اولین تصاویر از Shellshock 2: Blood Trails

tourk

کاربر سایت
Apr 27, 2008
345
نام
سعید
سلام دوستان
logo.jpg

اولین تصاویر از این بازی که تو GC نمایش داده شده بازی برای PC,PS3,X360 تایید شده ناشر بازی Eidos هست و برای 28 Oct عرضه میشه بازی عجیب دلهره آوره و اگر اشتباه نکنم سبک نسخه اول بازی سوم شخص بود ولی عکس ها نشون میدن که کلا تو نسخه دوم بازی سبکش هم تغییر کرده:eek:
screen1_large.jpg
screen2_large.jpg
screen3_large.jpg
screen4_large.jpg
خداییش به اینا میگن زامبی:laughing:

COMEX

کاربر سایت
Mar 12, 2007
183
گرافیک این عکس به بازیهای جدید نمیخوره. ولی در کل هنوز برای قضاوت خیلی زوده.

در مورد این زامبی ها هم ، فکر میکنم سازنده ها زدن به جاده تخیل و از روال شناخته شدۀ بازی فاصله گرفته اند.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
در مورد این زامبی ها هم ، فکر میکنم سازنده ها زدن به جاده تخیل و از روال شناخته شدۀ بازی فاصله گرفته اند.
توي تايپيك بازي كاملا در مورد اين موجودات گفته شد و گفته شد كه به خاطر ويروسي كه در جنگل پخش شده افردا كاملا وحشي شده اند و منتظر هستند دست و پاي شما رو قطع كنند . و در بازي شما هم با سرباز ها و هم با اين افراد مسموم شده مبارزه خواهيد كرد

آخرین ویرایش:

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
چرا همچین شد؟؟؟؟؟!!!!!
من تو تاپیکی که خبر ساخت قسمت دوم بازی داده بود نوشته بود قراره جنگ ویتنام به تصویر بکشه
از جنگ بین ویت کنگ ها و آمریکا (کشتار فجیع , بمباران هوایی, هلی کوپترهایی که با تیربار مردم ویتنام سوراخ میکنن و تجاوز ........به زامبی , ویروس و تخیل......... کشیده شد؟؟!!
خداییش ترسناکه .... با دیدن این عکسها واقعا ترسیدم ولی همون طور گفتید گرافیک بازی داغونه در حد PS2 هست
یعنی بهتر میشه تا اکتبر؟؟؟؟!!!!

Activision

کاربر سایت
Jan 19, 2009
673
برای کاملتر شدن تاپیک تصاویر , عکسهای بازیهایی که هنوز ریلیز نشدند و عکسهایی از اون بازیها که هنوز در تاپیکهای عکس قرار نگرفتند رو به صورت فشرده قرار میدم .

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _

کیفیت تصاویر بالاست
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _

نام : Shellshock 2 : Blood Trails _ فرمت : JPG _ سایز : 1280x720 _ تعداد : 8

shellshock2_Multi_editeur_001.jpg
shellshock2_Multi_editeur_002.jpg
shellshock2_Multi_editeur_008.jpg
shellshock2_Multi_editeur_009.jpg

01 02 03 04

shellshock2_Multi_editeur_004.jpg
shellshock2_Multi_editeur_003.jpg
shellshock2_Multi_editeur_005.jpg