امتیازات اعضای بازی سنتر به عناوین Android

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
CSR Racing & CSR Classics: 9.5/10

جفتشون عالین . صداگذاری ، گرافیک ، گیم پلی ... از همه نظر حرف نداره . توی سبک مسابقات درگ از این دو تا بهتر ندیدم . اون 0.5 نمره هم که کم کردم به خاطر اینه که یک سری از ماشینایی که باید باشه رو نداره ... ایشالله تو آپدیتای بعدی اضافه کنن .

Rayman Fiesta Run : 10/10

گیم پلی روون . صداگذاری عالی . گرافیکشم که درسته ... عالیه ...

Gun Club 3 : 9/10

بازیش واقعا قشنگه . سلاح ها توپ . قابلیت آپگرید اسلحه ها هم خوبه . گرافیکشم که عالی ... فقط یه مشکل ک داره اینه که پولی ک با گذروندن ماموریتا بهت میده کمه و آپگرید کردن تفنگها یکمی به همین دلیل سخته . مود شده ش رو بگیرین حال کنین ! :d

Real Drift : 9/10

گیم پلی ش عالی . صداگذاری هم خوبه . گرافیکش هم خوبه اما ای کاش بهتر می بود . ماشینهاش هم عالی اما کم . در کل تو سبک دریفت بازی عالی ای هست . تنها بازی که واقعا میتونه با این رقابت کنه Car XDrift هست که خودم Real Drift رو ترجیح میدم .

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,176
نام
ehsan
من چنتا بازی جدیدا دانلود کردم و شدیدا پیشنهاد می کنم حتما دانلود کنید .....
1-من بش 7.5 میدم
Tank-Hero-App.jpg

2- Aliens Drive me crasy فیزیکه جالبی داره
awf3bON_yQ5gEabv5Tl3dKrFrBffWtPxRrojqGTTHhldzmD9jorHbLp0-cihJi6BsP0=h900

بش 8 میدم
3-blur overdrive اینم 8 خوبه براش
PHxPKFgwvfjWvkT5cMabonJyPnW0bckocI-dOG25nGkE17SnitsLB3PB9igVfHbUJkk=h310

4- Bomb Squad آخره خندس ... واقعا لایقه 9 هستش ....... اگر هم کسی تونست به صورت شبکه بازیش کنه به من بگه چون کسی نبوده که باش تست کنم

NROOQ5n3D6iwW_v9R8lMTxUhlx0Das5oYp1KMd43V1FHVLlNs5H0f2vhtPcsK_1m0Q=h310
3_bomb_squad.jpg
RUZE-x0Ldc1dx6V-QE0wD36Bjloraa6sFZGyH2qemuBpiaIaQfcM_vZEI25pPPCzYkfB=h310

Amir_Music

کاربر سایت
Sep 23, 2011
329
نام
Amir
gta chinatown
grand-theft-auto-gta-chinatown-wars-android-ios-free-download2.jpg

از SAجذابتر بود و بسیار متنوع !
گرافیک بازی با اینکه به شکل دو بعدیه اما بسیار زیبا و پر جزیات ساخته شده
در طی انجام یک مرحله ی اصلی باید مینی گیم های متنوعی رو انجام بدید
مثلا برای سرقت اتومبیل یا ساخت یک Molotov باید کارای مختلفی رو انجام بدید
نمره:9

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
Dark Angels = 8.5 / 10
یه بازی ماجرایی خیلی جالب که هم اشیای مخفی هست و هم حل معما. بعضی از معماهاش هم سخت هست. ارزش بالایی داره. حتما بازیش کنین

Dark Parables Snow Queen = 8.0 / 10
اینم یه بازی ماجرایی دیگه که معماهای اشیا مخفی خیلی داره. ضعف بزرگ این هست که بخشی از معماها شبیه به هم هستن و بعد ازیه مدت راه حلشون خیلی ساده میشه. ولی بازم ارزششو داره حتما بازیش کنید

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
بازی Aliens Drive Me Crazy
نمره 8 از 10 میدم

با اینکه طرفدار بازی ها موبایلی اصلا نیستم اما از این بازی خلی لذت بردم , دیروز 2 ساعت و نیم درگیرش بودم یک سره
واقعا گیم پلی سرگرم کننده ای داشت - موزیکشم خوب بود

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
بازی سرزمین خمیری
از 10 بهش 6 میدم

ساده بود اما در عین حال بخاطر تم خمیری مانندش جذاب و بامزه اس
تو بازی باید توپ خمیری رو تو دنیا خمیری حل بدی موجودات له کنه تا امتیاز بگیره

0mcrjkig1n0fds26qq62.jpg

ThroughWinter

کاربر سایت
Feb 10, 2017
100
Hungry Shark Evolution

یادمه چند سال پیش روی پی سی یه بازی متفاوت منتشر شد که در اون در نقش کوسه به آدمها حمله میکردیم!! کلا بازیهایی که در نقش villain باشی یه حال دیگه میده. اون موقع خب اینترنت دیالآپ بود و از مغازه هم نشد بازی رو بگیرم. تا رسید به چند روز پیش و یهو یادش افتادم. چون اسم بازی رو بلد نبودم نتونستم رو پی سی به چیزی برسم و در عوض به hungry shark evolution روی اندروید رسیدم. و باید بگم در ابتدا همون چیزی بود که میخواستم. تیکه پاره کردن شناگرها بی آزار، غواص های متخاصم تا انواع ماهی و خرچنگ و حتی کوسه های دیگه صفایی داره واقعا تو این بازی.
اما متاسفانه بازی بشدت در دام موج خرده فروشی بازیهای موبایل گرفتار شده و سازنده بازی رو ناقص و با سختی بیش از حد عرضه کرده تا هرچه بیشتر شما رو به خرید الماس و سکه با کارتهای اعتباری عزیزتون ترغیب کنه. در اینکار بحدی افراط شده و انقدر آیتم و چیزای دیگه از شما غصب شده تو بازی که من شخصا حال تهوع پول زدگی گرفتم.
اگه سیستم خرده فروشی رو نداشت یه action-rpg به تمام معنا با ساعتها گیمپلی میشد و بهش 10/10 میدادم ولی با این سیستم و ارائه بازی ناقص 5/10.

آخرین ویرایش:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
Hungry Shark Evolution

یادمه چند سال پیش روی پی سی یه بازی متفاوت منتشر شد که در اون در نقش کوسه به آدمها حمله میکردیم!! کلا بازیهایی که در نقش villain باشی یه حال دیگه میده. اون موقع خب اینترنت دیالآپ بود و از مغازه هم نشد بازی رو بگیرم. تا رسید به چند روز پیش و یهو یادش افتادم. چون اسم بازی رو بلد نبودم نتونستم رو پی سی به چیزی برسم و در عوض به hungry shark evolution روی اندروید رسیدم. و باید بگم در ابتدا همون چیزی بود که میخواستم. تیکه پاره کردن شناگرها بی آزار، غواص های متخاصم تا انواع ماهی و خرچنگ و حتی کوسه های دیگه صفایی داره واقعا تو این بازی.
اما متاسفانه بازی بشدت در دام موج خرده فروشی بازیهای موبایل گرفتار شده و سازنده بازی رو ناقص و با سختی بیش از حد عرضه کرده تا هرچه بیشتر شما رو به خرید الماس و سکه با کارتهای اعتباری عزیزتون ترغیب کنه. در اینکار بحدی افراط شده و انقدر آیتم و چیزای دیگه از شما غصب شده تو بازی که من شخصا حال تهوع پول زدگی گرفتم.
اگه سیستم خرده فروشی رو نداشت یه action-rpg به تمام معنا با ساعتها گیمپلی میشد و بهش 10/10 میدادم ولی با این سیستم و ارائه بازی ناقص 5/10.

از روش ها مود کردن و کرک کردن استفاده کن شاید جواب بده
مثل نرم افزار کلون ساز و .............

• Like
Reactions: playstation1

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
بازی The Conduit به صورت انحصاری برای کنسول nintendo wii در سال 2009 عرضه شده بود
این بازی نظرات منقد ها جلب کرد که نسخه دوم بازی هم ساخته شد
سبک بازی fps هست

uz1g_download.jpg

این بازی به صورت رسمی برای اندروید هم پورت شده و بازی hd شده
کلیپ اجرا بازی روی تبلت خودم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر