اين چيه ؟

mehrdad2007

کاربر سایت
Jan 24, 2007
147
كسي تا به حال نرم افزاري كه تواين سايت گذاشتن گرفته ميگه تظميني همه بازي ها رو ودمو ها رو اجرا ميكنه يادم رفت اين مال ps2
هست
http://shop.p30net.com/news.php?item.392.3

حداقل سيستم مورد نياز براي اجراي بازي هاي PS2 :

512 مگابايت RAM

128 مگابايت حافظه گرافيكي به همراه پشتيباني از DX9c

1.5 گيگاهرتز CPU

DVD ROM با سرعت 4X به بالا

4.5 گيگابايت فضاي خالي بر روي Hard Disk

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
محال یه همچین چیزی یعنی اگه اینا توسط یه تیم اینو ساخته باشن میان با قیمت 4000 هزار تومان به شما میفروشن عمرا
تنها شبیه ساز ps2 برنامه PCSX 2 هست که اونم هنوز کامل نشده و کار داره اگه خواستین میتونین برین به سایت این شبیه ساز http://www.pcsx2.net/
در ضمن اینو بگم همین شبیه ساز میتونه بازیهای دو بعدی ps2 رو به راحتی اجرا کنه
به نظر من این میتونه یه کلاهبرداری باشه پست میاره در خانه شما تحویل میگیری و پولشو میدی میری رو کامپیوتر نصب میکنی و میبینی بهت کلک زدن و اون چیزی که اونا میگفتن نبوده و شما دیگه نمیتونی کاری کنی و اونو پس بدی البته 4000 تومان پول زیادی نیست اما چیزی که میتونه ناراحت کننده باشه اینه که اونا تونستن سیاهت کنن و به ریشت بخندن
خلاصه من که بدم نمیاد یه همچین چیزی باشه و mrgame عزیز اگه واقعی بود و کار کرد یه خبری بده

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
كسي تا به حال نرم افزاري كه تواين سايت گذاشتن گرفته ميگه تظميني همه بازي ها رو ودمو ها رو اجرا ميكنه يادم رفت اين مال ps2
هست
هیچ نرم افزاری مبنی بر اینکه تمام بازی ها رو اجرا کنه با 60 فرم وجود خارجی نداره!!!!
این سایت هم کلاه برداری بیش نیست!!!!
چند پروژه وجود داشته که همه به بن بست رسیده اند و در حال حاضر فقط pcsx 2 داره روش کار میشه و فعلا هیچ بازی رو نتونسته درست حسابی اجرا کنه جز یه بازی ff رو

javad316

کاربر سایت
Jan 9, 2007
91
بهتره فرهاد جان خودتو زیاد خسته نکنی چون اگه این برنامه کارم بکنه بازم بدرد نمیخوره چون اولین نسخه است نویسندگان pcsx2 بیش از پنج سال دارن رو این برنامه کار میکنن
تازه کمی پیشرفت کردن

آخرین ویرایش:

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
سلام . :love:

دوستام نمیدونم تا حالا فهمیدین یا نه . اما این نرم افزاری که دارن با 4000 تومن میفروشنش همون PCSX2 است + یه آموزش مزخرف .
من خریدمش و وقتی اتورانش اومد بالا ... . :biggrin1:

خلاصه این چیزی که MRGAME عزیز گفتن فقط یه کلاهبرداری که من و ایشون قربانی اش شدیم .
:(( :(( :((
تا بعد . :biggrin1:

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868

دوستام نمیدونم تا حالا فهمیدین یا نه . اما این نرم افزاری که دارن با 4000 تومن میفروشنش همون PCSX2 است + یه آموزش مزخرف .
من خریدمش و وقتی اتورانش اومد بالا ... . :biggrin1:

خلاصه این چیزی که MRGAME عزیز گفتن فقط یه کلاهبرداری که من و ایشون قربانی اش شدیم .
:(( :(( :((
تا بعد . :biggrin1:
مهرداد جان تو یه تاپیک دیگه هم بود همچین چیزی
و یکی از بچه ها هم خریده بود و گفته بود که PCSX2 هست برنامه
کاش یکم بیشتر دقت میکردی (هم تو گشتن سایت هم تو خریدت) :)
حالا خوبه 40000 تومن نبود قیمتش :):eek:

پ.ن.: این چه اسمیه که تاپیک داره :)

آخرین ویرایش:

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد

بله Dr.XJ عزیز ، فدات بشم دیگه چکار کنیم گذشت و رفت پی کارش . اما من این برنامه رو قبل از اینکه تو این سایت عضو بشم خریدم . مگر نه حتماً یه سوالی از بچه ها میکردم که ببینم کسی گرفته یا نه . :( :cheesygri :cheesygri
در ضمن مسئله قیمتش نیست مسئله اینکه یه عده به چه راحتی دست به همچین کاری مزنند . به جای اینک بگن آموزش PCSX2 رو میفروشیم گفتن این برنامه یه برنامه ی وطنیه و خودمون طراحیش کردیم در ضمن میگن تضمین میکنم که 100٪ بازی هارو هم بالا بیاره .
چه میشود کرد :biggrin1: :biggrin1: :confused: .
در ضمن DJ_MJ من خودم میدونستم که به دلیل ساختار پیچیده ی پردازشی PS2 و تلفیق منابع GPU و CPU و روند پردازشی و اشتراکی بین این دو و تفاوت بسیار زیادشون با روند پردازشی اطلاعات در PC امکان ساخت شبیه ساز برای این کنسول بسیار کم و حتی غیر ممکنه . ما هم مثل شما لباس پاره کرده ایم . اما زیاد علاقه ای ندارم مثل شما این چیزا رو به رخ بقیه بکشم .
کمی تواضع هم بد نیست . ;)

تا بعد . :love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر