمار های جدید از تعداد دانلود و غیره ولی یه چیزی برامون جالب بود این بود که سایت avav بازیمون رو بدون اینکه چیزی بگیم نقد کرده حتی خودمون هم نمیدونستیم و فقط هم تعریف کرده. :):x

نقد و بررسی بن تن مبارز

Hotsun

کاربر سایت
Oct 27, 2010
29
گفته بودم یه سری خبر جدید میدم.
بالای 10 هزار تا نظر داده شده برای بازی که میانگین امتیاز 4.7 از 5 رو گرفتیم تو این همه نظر.
رتبه اول تو بخش خودمون هم شدیم و 100 هزار دانلود رو چند وقته رد کردیم.

g5h9lnwx90yo.jpg

ymyp09p4aesx.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر