امتیازات chernobylite

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
30 سال از حادثه چرنوبیل گذشته است و قرار است در نقش ایگور، پا به چرنوبیل بگذاریم تا به جستجوی همسرش بپردازیم.

ناشر: The Farm 51
سازنده: The Farm 51
تاریخ ریلیز: 28 جولای 2021 برای Pc
نسخه کنسولی 7 سپتامبر 2021
ژانر: Action, Adventure, RPG

2021-07-27_20-50-17.jpg

2021-07-30_14-17-01.jpg

آخرین ویرایش:

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
فقط منتظرم یکبار دیگه صدای گیتار استالکر ها رو بشنوم وقتی دور هم توی خرابه های یک کشتی زنگ زده کنار آتش جمع شدند من دارم از داخل بک پک و اینونتوری کنسرو و نان میخورم بعد بیرون صدای خش خش وبرگ ها و صاعقه و بارونه که زون رو زنده نشون میده ! به امید نمرات بسیار بالا برای استالکر 2 .

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
فقط منتظرم یکبار دیگه صدای گیتار استالکر ها رو بشنوم وقتی دور هم توی خرابه های یک کشتی زنگ زده کنار آتش جمع شدند من دارم از داخل بک پک و اینونتوری کنسرو و نان میخورم بعد بیرون صدای خش خش وبرگ ها و صاعقه و بارونه که زون رو زنده نشون میده ! به امید نمرات بسیار بالا برای استالکر 2 .
رضا این chernobylite، شدیدا این بازی نوستالژی استالکر رو برام داره، شاید تو هم سر همین موضوع اینو نوشتی. استالکر 2 چه شود.

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
رضا این chernobylite، شدیدا این بازی نوستالژی استالکر رو برام داره، شاید تو هم سر همین موضوع اینو نوشتی. استالکر 2 چه شود.
درود بر تو دوست قدیمی -یادش بخیر کال افا پریپیات رو اینقدر ماد زدم روش دیگه ویندوز خراب میشد!!!LOL
اره اون یک چیز دیگه است روس ها و کلا اروپای شرقی ها تو خلق اتمسفر خیلی قهارن . اگر تیم استالکر قدیمی کسی مونده باشه و بتونن همون جو قدیم رو روی تکنولوژی جدید پیاده سازی کنن باید باز با یک دنیای بسیار بیرحم و فراموش نشدنی روبرو بشیم که از شدت سیاهی خفقان آوره - اینقدر خوب اتمسفر استالکر های قدیم رو دراورده بودن گشت گذار شب هاش مثل بازی کردن دارک سولز برای بار اول بود واقعا استرس آور و اینکه نمیدونستی چه اتفاقی می افته. بسیار منتظر استالکر 2 هستم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر