انلاین کردن stronghold 2 و تمامی بازی هایی که در هنگام نصب پچ ارور میدن

آنلاین کردن Fix + Stronghold 2 ارور "پیدا نکردن بازی"،هنگام نصب پچ

Stronghold2.jpg

[FONT=&amp]
با درود فراوان خدمت بچه های گل بـــــازی ســـنــتــــــر
[/FONT]
[FONT=&amp]
اول باید فایل زیر رو دانلود و بعد از
[/FONT] extract [FONT=&amp]کردن اون رو اجرا کنید تا بدون دادن ارور بتونید پچ ها رو نصب کنید[/FONT]​

32bit) x86) :

64bit) x64) :

[FONT=&amp]پسورد فایل ها: www.bazicenter.com

بعد از اجرا کردن فایل گزینه ی
[/FONT] yes [FONT=&amp]رو انتخاب کنید[/FONT]

[FONT=&amp]حالا دیگه میتونید راحت بازیتون رو اپدیت کنید[/FONT]​

[FONT=&amp]برای اپدیت کردن بازی باید پچ بازی رو از یکی از لینک های زیر دانلود کنید(حجم [/FONT]mb[FONT=&amp]120[/FONT])

downloads.2kgames.com/stronghold2/stronghold2_v1_4_update.zip

http://www.gamefront.com/files/8546523/stronghold2_v1_4_update_zip

[FONT=&amp]
بعد از نصب این پچ باید برید در آدرس زیر و فایل های داخل اون پوشه رو توی پوشه بازیتون کپی کنید
[/FONT]​

C:\Program Files\Firefly Studios\Stronghold 2

[FONT=&amp]
نکته[/FONT]
[FONT=&amp]: اگر به هر دلیلی میخواید مجددا این پچ رو نصب کنید اول فایل ریجستری که بالا گذاشتم رو اجرا کنید و بعد پچ رو نصب کنید در غیر این صورت فایل ها توی پوشه [/FONT]c:\windows[FONT=&amp] نصب میشن.[/FONT]

[FONT=&amp]
بعد نصب پچ ورژن 1.4 باید پچ 1.4.1 رو نصب کنید برای این کار فایل های زیر رو دانلود کنید و بعد از اکسترک کردن توی پوشه بازی بریزید
[/FONT]​
[FONT=&amp]
[/FONT]http://up2up.persiangig.com/Stronghold2/stronghold2_v1_41_update.rar

OR
[FONT=&amp]
http://www.mediafire.com/?cc0dsxm0cp9gtd1

[/FONT][FONT=&amp]جالا میتونید برید توی [/FONT]c:\Program Files[FONT=&amp] و فایل های توی پوشه InstallShield Installation Information[/FONT][FONT=&amp] رو پاک کنید تا الکی حجم درایوتون رو نگیره اینها فایل هایین که موقع نصب اول اینجا اکسترک میشه و دیگه به اونا احتیاجی نیست[/FONT]

[FONT=&amp]بعد از نصب پچ دوم باید ایمیج زیر رو با برنامه %[/FONT]Alcohol120[FONT=&amp] اجرا کنید تا وارد بازی بشید(با برنامه [/FONT]Virtual CloneDrive[FONT=&amp] اجرا نمی شود)[/FONT]​

[FONT=&amp]
لینک دانلود ایمیج :
[/FONT]​

http://www.mediafire.com/?glqvwj3lq23tbww

[FONT=&amp]کرک برنامه :[/FONT]​

http://www.mediafire.com/?33gl95ejg7iuyl6

[FONT=&amp]بعد از نصب برنامه کرک رو اجرا کنید و روی گذینه ریجستر بزنید و بعد روی [/FONT]server check [FONT=&amp]بزنید و ادرس پوشه برنامه رو بهش بدید[/FONT]​

[FONT=&amp]
بعد از کرک کردن برنامه الکل رو اجرا کنید تا درایو مجازیش رو بسازه و بعد فایلی رو که دانلود کردین با برنامه
[/FONT]winrar[FONT=&amp] اکسترک کنید و روی ایمیج کلیک راست کنید و [/FONT]mount image[FONT=&amp] رو بزنید حالا دیگه میتونید بازی رو اجرا کنید و از قسمت مولتی پلیر وارد یه سرور بشید یا دوستتون یه سرور بسازه و با اون بازی کنید[/FONT]​

[FONT=&amp]اینم یه سری مپ از جمله مپ ایران.(لینک کمکی)[/FONT]

[FONT=&amp]بعد از اکسترک کردن توی پوشه Documents\Stronghold 2 کپی کنید.[/FONT]

[FONT=&amp]
نکته[/FONT]
[FONT=&amp]:اگر نتونستید وارد یه سرور بشید مشکل میتونه از isp [/FONT]adsl[FONT=&amp] شما باشه.[/FONT][FONT=&amp]راه حلش اینه که با دادن هزینه ای به [/FONT]isp[FONT=&amp] برای ولید کردن ایپیتون این مشکل رو حل کنید[/FONT]​

[FONT=&amp]

[/FONT]
[FONT=&amp]نکته:اپدیت های 1.4 و 1.4.1 خاصیت lan ندارن اگه میخواید بازی رو lan کنید باید پچ 1.3.1 یا 1.2 رو نصب کنید.قبل از نصب پچ فایل ریجستری که بالا گذاشتم رو اجرا کنید.اگر هم قبلا روی بازی پچ 1.4 یا 1.4.1 نصب کردید بازی رو دوباره نصب کنید[/FONT][FONT=&amp] و موقع ورود به بازی اینترنت رو قطع کنید
برای گرفتن کرک 1.2 و ایمج 1.3.1 برای ورود به بازی به اینجا مراجعه کنید
[/FONT].

[FONT=&amp] همون طور که توی عنوان این تایپک گفتم این قسمت مروبط به درست کردن این ارور هنگام نصب پچ برای بازی های دیگه هست:
[/FONT]​

[FONT=&amp]اگر در هنگام نصب پچ با ارور زیر رو به رو شدید[/FONT].
[FONT=&amp]
[/FONT]the setup has detected that no version of yourgame is installed.
this update requires that a previous version of the application be installed
[FONT=&amp]
مثلا توی بازی stronghold legend یا Medieval II این ارور رو میبینید.فقط کافیه مثل فایل ریجستری که برای stronghold 2 گذاشتم برای این بازی ها ایجاد کنید.

برای این کار اول برنامه
[/FONT]uniextract161[FONT=&amp] رو دانلود کنید و روی پچ بازی کلیک راست کنید و[/FONT] files… uniextract[FONT=&amp]رو بزنید و [/FONT]ok[FONT=&amp] کنید و صبر کنید فایل اکسترک بشه بعد برید توی پوشه ای که اگسترک شده و فایل [/FONT]setup.ini[FONT=&amp] رو اجرا کنید و کد 32 رقمی که جلوی [/FONT]ProductGUID[FONT=&amp] هست رو کپی کنید حالا از طریق start=>>run یا[/FONT] با دکمه windows+R وارد رجستری بشید
[FONT=&amp]
و به یکی از ادرس زیر برید:
[/FONT]​

[FONT=&amp]
ویندوز 32 بیتی :
[/FONT]HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall

[FONT=&amp]ویندوز 64 بیتی : [/FONT]HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall

[FONT=&amp]
[/FONT][FONT=&amp]حالا روی پوشه Uninstall کلیک راست کنید و از قسمت new=>>key یه پوشه بسازید و اسم اونو به کد 32 رقمی که از توی stup.ini کپی کردین تغییر بدین(کد باید توی {} باشه) و توی اون پوشه که ساختین کلیک راست کنید و از قسمت [/FONT]new[FONT=&amp] یه فایل از نوع [/FONT]dword (32-bit) value[FONT=&amp] به اسم [/FONT]Version[FONT=&amp] بسازید و مقدار اونو به 1000000 تغییر بدین.
حالا دیگه پچ برای بازی مورد نظرتون بدون دادن ارور نصب میشه

[/FONT]​

[FONT=&amp]اگه سوالی بود لطفا پیغام خصوصی نزنید و توی همین تاپیک بپرسید تا جواب بدم[/FONT]
[FONT=&amp]
[/FONT]
نویسنده:
Wizard و Artoor32

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: aref6 and aliatlas

512hussayn

کاربر سایت
Aug 12, 2017
1
سلام .من بازی رو شبکه میکنم منتهی سرعت بازی پایین هست.بقیه بازی ها ک شبکه میکنم سرعت خوبی دارن الی قلعه 2.چطور سرعتش رو بالا ببرم؟

mohamadreza1214

کاربر سایت
Jun 1, 2021
3
همون طور که توی پست قبل گفتم یه سری مشکلات بخاطر تفاوت فنت به وجود اومده بود که اموزش رو ویرایش کردم و اون کلمه regedit رو درست کردم البته کلمه ی regedit32 زیاد تفاوتی با regedit نداره
اون ادرسی که فرمودین ذکر نکردم جز اصلی اموزش هست و با فنت بزرگ هم برای ویندوز 64 بیتی و 32 بیتی نوشتم
بازی stronghold legend رو من قبلا انلاین کردم شما اول باید اپدیت 1.2 رو از اینجا برای این بازی دانلود کنید
بعد کرک اونو از اینجا دانلود و فایل ریجسترش هم میتونید از اینجا دانلود کنید
سلام فایل خرابه رجیسترش سایتش مسدود شده میشه یکی دیگه بزارید ممنونم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر