امتیازات GODFALL

پیش بینی شما از امتیاز بازی GODFALL در سایت Metacritic ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    134
  • نظرسنجی بسته شده است .

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,373
نام
رامین
179203

GODFALL

Developer: Counterplay Games
Publisher: GEARBOX PUBLISHING
Platforms: PS5 | PC
Genre(s): Role-Playing, Action RPG
Release Date: Nov 12, 2020

195750

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
این بنده خدا منظورش نک که بازی کرده
قسمت اول صحبتش در مورد اونه
قسمت دوم درمورد godfall

اخه نک با این بازی مقایسه می کنید نک خیلی فاجعه بود اما رایز هم واقعا حقش اون نمرات نبود به نظرم اونم بازی خوبی بود کلا برای من کمبت بازی خیلی مهمه که هر دوی این بازی کمبت خوبی داشتن هم چلنج خوبی دارن هم درجه ی سختی خوبی به فرض می گفتن رایز 1 دستی هم می شه بازی کرد اما چرند محض می گفتن از 1 جایی به بعد باید حسابی می جنگیدی
من نمی فهمم همه ی بازی ها که نباید بشن سولز اون بازی برای کسایی که به زجر کشیدن در بازی ها عادت دارن و ازش لذت می برن می چسبه اما سلقیه من حداقل درجه سختی متعادل هست
من با دارک سایدر 3 هم خیلی حال کردم اما می گم 1 عده گیر دادن به فرمول تکراری برخی از بازی ها معروف که متاسفانه باعث از بین رفتن خلاقیت و افت صنعت گیم شده
همین AC جدید هم گرافیکش از این بازی کمتره هم کمبت هاش خیلی مسخره تره این بازی قشنگ شمشیر که می کوبی روحت جلا میاد
ضمن اینکه بازی چنتا مکانیزم جدید و خلاقانه در کمبت بازی هم داره که من خیلی خوشم اومد که باعث می شه از 2 حالت ضربه کند و سریع با هم استفاده کنید یا فرمولی داره که باعث می شه خیلی جاها سلاح های سنگین کند به سریع ها ترجیح بدید در حالی که در تمامی بازی های قبل از این که دیده بودم سلاح کند همیشه بلااستفاده می موند یا اتک سنگین اما کند خیلی کمتر استفاده می شد.
در کل اگر حس کیل براتون خیلی مهمه و با رایز یا دارک سایدر هم حال کردید با اینم حال می کنید اما اگه دنبال سبک سولز می گردید نه مناسب شما نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر