امتیازات Project CARS 3

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
اون یوزاسکورها طرفدارهای قبلی سری هستن که با نسخه جدید بهشون توهین شده.
چطور امکان داره شما 2نسخه تو یک سبک دیگه بسازی اونهم با کمک مالی گرفتن از طرفدارها و یک کمیونیتی خیلی بزرگ بسازی ولی سر نسخه سوم بگی لعنت به همتون، ما داریم میریم جایی که پول بیشتر هست.
بعد هم یک بازی از اونجا مونده-از اینجا رونده تحویل بدی که نه نیمه شبیه ساز هست و نه آرکید خیلی خوبی.
من یوزر اسکور صفر هم ببینم حق میدم به طرفدارها.

در مورد خود بازی، متوسط کمی رو به بالا هست.
بنظرم کاملا درخور این امتیازها هست.

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
چطور امکان داره شما 2نسخه تو یک سبک دیگه بسازی اونهم با کمک مالی گرفتن از طرفدارها و یک کمیونیتی خیلی بزرگ بسازی ولی سر نسخه سوم بگی لعنت به همتون، ما داریم میریم جایی که پول بیشتر هست.
بعد هم یک بازی از اونجا مونده-از اینجا رونده تحویل بدی که نه نیمه شبیه ساز هست و نه آرکید خیلی خوبی.

بازی تماما ارکید شده من حتی به فرزا هورایزن 4 می تونم بگم نیمه شبیه ساز(با اینکه فیزیک یا هندلینگش به نظرم کاملا شبیه سازی شده هست یا مشخصات یا جزئیات ماشین ها همگی شبیه سازی شده هست عین واقعیت) اما به این نمی شه حتی گفت نیمه شبیه ساز کاملا ارکیده خیلی خوبه که هندلینگش بهتر شده اما مسیر اره اشتباه رفته
ضمنا ارکید طرفدارش بیشتر نیست هم GT هم فرزا اسپورت بهتر از هر ارکیدی فروختن هورایزن هم که می گم بحثش شده فول پیکیجه اون بازی

• Like
Reactions: Arashmalkian

Arashmalkian

کاربر سایت
Sep 23, 2020
221

حالا مشکل تغییر سبکش نیست الان بازار عام هدف گرفتن ولی بازی کلا ناقصه از همه نظر نمیدوونم چرا اینقدر عجله داشتن برای ریلیزش بعیده فروش خوبی هم تا الان تجربه کرده باشه از مشکلات فنی و تکنیکی زیادی رو کنسول ها بگذریم شاید بهتر بود کنسول های نسل بعد هدف میگرفتن عجله داشتن برای ریلیز PC3

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر