اعتراض به سیستم PS4 | PRELOAD

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
سلام دوستان .
سیستم preload بازیها واقعا برای ما مشکل درست میکنه با این حجمهای سنگین . درسته تعداد کشورهای جهان سومی که از اینترنت زغالی استفاده میکنن بسیار کمه ، ولی به مایکروسافت هم که نگاه میکنم میبینم نه همه ی بازیهاش ولی بسیاری از بازیهاشو حتی یک هفته قبل برا preload میزاره .

به عنوان اعتراض نه ، به عنوان یه خواهش با یک دلیل قانع کننده میتونیم حرفمونو به گوش ناشر برسونیم که یه هفته هم نه ، حداقل 4 یا 5 روز قبل اجازه preload داده بشه برای انحصاریها .

با این وضعیت نت 2 شبه هم روش حساب نکنید . 1روز شما مفید وقت دانلود داری ، سر GTA این بلا سرم اومد دیگه .

حالا ما یا میتونیم به سایت www.change.org بریم و امضایی جهت تغییر این روند ایجاد کنیم که بهتر به گوش ناشر میرسه و باید حمایت بشه (هر چند با امضای کم) ، یا میتونیم ایمیل بزنیم که اون احتمال گرفتن پاسخش کمتره ولی از دست رو دست گذاشتن خیلی بهتره .
اینم امضای GTA V در همین سایت که خودم یکی از حمایت کنندگانش بودم .

این کاری که الان داریم انجام میدیم که خواسته ی زیادی هم نیست ،خیلی کارمونو (اعصابمونو) موقع دانلود راحت میکنه .
الان به کارتون نیاد مطمئن باشید فردا روز به این مشکل میخورید و مجبورید بگردید دنبال کسی که دیتا رو داره تا به موقع بازی رو انجام بدید .

ویرایش : با تشکر از فردین

شما با رفتن به این لینک و با ساین شدن ID PSNتون، به فرستادن امضایی که قراره همگی درج کنیم ، کمک میکنید تا بازنگری بشه این سیستم .

qhgxeqedl82qbp930u7m.jpg

آخرین ویرایش:

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
796
نام
behrooz
دستت درد نکنه
سیستم pre load سونی واقعا مضخرفه و اصلا نمیشه اسم preload گذاشت روش یه روز قبل ریلیز رسمی اجازه دانلود میدن که با این اینترنتا که ما داریم بازی دیجیتالی میره برا 4 یا 5 روز بعد از ریلیز رسمی
الان من خیلی نگرانه the order هستم که شاید یه هفته بعد از ریلیز بازی بتونم انجام بدم که با وجود پیش خرید بازی واقعا ستمه:((
اساسا امضای من هم به خاطر preload مسخره و چند تا انحصاری بد سونی تو اول نسل شکل گرفته
حمایت میشه

خب چه کاریه ؟؟؟!!! صبر کنید بازی به صورت فیزیکی عرضه بشه بدون دردسر بازی کنید
yahoo_7.gif

واقعا ممنون از راهنماییت8-|

آخرین ویرایش:

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
نیازی به رفتن به اینجور سایت ها و رای گیری راه انداختن نیست. خود سونی اینطور سایت داره که میتونید اعتراضتون رو اونجا اعلام کنید و رای جمع کنید.

PlayStation.Blog Share : Have an idea to improve the PlayStation experience? Share.

ممنون . پست اولو ویرایش کردم فردین . حالا میتونن اعضای تحریریه کمک کنن برای این امضاء فردین که سوتی ندیم :d وسط امضا که نگن اینو یه بچه 10 ساله ارسال کرده . خودم اولین نفری خواهم بود که ارسالش میکنم فقط یه تیتر خوشگلو متن پربار میخواد که دست بچه های تحریریه رو میبوسه .

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
خب با نرم افزار psxکه خیلی راحت میتونید دیتا ها رو منتقل کنید...هزینش هم خیلی کمتره..
ما هم همینکارو میکنیم دوست عزیز
خب حالا چه اجباری هست که همون روز اول بازی کنید؟
این همه برای اومدنش صبر کردید دوروز هم روش.
وقتی بچه ها عکسو نظر میزارن روز اول، این همه انتظار یک طرف ، اون 2 روزو خون به جگر شدن ما هم یک طرف :d . باید تجربش کنی تا ببینی چی میگم . بازی رو day 1 میخریم day 4 بازی میکنیم !! ظلمه دیگه . تازه نمیفروشیمشم . باید دو روز زودتر از نسخه فیزیکی هم بازی کنیم :d

در کل دوستان حمایت کنن . گوشمون از نصیحتای برادرانه پره به خدا :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر