اینترنت فیبر نوری (تانوما)

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
819
نام
سپهر
میشه روشش رو برای بنده بفرستید ممنون
بله حتما ، پیوی میفرستم . لذت ببرید

----
----

دوستان شما با این سرعت بالا چکار میکنید ؟ :D جدی میگم ، نمیدونم چکار کنم خخخخ سریال و گیم هایی که میخواستم همه رو دانلود کردم . از ۱۶ مگابیت یهو رسیدم به نزدیک ۸۰۰ مگابیت واقعا استفاده ازش رو بلد نیستم :D

• Love
Reactions: hadi_gamer

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
819
نام
سپهر
درود

کسی میدونه OLT «کارا» مال چه شرکتیه؟

الان شهرستان ما دو عدد OLT در مرکز داره که یکی فایبرهوم هست و گفتن دیگری کارا هست ! و مودم هوآوی من که الان از فایبرهوم سرویس میگیره رو باید در مرکز جدا کنن و از سالن مرکز مخابرات ، کلا اون فیبر که به سمت FAT خونه ی ما اومده رو به OLT کارا وصل کنن

آخرین ویرایش:

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
819
نام
سپهر
دوستان کسی تجربه ی تلفیق سرویس ddns کمپانی no-ip با سرویس گذر از تحریم ipvanish رو داشته؟

در سایت no-ip دیدم که این قابلیت وجود داره
اینکه خیلی خوبه اگر واقعا بشه! اصلا نیازی به openwrt و غیره نیست

• Like
Reactions: J. Constantine

Los Galacticos

⚡️Rebel⚡️
Gold User
Feb 4, 2020
1,044
امروز یه پیمانکار به درخواست خودم از مخابرات اومد برای بررسی وضعیت فیبر خونمون. میگه اینجا توی نوبت فیبرکشی هست و مشخص نیست کی نوبت این منطقه بشه. ولی من میتونم با 15 میلیون بیام برات شخصا فیبر بکشم :| گفتم جاااان؟! 15 میلیون؟ گفت آره دیگه. حداقل یکسال کارت جلو میفته. بهترین کابل و تجهیزاتم برات از مخابرات میارم که کمترین نوسان رو داشته باشی. خلاصه بهش گفتم اقا خیلی ممنون من قعلا منصرف شدم :|

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
t071529_Screenshot_2024-04-09-13-13-57-030_com.android.chrome-edit.jpg

i61378_Screenshot_2024-04-09-13-12-22-399_com.android.chrome-edit.jpg

دوستانی که فیبرنوری مخابرات دارن ، به نظر شما آیا میتونیم از این امکانات استفاده کنیم؟

دو عکس ، یکیشون واسه DDNS و دیگری واسه static dns هست .

اساتید اهل فن فقط جواب بدن :»:»:»:»

سپاسگزارم :»:»
شما خودت انجام دادی؟ لطفا بهم پیغام خصوصی بدید تشکر...

• Like
Reactions: Adroit

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
819
نام
سپهر
بچه ها کسی تونسته با کمک وایرگارد، به کانفیگ استخراج شده ی وارپ وصل بشه؟

واسه من در مرحله ی handshake ارور میده

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
819
نام
سپهر
دوستان خدایی نکرده قصد جسارت ندارم ، فقط احساس میکنم تاپیک بیشتر تبدیل شده به محل گلایه و ناله کردن ، و اطلاع‌رسانی از این که سرویس فلانی قطع شده و سرویس فلانی وصل شده و از این مدل صحبت ها . . .

افرادی که دانش فنی دارن و میتونن کمک کنن تعدادشون خیلییییییی کم شده و نمیدونم چرا کاربرای حرفه ای از انجمن فراری شدن

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,879
نام
malek
امروز یه پیمانکار به درخواست خودم از مخابرات اومد برای بررسی وضعیت فیبر خونمون. میگه اینجا توی نوبت فیبرکشی هست و مشخص نیست کی نوبت این منطقه بشه. ولی من میتونم با 15 میلیون بیام برات شخصا فیبر بکشم :| گفتم جاااان؟! 15 میلیون؟ گفت آره دیگه. حداقل یکسال کارت جلو میفته. بهترین کابل و تجهیزاتم برات از مخابرات میارم که کمترین نوسان رو داشته باشی. خلاصه بهش گفتم اقا خیلی ممنون من قعلا منصرف شدم :|
الان ارزش فیبر تو ایران از دایال آپ هم کمتر شده.بیخود وقت و هزینتون رو هدر ندید.الان با وجود FTTH من اکثرا با سیم کارت همراه اول بازی میکنم از بس گند زدن به اینترنت.در ضمن دانش فنیم هم در حدی نیست که بتونم به این تاپیک زیاد سر بزنم.الان میرم تا یکماه بعد(برم دانش فنی کسب کنم) :)

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
خب بعد مدتها که از درخواستم گذشته بود امروز ایرانسل پیام داد که میتونی ثبت نام کنی و ادامه فرایند رو پیگیری کنی.
تو لینک اس ام اسی که دادن من رو برد به فروشگاه ایرانسل برای انتخاب مودم.

سوالم از دوستانی که آشنایی دارن اینه که کدوم مودم رو بگیرم بهتره؟
بعضی هاشون نوشته وای فای 5ghz و بعضی نه که خب این رو میدونم چیه ، ولی همشون یه قیمت 2.610.000 تومنی دارن!

اگه آشنایی دارید ممنون میشم توضیح بدید که تفاوتشون چیه و کدوم رو بگیرم بهتره؟

یه چیز جالب دیگه اینکه تو سایت نوشته که تا پایان خردادماه هزینه نصب رایگانه.
قبلا دیده بودم هزینه نصب حدود دو تومنی میشد، اشتباه میکنم؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: J. Constantine

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,879
نام
malek
خب بعد مدتها که از درخواستم گذشته بود امروز ایرانسل پیام داد که میتونی ثبت نام کنی و ادامه فرایند رو پیگیری کنی.
تو لینک اس ام اسی که دادن من رو برد به فروشگاه ایرانسل برای انتخاب مودم.

سوالم از دوستانی که آشنایی دارن اینه که کدوم مودم رو بگیرم بهتره؟
بعضی هاشون نوشته وای فای 5ghz و بعضی نه که خب این رو میدونم چیه ، ولی همشون یه قیمت 2.610.000 تومنی دارن!

اگه آشنایی دارید ممنون میشم توضیح بدید که تفاوتشون چیه و کدوم رو بگیرم بهتره؟

یه چیز جالب دیگه اینکه تو سایت نوشته که تا پایان خردادماه هزینه نصب رایگانه.
قبلا دیده بودم هزینه نصب حدود دو تومنی میشد، اشتباه میکنم؟
اصولا 5ghz ها رنجهای پایین رو هم پوشش میدن.خود 5ghz پهنای باندش زیاده ولی بردش کمه ولی ۲.۵ سرعتش کمتره ولی بردش بیشتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر