انتظارات ما از نسخه جدید Assassin's Creed

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
در کل اینکه دو بازی صرفا openworld هستن دلیل نمیشه که تو یک سبک باشن :/
من نگفتم هم سبک هستن، گفتم شبیه هم هستن و از طرفی چون ویچر rpg هست ولی اساسین نه دیگه نمیشه اونقدر شبیه هم کردشون مگر اینکه اساسین هم rpg شه
به هر حال باید منتظر یه تریلر موند، من خیلی به e3 امسال امید داشتم ولی دریغ از حتی یه تیزر معرفی!

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
شخصیت اصلی ریش داشته باشه به مقدار زیاد. قیافه ش شبیه قاتلا باشه نه مثل سوسولا.. تو اون Revelations یادتونه اون ریش Ezio چه ابهتی داده بود بهش؟؟
وابسته به سازمان و گروهی نباشه.واسه دل خودش آدم بکشه:))
Abstergo به کلی حذف بشه از بازی.چه نیازیه زور میزنن برن تو DNA ملت..
از قشر فقیر جامعه ای باشه که توش داره آدم میکشه.این باعث میشه همیشه یه حس انقلابی تو خون شخصیت جریان داشته باشه.
باسواد باشه.. کنترل یه لات بی سروپا مزه نمیده بهم.
زیاد حرف میزنن کارکترهای سری قاتلین...امیدوارم بعدی آدم تو دار تری باشه.
یه آدم معمولی مثل بقیه باشه..ینی تا یه حدی بتونه دعوا بگیره...قابلیت نفله شدن توسط دشمنا رو داشته باشه.خسته بشه بعد از ساعتها بالاپایین رفتن از برج ها8-|
نمیدونم Thief آخری که اومد رو بازی کردید یا نه... شخصیت Garret داخل یه برج ساعت تو یه دخمه ی تاریک و کثیف زندگی میکرد..یه همچون محل استراحتی میخام برا شخصیت... شب خونین و مالین برگرده خونه ش.:))

چه قوه تخیلی داشتم نمیدونستم:D

خب اینا نکات مربوط به شخصیت اصلی که به نوعی , فانتزی های من از دنیای این بازیه.

-----------------
نیازی به طراحیه 5 هزارتا NPC و اون فاجعه ی فریم دهی Unity نیست.به حدمعقول بسازن ولی درست بسازن.. کسی به مردم بازی اهمیت نمیده:))
پرفورمنس بازی رو درست کنن..بااین همه امکانات تو این سالها واقعاً دیگه هیچ جوره نمیشه افت فریم و عملکرد ضعیف رو تحمل کرد.
کپی از نسخه های قبل نباشه.
و غیره...
|-)

رای من هم در نظر سنجی نسخه ی مکاشفات که املاش هم غلطه س... لعنتی Ezio خیلی تنها بود توش:)>-

• Like
Reactions: ps4 only

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
میخام عین شماره دو نواوری داشته باشه
چه مزه میداد وقتی لباس اساسین تنش کرد اهنگ اتزیو فامیلی رو گذاشت دو نفر رو نفله کردیم
کسانی رو هم میکشتیم یک ویدیو بیوگرافی سینماتیکی میذاشت خیلی لذت بخش بود اصن خسته کننده نبود

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,832
نام
نریمان
امیدوارم الکی بازی رو با 500 تا Chest و کلی Assassination Contract مسخره پر نکنند که میزان محتوای بازی رو بالا ببرن! توی Unity قشنگ داشتم عذاب میکشیدم موقعی که دنبال گرفتن تروفی Chest ها بودم. البته Syndicate رو هنوز بازی نکردم و در مورد اون نظری ندارم ولی Unity از لحاظ محتوای اضافه و Side Mission خیلی بد بود و فقط بازی رو پر کرده بودن. نمونه ی دیگش معما های نوستراداموس که عملا پیدا کردن یه سری لوکیشن از اینترنت بود. در صورتی که نقشه های گنج توی Black Flag خیلی خیلی بهتر و جالب تر بود و نیازی به اینترنت هم نداشت.
مورد بعدی که دوست دارم دوباره برگرده، Assassin Tomb ها هست. توی نسخه های Ezio این مورد خیلی عالی بود مخصوصا ACII که قشنگ حس PoP رو به من میداد ولی تو ACIII زیاد جالب نبود این بخش بعدش هم که کلا حذف شد. :(
مورد آخر هم Glyphs Puzzle ها هست که خیلی دوسشون دارم چون حس رمزآلود بودن AC همش به خاطر این بخش بود که مناسفانه بعد از Brotherhood این بخش هم حذف شد.

در کل من به نسخه ی بعدی خیلی امید دارم چون تیم Black Flag ( بهترین AC بعد از II به عقیده ی من ) داره روش کار میکنه. هر چی بیشتر از ACII الهام بگیرن هم بهتره. :D

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
با توجه به اخرین نسخه که اومده انتظار دارم داستانه قوی و ماموریت های جانبی متنوع و هوش مصنوعی عه بالاتری داشته باشه

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
عظمتی که الطایر داشت هیچکدوم نداشتن Ezio خوب بود ولی بازم سوسول بود
مخوف به معنای واقعی و ترسناک بود گرچه از لحاظ گیم پلی 2 کاملترینه
باید بتونن Side mission های بهتری طراحی کنند و از رفتن به اینده خودداری به معنای واقعی کنند وگرنه نابود میشه بازی

• Like
Reactions: Blaugrana

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
من ترجیح میدم کلا نسازن , تا اینکه یه چیزی مث پنج شش شماره قبلی باشه (تعدادشو درست گفتم یا حواسم نبوده دو سه تا Ac دیگه ام دادن؟:|:|)
متاسفانه پول پرستی یوبیسافت فرنچایز به این عالی رو نابود کرد... کارگردان اصلی بازی پاتریک دیسیلیت رو که به طرز زشتی اخراج کردن و بعدشم سری رو به نابودی رفت...
اسسینس کرید یکی از بهترین داستان هارو داشت تو دنیای گیم ... جذابیت و پیچیدگی عالی و اینکه تو شماره های اول بازی بخش present day هم خیلی جذاب بود و اون موقه کسی فکرشو نمیکرد یوبیسافت داستانو به جایی بکشونه که ملت آرزو کنن بخش present day کلا حذف شه
ایده آل من اینه که یه کارگردان هنری خیلی خوب استخدام کنن و دیگه ام سالانه نباشه که فشار بیارن سر یه تاریخ خیلی زود بازی تموم شه و با کلی باگ و آشفتگی بیاد بیرون
یه چیزی باشه که طراحی هنر خیلی تازه داشته باشه ... آدم بعد از یه مدتی وقت گذروندن توی شهر احساس کنه متعلق به اونجاست ... و شخصیت پردازی خیلی بهتر از شماره های قبلی باشه که ملت عاشق کاراکتر بشن:D
طراحی مراحل رو جوری انجام بدن که مخفی کاری خیلی باحال بشه , و ماموریت های فرعی هم که دیگه چیزیه که همه دوستان گفتن ... انقد یه ماموریتو کپی نکنن همه جا و....

آخرین ویرایش:

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,010
نام
محمد
خیلی سادست همه چیزو بریزن تو آشغالی برن همون 2 رو ریمیک کنن بدن بهمون من راضیم عملا بعد از برادری فاتحه بازی خونده شد این وسط این 4 بود که کمی این سری رو دریافت ولی 4 کلا یک بازی اشتباهی بود

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
یک خبری اومده که برای خیلی ها شاید بهترین خبر ممکن باشه،ولی برای من یکم نگران کننده هم هست!:-" :D

Yves Guillemot فرموده اند : " بازی وقتی عرضه میشه که آماده باشه "

یعنی برنامه دارند که بترکونند و میخوان AC II دیگری تحویل بدن! :D این خیلی عالیه! هیچکی از این ناراحت نیست مطمئنا! :D
ولی یه موردم داره...یعنی ممکنه 2017 هم آماده نباشه:| من یه بلایی سر خودم میارم دو سال بدون AC ! :(
بهتره دست به دعا ببرم که هرچه زودتر بازیشون آماده بشه! :D

متن سخنان ایشون هم :

"[Assassin's Creed] will be back when it's ready.

"What we saw in the development of the next [Assassin's Creed] was that we had an opportunity to take it to another level. We said we'll take all the time it takes to make the experience fantastic. It was feasible because we have other games. There's a huge potential in this game to revolutionise the IP, so we said, 'Let's make sure we change our model so we have more time and that we can bring back a greater experience.'"

Gamespot continued to ask how 'revolutionary' this new game will be, to which Yves replied:

"It's difficult to say right now. You'll actually make up your mind on that when you see it."

Assassin's Creed 'Will Be Back When It's Ready' Says Ubisoft CEO
---
الان بیشتر از قبل دلم میخواد با این اوصاف،این بازی توی ژاپن باشه! و نه مصر! :|

im@n

کاربر سایت
Mar 12, 2015
535
خبر برای من که خیلی خوشحال کننده بود
یوبیسافت هر بازی با پسوند یا پیشوند assassin's creed بده بیرون من 100 میکنم.با اینکه جو مخالف این سری بود ولی به نظر من حتی ضعیف ترین نسخه این سری بازی یه سر و گردن از open world های وقت خودش بالاتر بوده هرکدام از بازیها اگر Ac خوبی نبودند ولی به عنوان یه بازی ow واقعا لیاقت احترام رو داشتند.تنها نکته ای که منو نگران کرده بود اشباع شدن اسم Ac بود که خوشبختانه یوبی با انتشار سری chronicles به اشتباه خودش پی برد.اینکه سری با این محبوبیت رو بدی دست یه تیم تازه کار برای عنوان با تفاوت کیلومتری با سری اصلی واقعا اشتباهی بعید از این کمپانی بود .حالا هم بهتره با همین Ezio triology خاطره بازی کنیم.گرچه ezio triology چیزی فراتر از خاطر برای من بود و اگ نبود شاید من الان گیمر نبودم~o)

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
انتظار من این هست که حداقل تا 2018 عرضه نشه تا خیلی قشنگ رو کیفیت بازی کار کنن.
اگه تا 2018 معرفی نشه بهتون قول میدم یه بازی کم نقص عرضه خواهند کرد.

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
سلام
بهترین نسخه AC برای ps4 کدوم نسخه هست؟برای من بحث داستانی بازی مهم نیست،گرافیکش سطح بالایی باشه چون به خاطر شرایطم(کار و زندگی )زیاد بازی نیست که به تهش برسونم
متشکر

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
سلام
بهترین نسخه AC برای ps4 کدوم نسخه هست؟برای من بحث داستانی بازی مهم نیست،گرافیکش سطح بالایی باشه چون به خاطر شرایطم(کار و زندگی )زیاد بازی نیست که به تهش برسونم
متشکر
به نظر من Unity گرافیکش از Syndicate بهتر بود، داستانش هم همینطور

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر