اعلام حالت Co-Op برای Splinter Cell: Conviction در مجله ی PC Zone!

Silent Death

کاربر سایت
نام
احمدرضا
splintercellconviction8.jpg

آخرین شماره از مجله ی PC Zone که 3 دسامبر عرضه می شود, حاوی اطلاعاتی از حالت چندنفره در بازی Splinter Cell: Conviction می باشد.

این مجله, Hands-On, حالت Co-Op و یک حالت کاملا جدید برای بازی را مورد بحث قرار می دهد.

منبع

u.s.a

کاربر سایت
نام
حسین
یک بازی دیگه هم به خاطر این قابلیت مزخرف به جمع بازی های به فنا رفته پیوست !
یوبی بعدا از اینهمه وقت نمیاد به خاطر یه بخش مجزا بازیشو نابود کنه.من که خیلی به این بازی امید دارم.خیلیم از این بخش استقبال میکنم:biggrin1:این بازی خواهد ترکوند:biggrin1:

nero1371

کاربر سایت
نام
hamid
میگم نکنه این هم مثلgod ow شایعه باشه!!!!!!!:confused:
اخه بازم دعوا میشه که تو coop من میخوام سم باشم!!!!:confused:

Donkiten

کاربر سایت
نام
Amin
دختر سم که بیچاره تا الان هفتا کفن پوسونده بدبخت! :D اتفاقا سارا توی DA هم مرده بود و سم از غمش ماموریت های Double Agentی قبولمیکرد تا یه کم غم و غصه ی دخترش رو فراموش کنه! :D میدونم شوخی کردی ولی ... :D
اره سارا که مرده بد بخت. یا شاید هم نمرده اینا همش صحنه سازی بوده مثل فصل 3 Prison break دقیقا اونم اسمش سارا بود:biggrin1:
راستی احمد رضا تو مجلس ختم سارا رفتی؟

Silent Death

کاربر سایت
نام
احمدرضا
میگم نکنه این هم مثلgod ow شایعه باشه!!!!!!!:confused:
اخه بازم دعوا میشه که تو coop من میخوام سم باشم!!!!:confused:
اینو خوب اومدی! راستی اگه بازی واقعا Co-Op داشت سم رو برای من رزرو کنید که دعوا نشه! :D
اره سارا که مرده بد بخت. یا شاید هم نمرده اینا همش صحنه سازی بوده مثل فصل 3 Prison break دقیقا اونم اسمش سارا بود:biggrin1:
راستی احمد رضا تو مجلس ختم سارا رفتی؟
نه امین جان! درسته که ما با سم اینا دوستی نزدیکی داریم ولی نمی صرفید این همه راه بریم آمریکا برای یه مراسم ختم! :D
پ.ن: نبود؟! امضا جدید کسی نبود گیر بده؟! والا ما که هر امضایی می ذاریم یکی گیر میده! در مورد گیم می ذاری به آدم هزار جور تهمت مریض بودن می زنن! :D در مورد موسیقی میذاری پدر آدم رو در میارن که اشتباه می کنی! نبود؟! :D

sev

کاربر سایت
نام
ارشاوین
جدیدا مد شده همه بزنن تو کاره co-op
یادش بخیر میخواستن ogw ]م co-op دارن کنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر