امتیازات بازی africa

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
این بازی از سایت IGN امتیاز 3.5/10 گرفت
3.5 Presentation
The time it takes to get into the game and the time it takes to save is ridiculous. There's no flash or flair to any of the game's somewhat clunky menus.
Graphics 5.0
The animals look robotic, the grass is a flat texture on the floor, and your people look and move oddly.
Sound 3.5
There's next to nothing when it comes to sound in this game. There are no voices and only one song that stands out. The animals roar OK… I guess.
Gameplay 3.5
Everything here is tedious from breaking out your camera to struggling with the lame car controls.
Lasting Appeal 3.5
There are jobs to take, but why would you?

از سایت 1UP هم امتیاز B/+A- گرفت.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
با وجود علاقه ای که به جک جونورا دارم , ولی این بازی معلوم بود چیز جالبی نمیشه. اولین تریلرش خیلی خوب بود , ولی بعدش کلآ ول شد و اصلآ انگار نه انگار همچین بازی ای در دست ساخته ! بازی دیروز توی آمریکا عرضه شده ولی مطمئنم 10 نفر هم توی این سایت اینو نمیدونستن ! چون اصلآ Sony یادش رفته همچین بازی ای داره و باید یه تبلیغی بکنه !
کلآ فکر کنم دوستداران حیات وحش تا ابد باید آرزوی یه بازی درست حسابی در این زمینه رو داشته باشن ! من فقط یه سری Cabela رو میشناسم که اونم از این بدتر !

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
اصلا حیفه این همه وقت و هزینه برای این بازی>....
از بازی ای که فقط باید از صحنه های متفاوت حیوانات و طبیعت عکاسی کرد که نباید انتظار بیشتر از اینها رو داشت....

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
با وجود علاقه ای که به جک جونورا دارم , ولی این بازی معلوم بود چیز جالبی نمیشه. اولین تریلرش خیلی خوب بود , ولی بعدش کلآ ول شد و اصلآ انگار نه انگار همچین بازی ای در دست ساخته ! بازی دیروز توی آمریکا عرضه شده ولی مطمئنم 10 نفر هم توی این سایت اینو نمیدونستن ! چون اصلآ Sony یادش رفته همچین بازی ای داره و باید یه تبلیغی بکنه !
کلآ فکر کنم دوستداران حیات وحش تا ابد باید آرزوی یه بازی درست حسابی در این زمینه رو داشته باشن ! من فقط یه سری Cabela رو میشناسم که اونم از این بدتر !
درسته آریا ، البته من میدونستم :D ولی خوب خبرش رو نزاشتم چون مهم نبود خیلی .
نقد IGN رو که یه تیکه هایش رو میخوندم بیشتر به این خاطر به بازی امتیاز 3.5 داده که بازی بعد از یک مدت خیلی خیلی خسته کننده میشه و دیگه نمیشه ادامه داد ، البته با توجه به سبک و سیاق بازی میشد همچین چیزی رو حدس زد البته نا با این شدت ، خوب شاید بتونه علاقه مندان به آفریقا و حیات وحش و حتی عکاسی رو کمی جذب کنه ولی هرگز کسانی که مثلا FPS و TPS و Adventure دوست دارند نمیتونند این رو بازی کنند .
دیگه تو این دوره زمونه با وجود این همه بازی کسی سراغ این بازیا فکر نکنم بره :D
Sony هم یادش نرفته بود آریا ، چون بازی خیلی وقت پیش توی ژاپن عرضه شد و به دلیل یک سری مسائل بازاریابی اون موقع بازی رو واسه US و جاهای دیگه منتشر نکردند ، حالا هم خواستن به کریسمس نخورن که خوردن به Uncharted 2 و تبلیغاتش :D

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
Afrika.jpg

این بازی از Famitsu امتیاز 29/40 یا 7.2/10 گرفت.

همچنین از Dengeki PlayStation امتیاز 70/85/90/90 گرفت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر