امتیازات Astro Bot

میانگین امتیازات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    104
  • نظرسنجی بسته شده است .

Mo7aMMaD

کاربر سایت
کد بازی Astro Bot برای منتقدان ارسال شده و نقدها و امتیازات آن در تاریخ ۵ سپتامبر (۱۵ شهریور) منتشر می‌شود.
بازی در تاریخ ۶ سپتامبر (۱۶ شهریور) برای کنسول پلی‌استیشن ۵ به قیمت ۶۰ دلار عرضه خواهد شد.
میانگین نقدها:
1000003576.jpg

آخرین ویرایش:
چند وقت بود ویدیو گیم و ژورنالیسمش با جنگ اعصاب بین وُک و گس و تعطیلی و لی-آف، فضاش گرفته و گلومی شده بود و به این اتفاق خوب نیاز داشت
و این شانس آسترو بود که تو زنجیره این رخدادها تو پیک ماجرا قرار بگیره و از حُسن نظرِ کالکتیوِ شکل گرفته بین منتقدها نفع ببره
سخت گیرانه در حد شاید 3-4 نمره میانگین
همین چند صفحه پیش شما در یه نظر کارشناسی کاملا متفاوت فرمودید اگه ماریو بود امتیازش هرچی شد به اضافه ده. الان که دیگه ۶ تا بیشتر تا ۱۰۰ جا نداره ظاهرا مشمول لطف ژورنالیستا هم قرار گرفته. استفاده از الفاظ قلبمه و ردیف کردن جملات فاخر، چیزی از باطل بودن اظهار نظرات ضد و نقیض شما کم نمیکنه.

استفاده از الفاظ قلبمه و ردیف کردن جملات فاخر، چیزی از باطل بودن اظهار نظرات ضد و نقیض شما کم نمیکنه.
هیچ جمله ای نمیتونست این کاربر و قصدش رو به این خوبی توضیح بده. دمت گرم

تو این که بازی فوق العاده عمل کرده
شکی نیست مخصوصا فیزیک واقع گرایانه بازی جای تحسین داره و روح بازیهای ژاپنی هم داخلش دیده میشه اما هنوز هم نمیتونه جای little big planet رو برام بگیره

بعد از دیدن کلی پیش نمایش و گیم پلی اصلا نتونستم جذب بازی بشم اما از طرفی خیلی ترغیب شدم Sack Boy و حتی نسخه های قدیمیتر LBP رو دوباره و کامل بازی کنم

با شکل و شمایل ربات های بازی حال نمیکنم خیلی دوست داشتم به جای این بازی نسخه های جدید LBP میتونست اینقدر موفق عمل کنه

آخرین ویرایش:
به نظر من واقعا پلی استیشن با وجود این حجم محبوبیتش بازم جزو برندای آندرریتده چون تو حیطه فعالیتش فرارتر از چیزی که به نظر میاد هیولاس. خیلیه با یه بخش از یه استدیو تعطیل شدت تنه به تنه ژانر تخصصی نینتندو که خود اونم یه هیولای دیگس بزنی. دیگه ببینید قراره تو ژانرای تخصصی خودش چه شلوغ بازی ای دربیاره با اون بودجه های تخیلیش :D

اگه فن بیس پلی استیشن سر موضوعی به سونی حمله میکنن یا غر میزنن چون پتانسیل سونی رو بیشتر از خود سونی تو گیمینگ میدونن و مدیرای سونی و پلی استیشن بعضی وقتا هوس شیطونی میزنه به سرشون که سریع باید گوششونو کشید :D
مطمئنم اگه به شکل درستش تو همون گس هاهم بخوان سنگین ورود کنن تا چند سال دیگه سونیم میره جزو شاخ های اون مدل بازیا.

به نظر من واقعا پلی استیشن با وجود این حجم محبوبیتش بازم جزو برندای آندرریتده چون تو حیطه فعالیتش فرارتر از چیزی که به نظر میاد هیولاس. خیلیه با یه بخش از یه استدیو تعطیل شدت تنه به تنه ژانر تخصصی نینتندو که خود اونم یه هیولای دیگس بزنی. دیگه ببینید قراره تو ژانرای تخصصی خودش چه شلوغ بازی ای دربیاره با اون بودجه های تخیلیش :D

اگه فن بیس پلی استیشن سر موضوعی به سونی حمله میکنن یا غر میزنن چون پتانسیل سونی رو بیشتر از خود سونی تو گیمینگ میدونن و مدیرای سونی و پلی استیشن بعضی وقتا هوس شیطونی میزنه به سرشون که سریع باید گوششونو کشید :D
مطمئنم اگه به شکل درستش تو همون گس هاهم بخوان سنگین ورود کنن تا چند سال دیگه سونیم میره جزو شاخ های اون مدل بازیا.
سونی الان با داشتن دسیتنی خودش یکی از شاخ های سرویس محور داره
مطمنا ماراتن هم می ترکونه

• Smile
Reactions: R O N I N
INVEN 9.5/10 (ثبت میشه)
I'm not just saying Astrobot is a great game because it's fun as a platformer, or because it's full of PlayStation nostalgia. The real reason lies in how every element of the game is focused on delivering the 'pure joy of gaming'. Every aspect points in this direction, making it stand out as a truly remarkable experience​

9.5/10
gamesreviews.com

10/10
Astro Bot Review: A Platforming Revolution - Gazettely

A true genre-defining work of art in gameplay and imagination. Astro Bot pushes the platformer to new heights of creativity through every gorgeous, finely crafted level while still exuding pure joy. Console classics live again, beloved characters bringing wonderment while mechanics mesh seamlessly. It's a masterclass that will resonate through the annals of gaming history.

آخرین ویرایش:

من محبوبیت سونی توی ایران درک می کنم که بیش از حد توی همه ی وسایلش و محصولاتش

اما همچین برندی اندریت نیست که اوریت هم هست چون همه ی شرکت های فن محور اوریت هستن عین اینکه بگیم اپل اندریت هست مسخره س
اما به نسبت نینتندو خوب کمتر اوریت هست اونجا هایپ الکی بیشتر دیده می شه و فن های غیر منطقی تر طبیعتا
به نظرم نینتندو با سونی عین اپل با سامسونگ توی گوشی ها هستن
ماکروسافت اما می تونی بگی اندریت هست و هیت اطرافش خیلی زیاده مایکروسافت هم مشابه شیائومی گوشی ها می شه

در کل من که عامل بدبختی انسان بت پرستی و بت سازی هاش می دونم برای همین بیشتر هیت می دم به این شرکت ها تا الکی ازشون تعریف کنم
در حقیقت زمانی که یک محصول خریده باشی ولی از یک محصول دیگه رقیبش بیشتر تعریف کنی می شه به شما گفت ادم منطقی و حتی واقع گرا
از اونجایی هم که ممکنهد یک عده این حرفامو راجب بازی در نظر بگیرن هیچ ربطی به این بازی نداشت و اتفاقا من عاشق بازی های کارتونی و پلتفرمر خطی هستم چیزی که این روزا خیلی کم شده

من محبوبیت سونی توی ایران درک می کنم که بیش از حد توی همه ی وسایلش و محصولاتش

اما همچین برندی اندریت نیست که اوریت هم هست چون همه ی شرکت های فن محور اوریت هستن عین اینکه بگیم اپل اندریت هست مسخره س
اما به نسبت نینتندو خوب کمتر اوریت هست اونجا هایپ الکی بیشتر دیده می شه و فن های غیر منطقی تر طبیعتا
به نظرم نینتندو با سونی عین اپل با سامسونگ توی گوشی ها هستن
ماکروسافت اما می تونی بگی اندریت هست و هیت اطرافش خیلی زیاده مایکروسافت هم مشابه شیائومی گوشی ها می شه

در کل من که عامل بدبختی انسان بت پرستی و بت سازی هاش می دونم برای همین بیشتر هیت می دم به این شرکت ها تا الکی ازشون تعریف کنم
در حقیقت زمانی که یک محصول خریده باشی ولی از یک محصول دیگه رقیبش بیشتر تعریف کنی می شه به شما گفت ادم منطقی و حتی واقع گرا
از اونجایی هم که ممکنهد یک عده این حرفامو راجب بازی در نظر بگیرن هیچ ربطی به این بازی نداشت و اتفاقا من عاشق بازی های کارتونی و پلتفرمر خطی هستم چیزی که این روزا خیلی کم شده
منطق و واقع گرایی شما تو تاپیک اسپایدرمن کاملا برامون ثابت شده هستش("گرافیکش یه نسل عقبه") و نیاز به یاد آوری نبود :)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or