امتیازات Quantum Error

ar-15

کاربر سایت
Jan 27, 2023
465
ترول و پست تنش‌زا
7-1698683325.jpg

Platforms : Release Date
PlayStation 5 : NOV 3, 2023
نامعلوم :PC
: Xbox Series X,S
Release Date: October 27, 2023
Developer: TeamKill Media LLC
Publisher: TeamKill Media LLC
Genres: Shooter, horror

quantomerror.jpg

Last edited by a moderator:

mmirzakhani93

کاربر سایت
Sep 17, 2013
361
من چه ماله ای کشیدم این تبحر دقیقا مال خودته. من حتی یک ویدیو از این بازی ندیدم نمی‌دونم حتی سبکش چیه علاقه ای هم ندارم اصلا بدونم بازیش چیه
سازنده بازی هر چرتی برای ویوو گرفتن گفته باشه چه ربطی به سونی و پلی استیشن داره حالا چرا شما این وسط کاسه داغ تر از آش شدی؟
اینا همه ناشی از فشار زیادیست که این مدت تحمل کردن و قراره بیشتر هم تحمل کنن 😁

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
من چه ماله ای کشیدم این تبحر دقیقا مال خودته. من حتی یک ویدیو از این بازی ندیدم نمی‌دونم حتی سبکش چیه علاقه ای هم ندارم اصلا بدونم بازیش چیه
سازنده بازی هر چرتی برای ویوو گرفتن گفته باشه چه ربطی به سونی و پلی استیشن داره حالا چرا شما این وسط کاسه داغ تر از آش شدی؟
من تو این تاپیک اسمی از سونی نمیبینم. نمیدونم راجع به چی صحبت میکنی :-?

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455
من تو این تاپیک اسمی از سونی نمیبینم. نمیدونم راجع به چی صحبت میکنی :-?
همین که من و شما داریم تو تاپیک یه بازی بسیار فاقد اهمیت که از قضا براش تاپیک امتیازات زده و برچسب پست تنش زا خورده کل کل میکنیم معلومه داستان چیه :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
نمیدونم چرا حالا این یکهو مهم شد

چون مارکتینگ بزرگی داشت و انتظار زیادی تو همه ایجاد کردن.

کلا از اول هم بازی سنگ بزرگ بود و اسکوپ بازی به سازنده هاش نمیخورد. اعتماد به نفس زیاد سازنده هاشم در نهایت کار دستش داد و سوپر فیل شد.

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,735
چون مارکتینگ بزرگی داشت و انتظار زیادی تو همه ایجاد کردن.

کلا از اول هم بازی سنگ بزرگ بود و اسکوپ بازی به سازنده هاش نمیخورد. اعتماد به نفس زیاد سازنده هاشم در نهایت کار دستش داد و سوپر فیل شد.
از نظر درآمدزایی خوب عمل کرده

PS5 Horror Quantum Error Isn't Out Yet, But It's Already Making a Profit

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
از نظر درآمدزایی خوب عمل کرده

PS5 Horror Quantum Error Isn't Out Yet, But It's Already Making a Profit

ملت نمیدونستن چیه و فریب مارکتش رو خوردن زیاد پری اوردر کردن ظاهرا و چون هزینه های تولیدم پایین بوده باجت ساخت رو در آوردن:D حالا باید دید چند نفر با دیدن وضع کیفی بازی ریفاندش میکنن یا فروشش چقدر ادامه پیدا میکنه. البته نوش جون هرکی خوشش میاد و حال میکنه با بازی.

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,279
نام
علیرضا
یادمه این استودیو همیشه میخواست خود شیرینی کنه و خودش رو بچسبونه به پلی استیشن.
از تبریک فرستادن برای خریدهای سونی وقتی حتی خود فرست پارتی ها وقت نکردن توییت بزنن گرفته، تا اول انحصاری معرفی شدن و بعد قضایای اس اس دی و سری اس و... .
حتی یه پست میومد تو توییتر یارو میگفت شما لیاقت اینو دارید پلی استیشن بخرتتون (که اونم معلومه اکانت فیک بوده حتما) و بعد اونا این پست رو ریتوییت و لایک میکردند.

در نهایت همه این سو استفاده گری ها ختم شد به اینکه تونستن یه سری طرفدار پلی استیشن رو ازشون سواستفاده کنن و با پیش خرید بازی سود بازی رو بدست بیارن.

اینها و حسن قهرمان بزرگترین اسکم این نسل برا گیمرها بودن. فرقش این بود که حسن قهرمان از یه جایی از دستش در رفت و نتونست به اهدافش برسه. اما اینا تونستن.

به هر حال گول زدن مخاطب و چسبوندن خودت به یکی از بزرگترین و پر افتخارترین ناشرین صنعت هم یه راه به موفقیت رسیدن در این صنعته که اینا انجامش دادن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر