بازیهای Free to Play

دوستان این تاپیک رو زدم برای معرفی بازیهای F2P که عرضه شدن یا قراره بیان، خلاصه اینکه در مورد این بازیها صحبت کنیم و اطلاعاتمون رو به اشتراک بزاریم

پ.ن: اگر کسی مایل هست پست اول رو بگیره و اطلاعات بازیهای فعلی یا اونایی که قراره بیان رو بنویسه

HavingFun

کاربر سایت
Jan 23, 2019
60
- تو PS4 قسمت Games برید بعدش گزینه All Games رو انتخاب کنید و تو فیلتر Price گزینه Free رو بزنید یه سری بازی رایگان پیدا می کنید که تو قسمت Free to Play نیستن (واقعا چرا؟!)

- فردا هم قرار Path of Exile عرضه بشه، یه بازی ARPG مولتی پلیر

- چند وقت دیگه هم Torchlight Frontiers میاد (بعد از عرضه برای PC) که اونم ARPG هست ولی حالت MMO داره و این بخشش از PoE قوی تره (ولی خود بازی در کل ساده تر هست)

- اگه اکانت Hong Kong تو PSN دارید، می تونید بازی Genesis رو دانلود کنید که تو سبک MOBA هست و زاویه دوربینش هم ایزومتریکه (مثل Dota) (البته اینو هنوز خودم چک نکردم و اینکه اوپن بتاش 27 مارس تموم میشه، در ضمن بازی فقط با کنترلر قابل بازی هست و از cross-play هم پشتیبانی می کنه)

ویرایش: مثل اینکه قراره Arena of Valor هم برای کنسول بیاد (اونم تو سبک MOBA هست)

آخرین ویرایش:

HavingFun

کاربر سایت
Jan 23, 2019
60
تو توییتر تاریخ عرضه Genesis رو از اکانت Rampage Games (سازنده بازی) پرسیدم که گفتن اواخر جولای امسال میاد

پ.ن: عجیبه که انگار اینجا هیچ کس علاقه به بازیهای F2P نداره!

• Like
Reactions: J. Constantine

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
معمولا بازی‌های شوتر و rpg فری تو playهستن و ما ورزشی دوستان باید سماق بمکیم ولی یه بازی باحال و فری هست که من با هرکی آشنا شدم بهش پیشنهاد دادم سریع دانلود کرده جز این علی ولدمورت :D
کسایی که اهل بازی‌های ورزشی هستن این بازی ای رو که میگم دانلود کنن تضمینی ولی چون ریجن لاکه بهتره با ریجن دو امارات اروپا یا انگلیس دانلود کنن بعد با اکانت اصلیشون بازی کنن چون ریجن لاکه اگه آمریکا دانلود کنید با آمریکایی ها میندازه پر لگ و دیلی میشه پس به ریجن دو دانلود کنید
این بازی یه بازی بسکتبال با گرافیک کارتونی فوق العاده هست که سه به سه هست قدیمیا یادشونه که دریبل توی گل بازی میکردیم با یک دروازه اینم همینجوریه کاراکترهای باحالی داره حالا عکس میذارم موقع حمله که باید توپو بزنید توی سبد برا دفاع باید با یار مستقیمتون من تو من کنید و بلاکش کنید دقیقا باید عین کَنه بهش بچسبید
خب همه چیو گفتم غیر اسم بازی اونم چیزی نیست جز 3on3 free style
فک کنم فقط برایps4واستیم هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر