اکانت رایگان یا اشتراکی

mrsamsum

کاربر سایت
Apr 3, 2017
29
نام
سام
با سلام
دوستان همینطور که میدونین این مدت همه جاهایی که بازی نصب میکنن بسته هستن و معلوم نیست تا کی طول بکشه
کسی یا جایی هست اکانت اشتراکیشو برای نصب بازی قرض بده
مثلاً کانال تلگرامی یا وبسایت ؟ لطفا معرفی کنین این مدت کف کردیم انقدر خونه موندیم

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
با سلام
دوستان همینطور که میدونین این مدت همه جاهایی که بازی نصب میکنن بسته هستن و معلوم نیست تا کی طول بکشه
مثلاً کانال تلگرامی یا وبسایت ؟ لطفا معرفی کنین این مدت کف کردیم انقدر خونه موندیم
قرض بدن؟
رایگان منظورت؟
این روزا چیزی رایگان نیست ولی با قیمت کم اکانت هست اگه بخای اجاره ای هست اکانتاش

• Like
Reactions: mrsamsum

Sahandse

عضو جدید
Aug 25, 2020
2
با سلام
سلام وقتتون بخیر هستن جای های که بازی نصب کنن
سایتش :
vitrrin.ir

sajjad6988

کاربر سایت
Sep 13, 2011
45
نام
sajad
سلام بر دوستان. یک اکانت با تقریبا 3 ماهه گیم پس التیمت دارم که نیازی بهش ندارم(روی هیچ دستگاهی هم اکتیو نیست و میشه ازش روی دو تا دستگاه استفاده کرد). و به کسی که واقعا توانایی تهیه اش رو ندارم رایگان تحویل میدم(فقط برام دعا کنه). هر کسی که این شرایط رو داشت بهم پیام بده تا بهش تحویل بدم.

yazdan1990

کاربر سایت
Nov 21, 2015
12
سرتو درد نیار 1 دلار گیفت بخر یه اکانت جدید بساز با پشتیبانی مایکرو چت کن برات 3 ماهه فعال می کنه/ ارزان و مطمئن

رفیق توضیح میدی انگلیسیم اوکیه
اکانت بگیرم بعد کجا باها پشتیبانی چت کنم ؟
چی بگم بهش
راستی خودت از کجا گیفت یه دلاری میخری
دمت گرم

• Like
Reactions: haji.nathan

rahman0158

کاربر سایت
Aug 30, 2010
129
رفیق توضیح میدی انگلیسیم اوکیه
اکانت بگیرم بعد کجا باها پشتیبانی چت کنم ؟
چی بگم بهش
راستی خودت از کجا گیفت یه دلاری میخری
دمت گرم
تو گوگل سرچ بزنی فروشگاه گیفت زیاده / جاهای مطمین هم معمولا سابقه بالا یا نماد دارن/بگو تو حساب اکانت فلان قدر موجودی دارم ولی الان به کارت اعتباری دسترسی ندارم برام فعال کنید
لینک مستقیم برای چت با پشتیبانی مایکروسافت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر