امتیازهای بازی Alone in the Dark

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,933
البته خود نسخه های قدیمی و‌ نوستالوژی این سری هم متای بالا نداشتن

ولی در کل دست سازنده خوب بیفته از این وضع درمیاد، همینم باید تجربه کرد دید. شاید کلا فرمول قدیمی اینطور بازیا امروز نمره نیاره، نمیدونم.

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
617
من با چیزایی که دیدم بین 7-8 انتظار داشتم ولی ظاهرن کمتر شده و بازم احساس میکنم خودم بازی کنم هم همین حدود برام بشه . 6 زیادی کمه به نظرم

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,933
واقعا کسی هم بودش که بهش امیدی داشته باشه؟:D از صد فرسخی داد میزد چقد داغونه
این سبک بازیا کلا چراغ خاموش میان جلو حالا اون نسخه ۲۰۰۸ قضیه ش فرق داشت

منم با اجازه امید داشتم مخصوصا که THQ اونهمه هم داغون نیست
حالا سازنده شو‌ کار ندارم

به هر حال باز خوبه قابل بازیه مثل اون نسخه 2015 متا ۱۹ نگرفت

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,569
همین امروز یه استریم ازش تو استیم دیدم. بازی بد بود به معنای واقعی بد. نه اکشن درستی داشت نه حتی به ریشه های تنها در تاریکی شبیه بود. گرافیک هم واسه دو نسل پیش بود. این آی پی بدبخت صاحب نداره. دست این کمپانی یا استودیو به اون یکی میچرخه. نمیشه اینجوری به جایی برسه

PlayStationStudios

کاربر سایت
Sep 16, 2020
873
این از اون بازیاست که خیلی حال میده ولی نه اینطوری که بری گیفت کارت بخری بخریش
بلکه مثل دوره پلی ۲ از هیچی خبر نداشته باشی بری دیسکش ۵۰۰ تا تک تومن بخری بذاری تو پلی ۲ بشینی با عشق بازیش کنی و بشه خاطره خوب

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,933
خب نقدها رو چک کردم
یک سوم یک چهارم نمرات ۸ و یکی دو‌ تا ۹ هستن هم، چیزی که توجهمو جلب کرد این بود که عمدتا داستان بازی رو خوب دونسته بودن

یوزرها هم عمدتا گفته بودن مثلا شماره ۲ یا ۳ ش زمان خودشون فرقی با این نداشتن مسترپیس نبودن

یه موقع یه بازی مثلا میاد ادامه سری سایلنت هیل متای mix میگیره، در حالیکه شماره ۲ و ۳ و ۴ ش مسترپیس بودن اون جای تاسف داره ولی این که شماره های ارجینالشم بهتر نبودن هیچ، شماره قبلیش میانگین ۱۹ گرفته آنچنان پسرفت و گیم بدی به حساب نمیاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر