اولین تصویر از گیم پلی Resistance 2

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
بلاخره اولین تصویر از Game Play این بازی بصورت capture به نمایش درآمد.
در این عکس که چیز زیادی مشخص نیست ولی در متن خبر عنوان شده که بزودی تصاویر بیشتری در دسترس قرار میگیرد.
xb0jz5resistance-2.jpg

منبع

starx

کاربر سایت
Feb 9, 2008
407
این تصاویر هم مثل تصاویری که از GEOW2 منتشر شده Realtime نیستن.مثل اینکه دیگه واقعا پخش تصاویر Oversampled واسه سازنده های بازیا به یه کار عادی تبدیل شده من امیدوارم بودم بعد از اون شکایاتی که از Activision و Konami شده بود به جای این عکسا تصاویر واقعی از بازی نشون بدن.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,043
نام
نیما
این تصاویر هم مثل تصاویری که از GEOW2 منتشر شده Realtime نیستن.مثل اینکه دیگه واقعا پخش تصاویر Oversampled واسه سازنده های بازیا به یه کار عادی تبدیل شده من امیدوارم بودم بعد از اون شکایاتی که از Activision و Konami شده بود به جای این عکسا تصاویر واقعی از بازی نشون بدن.

ولی هم تصاویر GeOW و هم این هر دو از موتور بازی هستند ، یعنی گرافیک In Game بازی زیاد فرقی با اینها نداره ...
بعدش طبق کدوم قانون همه عکسهای بازیها باید RealTime یا از Gameplay باشن ؟!

starx

کاربر سایت
Feb 9, 2008
407
درسته که از Engine بازی هستن ولی یا Realtime نیستن یا Oversample شدن به نظر من که این کار یه جور کلاه برداریه درسته که قانون مشخصی فعلا واسش نوشته نشده ولی اغراق کردن توی گرافیک بازی اونم تا لحظه آخر مثل GT5P یا GeOW1 و Call of Duty 3 نشون دهنده یه جور سو استفاده و تبلیغات نادرست هست مثلا شما اگر یه طلا رو به اسم 24 عیار بخری بعد بفهمی عیارش 18 هست ناراحت نمیشی؟ البته ابن نظر منه.

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
کاری ندارم این شاتها از کجا اومده ولی چیزی که مشخصه اینکه گرافیک بازی نهائی بالاتر از این چیزی که میبینی نباشه کمتر هم نیست:biggrin1:.
نوشته شده توسط starx
درسته که از Engine بازی هستن ولی یا Realtime نیستن یا Oversample شدن
Fall of Man هم این جوری بود، همین طور Uncharted. عادت کردیم دیگه، سخت نگیر;).
درکل بنظر میرسه یه جور Cover گرفتن به گیم پلی اضافه شده

پ.ن. فقط یه جلوه برف در قسمت اول، به قول شهرام اذر "به 100 میلیون میارزه".

MetalGearSolid4

کاربر سایت
May 11, 2008
266
نام
بهاره
به نظر می یاد رنگ و روی این قسمت یک کم وا شده !!!!!!!!:cheesygri
من شماره یک رو بازی کردم محشر بود
منتظر شماره دو هستیم البته با رنگ و رویی بهتر:p

Nathan

کاربر سایت
May 8, 2008
161
نام
امید
درسته که از Engine بازی هستن ولی یا Realtime نیستن یا Oversample شدن به نظر من که این کار یه جور کلاه برداریه درسته که قانون مشخصی فعلا واسش نوشته نشده ولی اغراق کردن توی گرافیک بازی اونم تا لحظه آخر مثل GT5P یا GeOW1 و Call of Duty 3 نشون دهنده یه جور سو استفاده و تبلیغات نادرست هست مثلا شما اگر یه طلا رو به اسم 24 عیار بخری بعد بفهمی عیارش 18 هست ناراحت نمیشی؟ البته ابن نظر منه.
میشه بگی قبل از عرضه GT5P و GeOW1 چه اغراقی شده بود وچرا Realtime نبودند!!! جناب کارشناس

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر