انجمن طرفداران Punisher

funboy

کاربر سایت
May 29, 2007
300
نام
Amin
نمی دونم شما اگه بازی رو تا تهش می رفتید می فهمیدید بازی تاپی هست بازی به این خوبی حالا نمی دونم:confused:بازی به نظرم تو زمون خودش یک شاهکار بود

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
با اغراق قبول دارم که این بازی مثل خیلی بازی / فیلم های دیگه خز هستش اما تو دیالوگ های بازی رو شنیدی یا نه ؟
داستان بازی رو دنبال کردی و به اون توجه کردی یا نه ؟ این بازی به نظر من بازی زیبایی است و اگر سازندگان برای درست کردن و عرضه اش این قدر عجله نمیکردند مطمئن باش نتیجه بهتر میشد . در ضمن تو این بازی را با بازی / فیلم های دیگر مقایسه کن . و در آخر به نظر من بزرگترین مشکل The Punisher بازی / فیلم بودنش است و تمام .... .

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
آره خب اینا همه قبول ، ولی من به دلایلی که گفتم ازش خوشم نمیاد !
302.gif

نظرمو گفتم و نظر همه شما برای من مهمتره fadat sham
302.gif

Altair_2008

کاربر سایت
Jan 17, 2008
29
نام
Morteza
آره خب اینا همه قبول ، ولی من به دلایلی که گفتم ازش خوشم نمیاد !
302.gif

هه هه هه...
بله از اين بازي خوشش نمياد بهمين دليل تو سايت WWW.Darinoo.net اسم خودشو گذاشته Punisher2000 :p:p:lol::lol::shrewd::shrewd::clap::clap::gathering::gathering::gathering:
:boxing::boxing::boxing::dancing::dancing::victory::victory::punk::punk:

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
به نظر من بازی بیشتر از روی کمیکش ساخته شده تا از روی فیلمش.همه شخصیتهای کمیکش توش بودن.فیلمش به نظر من آبروی Punisher را برد.Punisher که دالف سال 1989 بازی کرد خشن تر و Punishery تر بود.:biggrin1:
به هر حال بازی خیلی خوبی بود من وقتی Nervous می شدم می رفتم بازیش می کردم!!
فکر کنم Jigsaw آخر بازی یعنی مرد.Punisher اگر کاری داشته باشه باید با Kingpin داشته باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر