امتیازات Uncharted: Legacy of Thieves Collection

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali

Uncharted: Legacy of Thieves Collection

images.jpeg.jpg

🔸️🔸️🔸️

Initial release date: Jan 28, 2022
Publisher: Sony Interactive Entertainment
Developer: Naughty Dog Iron Galaxy Studios
Platforms: PlayStation 5, Microsoft Windows

🔸️🔸️🔸️
Open
Screenshot_20220128-132628_Samsung Internet.jpg

Meta
Screenshot_20220128-132738_Samsung Internet.jpg

آخرین ویرایش:

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,589
نام
milad
پورت بسیار بهینه روی pc داشته این عالیه بعد این the last of us 1 و 2 هم بهتر از این ها پورت میشن
امیدوارم فروش خوبی روی pc داشته باشه تا راه رو برای بازی های بیشتر هموار کنه
----------
3 گانه اول یچیز دیگه بود فکر کنم میخوان در اینده ریمیک هر کردوم رو واسه ps و pc بسازن

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,316
پورت بسیار بهینه روی pc داشته این عالیه بعد این the last of us 1 و 2 هم بهتر از این ها پورت میشن
----------
3 گانه اول یچیز دیگه بود فکر کنم میخوان در اینده ریمیک هر کردوم رو واسه ps و pc بسازن
خدایش شماره دوم ریمیک کنن با جون دل۷۰ دلار براش میدم
الانم که یادش میفتم حال میکنم
چقدر خوب بود چقدر با کیفیت لعنتی چی ساختی
uncharted2-among-thieves.jpg

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,589
نام
milad
View attachment 275222
دقیقا نسخه دوم فرای ابر شاهکار بود منم با جون و دل 70 دلار میدم
یکی از بازی های بود که مو به تن ادم سیخ میکرد لحظه به لحظه ش

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,224
----------
همچیم بهنیه نیست با 3080 تی ای با dlss تازه 2k بازم زیر 100 فریم میاد اما خوب با توجه به افتضاحات اخیر بدم نیست
UNCHARTED: Legacy of Thieves Collection тест GPU/CPU | Action / FPS / TPS | Тест GPU
View attachment 275222
اتفاقا همین چند ماه پیش روی 5 تمومش کردم و حالم به هم خورد از این بازی مسخره هم انیمیشن هاش افتضاح بودن(شخصیت اصلی حس پفکی بودن داره) هم کلی باگ داشت هم کنترل شخضیت اصلی افتضاحه
کلا من از همون زمانش هم مخالف سر سخت متای بالای این بازی بودم و حقیقتا متای الکی گرفته بازی هیچ نکته ی خاصی نداره شاید یکم داستانش با یکم اکشنش خوب باشه همین متای واقعی این بازی از نظر من برای زمان خودش 80 هست برای الان 60
اون زمان اینقدر بازی های خلاقانه با فیزیک خوب و اکشن خوب اومدن که واقعا این بازی جز گرافیک هیچ برتری نسبت بهشون نداشت کافیه ps5 روشن کنید مجدد بدون فن بازی تمومش کنید کاری که من کردم
کلا تبلیغات چقدر می تونه روی ذهن ادم تاثیر بذاره نمونه ش همین انچارتد 2 هست بعد از این بازی متال گیر 5 متای فیک داره

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,316
همچیم بهنیه نیست با 3080 تی ای با dlss تازه 2k بازم زیر 100 فریم میاد اما خوب با توجه به افتضاحات اخیر بدم نیست
UNCHARTED: Legacy of Thieves Collection тест GPU/CPU | Action / FPS / TPS | Тест GPU

اتفاقا همین چند ماه پیش روی 5 تمومش کردم و حالم به هم خورد از این بازی مسخره هم انیمیشن هاش افتضاح بودن(شخصیت اصلی حس پفکی بودن داره) هم کلی باگ داشت هم کنترل شخضیت اصلی افتضاحه
کلا من از همون زمانش هم مخالف سر سخت متای بالای این بازی بودم و حقیقتا متای الکی گرفته بازی هیچ نکته ی خاصی نداره شاید یکم داستانش با یکم اکشنش خوب باشه همین متای واقعی این بازی از نظر من برای زمان خودش 80 هست برای الان 60
اون زمان اینقدر بازی های خلاقانه با فیزیک خوب و اکشن خوب اومدن که واقعا این بازی جز گرافیک هیچ برتری نسبت بهشون نداشت کافیه ps5 روشن کنید مجدد بدون فن بازی تمومش کنید کاری که من کردم
کلا تبلیغات چقدر می تونه روی ذهن ادم تاثیر بذاره نمونه ش همین انچارتد 2 هست بعد از این بازی متال گیر 5 متای فیک داره
Screenshot_2022-10-21-12-59-52-713_com.android.chrome.jpg

۱۰۵ تا نقد متا ۹۶ قطعا اینا چیزی بلد نبودن 😂😂😂 تازه برنده بازی سال ۲۰۰۹اینم کشکه
در ضمن گفتم از ریمیکش استقبال میشه دراوردی بازی که مال ۱۳ سال پیشه الان بازی میکنی انتظار داری در حد چی باشه که هرچند به نظرم الانشم فوق العادس
قطعا سبک اکشن ماجراجوی با این بازی وارد فاز جدیدی شد

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,156
نام
سبحان
بهتره به جای اینکه دنبال ریمیک و ریمستر آنچارتدای قدیمی باشید
درخواست آنچارتد ۵ رو از سونی داشته باشید
همین توقعا هست که باعث میشه سونی چپ و راست ریمستر و ریمیک بده😉

• Like
Reactions: SaeedKING

AMIR-R

کاربر سایت
Mar 15, 2020
819
حتما به متاکریتیک تذکر میدیم که از این به بعد نمرات شما رو در اولویت قرار بدن :)
با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر