بازی بعدی From Software در مراحل پایانی ساخت خود قرار دارد

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
به گفته هیدتاکا میازاکی، رئیس From Software، مراحل ساخت پروژه جدید معرفی‌نشده این استودیو تقریبا رو به اتمام است. با بازی سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

استودیوی From Software

در سال 2018 هیدتاکا میازاکی در مصاحبه‌ای با نشریه ژاپنی 4Gamer تأیید کرده بود که فرام سافتور مشغول توسعه «سه و نیم» بازی مختلف است. از آن زمان، Sekiro: Shadows Die Twice و Elden Ring به عنوان دو بازی عظیم فرام سافتور عرضه شده‌اند و بازی Déraciné نیز به عنوان یک پروژه کوچک‌تر، برای PS VR ساخته شد. با این وجود، تاکنون شاهد هیچگونه معرفی رسمی در خصوص پروژه سوم استودیوی From Software نبوده‌ایم.

اکنون هیدتاکا میازاکی مجددا با 4Gamer مصاحبه جدیدی داشته و در خصوص این پروژه معرفی‌نشده گفته: «بله، توسعه این این بازی در مراحل پایانی قرار دارد.» میازاکی همچنین در مورد اهدافش به عنوان یک کارگردان و آینده پیش‌روی خود پس از پایان ساخت بازی Elden Ring اشاره کرده: «کار من بر روی بازی بعدی به عنوان کارگردان از همین حالا آغاز شده است، بنابراین نمی‌خواهم موارد زیادی را در مورد آن لو بدهم. اگر بخواهم در مورد اهداف بلند یا نیمه‌بلند مدت خود صحبت کنم، دوست دارم تا بر روی یک دنیای فانتزی انتزاعی‌تر نسبت به کارهای قبلی‌ام کار کنم.»

رئیس فرام سافتور در ادامه تأیید کرد که انتشار آپدیت‌های جدید برای Elden Ring ادامه و دارد در همین حال، چند بازی دیگر به‌غیر از عنوانی که به دست خود میازاکی کارگردانی می‌شود نیز توسط این استودیوی ژاپنی در دست ساخت است. بازی‌هایی که به گفته میازاکی، توسعه برخی از آن‌ها توسط کارگردان‌هایی به‌غیر از او رهبری می‌شوند.

اوایل سال 2022، الدن رینگ به عنوان آخرین ساخته From Software عرضه شد و با فروش 13.4 میلیون نسخه‌ای خود، یکی از موفق‌ترین بازی‌های سال لقب گرفت.

Ludens

Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,347
نام
مــاکــان
واقعا پرکارتر از میازاکی وجود نداره.
بیشترین فاصله بین بازیهاش هم بیش از 3سال نمیشه ، کلا سُول مُول براش نمونده.
یک عدد Hollow هستن که داره ساخت بازی رو گرایند میکنه.
=============
جدا ER با این فروشی که کرد باید کمِ کم 2 تا DLC براش بدن.

AmirPXP

Indiana Jones
کاربر سایت
Mar 15, 2009
545
نام
AMIR
شک نکنید Armored Core بعدیه احتمالا توی شوی سپتامبر سونی نمایش داشته باشه.

راستی اگر این عکسهای لو رفته واقعا درست باشن سبک بازی سولز لاک هست توی یکی از عکسها سپر و توی یکی دیگه مکان اسیدی یا حالا یه ماده سبز رنگ رو می بینیم محیط و حال هوای گرافیک هم که داد می زنه که موتور گرافیکی فرام سافتوره.

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
آرمورد کور که نسخه های آخرش اصلا موفق نبودن مث سولز، من بعید میدونم اون باشه.
این جور ربات بازی هام دیگه خیلی از مد افتاده بنظرم

من هیچی رو از اینا بعید نمی دونم
چیزی که از مد افتاده رو همیشه میشه رو مد برگردوند با یه کار قوی :D

DoReMi

کاربر سایت
Feb 24, 2022
300
جای خالی Bloodborne شصت فریم و رزولوشن بالا در کنسولم اذیت کننده س. امیدوارم اون بخش که نوشته روی «سه و نیم بازی کار میکنن»، اون نیمش ریمیک یا یه پچی برای بلادبورن باشه. دیگه چیزی نمیخوام ازش. از میازاکی خیلی به ما و سازندگان گیم رسیده‌.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,347
نام
مــاکــان
آرمورد کور که نسخه های آخرش اصلا موفق نبودن مث سولز، من بعید میدونم اون باشه.
این جور ربات بازی هام دیگه خیلی از مد افتاده بنظرم
Armored Core که تقریبا قطعیه ، خود رنگ پریدش گفته بود که دوست داره یک نسخه دیگه ازش بسازه.
عشق مکا هیچوقت از بین نمیره آقا ، من تو این سن هنوز وقتی یک انیمه یا فیلم با این تم میبینم ، حس همون بچه 6-5 ساله رو دارم که برای اولین بار voltron دید.
تو ژاپن که خب تضمین فروشش ، تو آمریکا هم خیلی طرفداره داره ، بواسطه انیمیشن های دهه 90-80 به بعد مثل همین voltron .
===========
از بلادبورن که دیگه مایوس گشتیم.
ولی حالا که اکتیویژن هم خریدن ، دیگه وقتشه یک عدد سکیرو هم برای مایکروسافت تایید کنه.

Ludens

Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
جای خالی Bloodborne شصت فریم و رزولوشن بالا در کنسولم اذیت کننده س. امیدوارم اون بخش که نوشته روی «سه و نیم بازی کار میکنن»، اون نیمش ریمیک یا یه پچی برای بلادبورن باشه. دیگه چیزی نمیخوام ازش. از میازاکی خیلی به ما و سازندگان گیم رسیده‌.
اون بازی 0.5 که خب همون Déraciné برای PSVR بوده... من حدسم اینه اگه ریمستری از بلادبورن در کار باشه احتمالا پروژه رو بدن دست بلوپوینت یا یک استودیوی دیگه.

@m.d.makan سکیرو نهایتا تو بهترین حالت شاید بیاد رو گیمپس، تصمیم ساخت دنباله اصلا دست مایکروسافت و اکتیویژن نخواهد بود چون IP مال خود فرام سافتوره. اما در هر صورت کاش بازم سراغ ساخت بازیای اکشن این مدلی برن. ;;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر