امتیازات RoboCop: Rogue City

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین

Attachments

• Robocop meta.jpg
    Robocop meta.jpg
    28.9 KB · مشاهده: 514
آخرین ویرایش:

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
با نسخه PC چرا اینقدر اختلاف داره ؟ پرفورمنس مگه رو کنسول خراب کردن ؟
نه تعداد نقد ها متفاوت و اکثرا تا اینجا نسخه PS5 رو نقد کردن به خاطر همین تفاوت نمره ها بیشتر شده

GGRecon به بازی نمره 6 از 10 رو داد :D
متا برگشت رو 70

نمره بازی دقیقا همینه 7 هستش واسه طرفدارهای این فیلم حکم جواهر داره

آخرین ویرایش:

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
مقادیری بازی کردم بازی ایراداتی قطعا داره اما در مجموع یک بازی اولد اسکول شوتر خوبه

گرافیک کلی بازی خوبه اما مشکلاتی هم داره یعنی حالت نپخته داره و یک سری افکت ها و یا برخی نقاط کم کاری شده
فیزیگ بازی هم لذت بخشه اما اونم حالت غیر طبیعی و نشسته داره

محیط های بازی به خوبی و جذاب طراحی شده و حس دهه 90 قشنگ می دن هر چند خیلی دلگیر هستن حس بدی این مدل محیط ها به ادم می ده

در کل خاطرات زنده شد و سبک گرافیکی بازی ادم رو یاد سی جی ها همون دوران می ندازه که حالا به واقعیت رسیده
گیم پلی بازی برای عشاق fps قطعا لذت بخشه اما شاید بقیه ی افراد رو نتونه جذب کنه
احساس می کنم نمره 7.5 برای بازی مناسب باشه و بازیش رو قطعا پیشنهاد می کنم بازی لذت بخشی هست

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
باهات موافقم
این مواردی که اشاره کردی کاملاً درسته
ولی چند تا چیز رو باید در نظر گرفت

اول اینکه این بازی توسط یه استودیو خیلی بزرگ که ساخته نشده در حد تیم خودشون عالی بوده

دوم درباره طراحی و دلگیر بودن بازی محیط که گفتی کل سبک و ژانر خود فیلم همین بود ، دوران تاریک آمریکا رو داره نشون میده
دوران افول دیترویت

اگر اشتباه نکنم درست خاطرم باشه در گذشته‌های دور شهر دیترویت یکی از شهرهای صنعتی و بسیار بزرگ و پولدار آمریکا بود ، بهش می‌گفتن پاریس دوم
ولی این شهر به یکباره نابود شد
الان یکی از شهرهای ناامن و بسیار خطرناک آمریکاست
یه جایی خونده بودم که هرکی تو این ایالت سکونت کنه دولت بهش پول میده
Robocop همچین شهری رو به تصویر می‌کشید دوران تاریک

تو همون فیلم robocop هم نگاه کنی محیط غیر طبیعی می‌بینی
یه محیط‌های خشک جنایتکاری که یهو یه پلیسی از جنس ربات میره اونجا

مگه یادت نیست تو نسخه دوم این فیلم ، robocop تیکه تیکه میکنن
تو نسخه ۲ و ۳ و سریال تلویزیونی و .... محیط ترس و جنایت خیلی خیلی بدتر از نسخه 1 ه

مثل صحنه پناه بردن به کلیسا
می گم از بازی کاملا مشخصه که جز بازی های پر هزینه نیست اما ایرادات بازی های کم بودجه هم نداره

من نگفتم ایراد بازی هست اتفاقا گفتم طراحیش خوبه اما دلگیره نه اینکه سازنده دلگیره طراحیش بلکه کلا جو بازی همینه دقیقا مشابه فیلمش ایرادی به سازنده ش وارد نیست اما اگه افسردگی دارید بیشتر دپ می شین با دیدن محیط های بازی

اتفاقا با انریل 5 به خوبی محیط های کثیف و شلوغ این شهر به تصویر کشیدن
بازی استاتر نداره اما متاسفانه میکرو استاتر داره انریل 4 5 کلا استاتر انجین باید نام گذاری می شدن هر چند توی اخرین اپدیتش مشکلش حل کرده و اگر بازی ها به اخرین نسخه ش اپدیت بشن خیلی کمتر می شه این مشکل

آخرین ویرایش:

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
من که خیلی حال کردم با بازی، فقط دوتا مشکل دارم یکی اینکه خیلی دوست داشتم سرشو آدم میاره پائین پاهای روبوکاپ ببینه.
دومی من حالت Motion sickness میگیرتم! نمیدونم چیکار کنم
بازی MOUSE ACC داره نمی شه خاموشش کنید اپشنی نداره احتمالا از فایل کانفیکش بشه موشن هم از داخل بازی خاموش کنید با CHROMATIC

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
بازی MOUSE ACC داره نمی شه خاموشش کنید اپشنی نداره احتمالا از فایل کانفیکش بشه موشن هم از داخل بازی خاموش کنید با CHROMATIC
آره متاسفانه، یک سری تغییرات دادم خود سرعت موس کم کردم و فریم رو هم به زیر 60 قفل کردم بهتر شد
واقعا بازی ارزششو داره، منو یاد مکس پین 1 و 2 میندازه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر