اطلاعات رسمی و شایعات PlayStation 5

.Amirone

ソニー株式会社
Gold User
Oct 1, 2009
4,068

جدیدترین قسمت از برنامه State of Play بامداد جمعه ۱۷ ـم مرداد ماه و به وقت ایران ساعت ۰۰:۳۰ بامداد پخش می‌شود. در ادامه اعلام شده که این قسمت با محوریت بازی‌های پلی ‌استیشن 4 و پلی ‌استیشن VR خواهد بود. همچنین نگاهی کوتاه به بازی‌های مستقل (ایندی) و Third Party خواهیم داشت.
همچنین اعلام شده منتظر معرفی‌های بزرگی برای پلی‌استیشن 5 نباشید. دنیل احمد در توییتر خود اعلام کرده که خبری از اعلام قیمت کنسول نخواهد بود.

آیا لوازم جانبی پلی استیشن 4 بر روی پلی استیشن 5 سازگار خواهند بود؟​
  • لوازم جانبی مانند فرمان مخصوص بازی‌های مسابقه‌ای، آرکید استیک و دسته خلبانی لایسنس شده بر روی بازی‌های PS5 (در کنار بازی‌های PS4) قابل استفاده خواهد بود.​
  • هدست‌های بی‌سیم Platinum و Gold و همچنین هدست‌های ترد-پارتی که از طریق USB و جک صوتی به کنسول وصل می‌شوند، بر روی PS5 قابل استفاده هستند.​

• کنترلر دوال شاک 4 و همچنین کنترلرهای ترد-پارتی لایسنس شده توسط پلی استیشن، در بازی‌های ساپورت شده PS4 بر روی PS5 قابل استفاده خواهند بود.​
کنترلر حرکتی PS Move و همچنین کنترلر PS VR در بازی‌های PS VR ساپورت شده بر روی PS5 قابل استفاده خواهند بود. البته سونی در ادامه متذکر شد که همه لوازم جانبی لایسنس شده توسط پلی استیشن بر روی PS5 قابل استفاده نخواهند بود و به‌نظر می‌رسد استثنایی نیز وجود دارد. نکته قابل توجه دیگر این است که همان‌طور که گفته شد، کنترلر دوال شاک 4 تنها بر روی بازی‌های PS4 قابل استفاده‌ است و کاربران برای انجام بازی‌های PS5، مستلزم استفاده از کنترلر مخصوص این کنسول هستند. سونی در این خصوص می‌گوید:“ما معتقدیم که بازی‌های PS5 باید از تمام قابلیت و ویژگی‌هایی این پلتفرم بهره ببرند؛ از جمله کنترلر مخصوص آن یعنی دوال سنس.”
در پایان سونی تأیید کرد که PlayStation Camera نیز بر روی PS5 قابل استفاده خواهند بود:” استفاده از PlayStation Camera برای انجام بازی‌های PS VR ساپورت شده بر روی PS5 قابل امکان‌پذیر است. کاربران به آداپتور مخصوص PlayStation Camera نیاز خواهند داشت که بدون هزینه اضافی در اختیار خریداران PS VR قرار می‌گیرد. اطلاعات بیشتری در خصوص چگونگی دریافت این آداپتور در آینده اعلام خواهد شد.”

درحالی‌که قبل از برگزاری رویداد رونمایی از بازی های پلی استیشن 5، شرکت سونی به‌صورت رسمی از رونمایی ظاهر پلی استیشن 5 سخن نگفته‌ بود، اما درنهایت بعد از مدت‌ها انتظار از ظاهر پلی استیشن 5 و نسخه بدون درایو نوری رونمایی کرد. این اتفاق درحالی رخ می‌دهد که سونی پیش از این اقدام به رونمایی از دسته پلی استیشن 5 با نام دوال سنس کرده بود. کنسول پلی استیشن 5 دارای ترکیبی از دو رنگ مشکی و سفید بسیار زیبا است و شباهتی به پتنت‌های رونمایی شده در روزهای گذشته ندارد.

147154

سونی دو نسخه پلی استیشن 5 و پلی استیشن 5 دیجیتال را معرفی کرد. تنها تفاوت این دو نسخه در پشتیبانی از دیسک فیزیکی بازی‌ها است. در حالی که پلی استیشن 5 از دیسک بازی‌ها پشتیبانی می‌کند و دارای بلوری اولترا 4K است، اما نسخه دیجیتال پلی استیشن 5 تنها از بازی‌های دیجیتالی پشتیبانی خواهد کرد و نمی‌توانید روی آن دیسک قرار دهید. بخاطر نبود درایو بلوری، پلی استیشن 5 دیجیتال ارزان تر از پلی استیشن 5 استاندارد است. می‌توانید پلی استیشن 5 را هم به‌صورت افقی و هم به‌صورت عمودی قرار دهید. اما بخاطر طراحی خاص پلی استیشن 5، برای قرار دادن کنسول به‌صورت عمودی باید از پایه نگه دارنده پلی استیشن 5 استفاده کنید. در مراسم رونمایی، این کنسول در رنگ سفید معرفی شد، اما طبق تصاویر منتشر شده، احتمالا نسخه مشکی پلی استیشن 5 نیز روانه بازار می‌شود.

147155
علاوه بر PS5، هدست نسل نهم سونی با نام Pulse 3D معرفی شد. همچنین مدیا ریموت، HD Camera نیز در این رویداد رونمایی شد.
تاریخ عرضه پلی استیشن 5 در تعطیلات ۲۰۲۰ خواهد بود. سونی قیمت پلی استیشن 5 را هنوز اعلام نکرده است. سونی همچنین باری دیگر پشتیبانی از اجرای بازی‌های پلی استیشن 4‌ روی کنسول پلی استیشن 5 را تایید کرد.

در زیر به نام استودیوهای سازنده و بازی هایی که برای PS5 معرفی شد اشاره می کنیم.

PS5 Games from SIE Worldwide Studios (with second-party partners)
Astro’s Playroom (Japan Studio)

Demon’s Souls (Bluepoint Games / Japan Studio)

Destruction All Stars (Lucid Games / XDEV)

Gran Turismo 7 (Polyphony Digital)

Horizon Forbidden West (Guerrilla Games)

Marvel’s Spider-Man Miles Morales (Insomniac Games)

Ratchet & Clank: Rift Apart (Insomniac Games)

Returnal (Housemarque / XDEV)

Sackboy A Big Adventure (Sumo Digital / XDEV)

PS5 Games from third-party publishers and developers:

Bugsnax (Young Horses)

DEATHLOOP (Bethesda)

Ghostwire: Tokyo (Bethesda)

Godfall (Gearbox Publishing / Counterplay Games)

Goodbye Volcano High (KO-OP)

Grand Theft Auto V and Grand Theft Auto Online (Rockstar Games)

HITMAN 3 (IO Interactive)

JETT : The Far Shore (Superbrothers)

Kena: Bridge of the Spirits (Ember Lab)

Little Devil Inside (Neostream Interactive)

NBA 2K21 (2K, Visual Concepts)

Oddworld Soulstorm (Oddworld Inhabitants™)

Pragmata (Capcom)

Project Athia (Square Enix/Luminous Productions)

Resident Evil Village (Capcom)

Solar Ash (Annapurna Interactive / Heart Machine)

Stray (Annapurna / Blue Twelve Studio)

Tribes of Midgard (Gearbox Publishing / Norsfell)

The Pathless (Annapurna Interactive / Giant Squid)

4K Trailer

Hype Train June 11, 2020
1920X2000
BIG.png

آخرین ویرایش:

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,864
نام
ژوبین
بخش کمپین برای killzone اتلاف وقت و هزینه
این اکانت uk
بزرگترین و مهم ترین کشور برای سونی امریکاست با 30 درصد فروش ps4
امریکای ها هم عاشق شوتر
سونی برای فروش موفق زمان لانچ به رقیبی برای Halo Infinite نیاز داره
اگهی استخدام هم که کاملا مشخصه
هم این ها یعنی killzone online قطعا در حال ساخت
کیلزون بخش آنلاینش همیشه از سینگل بهتر بوده ولی شما خوشت میاد ادامه 3 هیچوقت نبینی؟! تازه گفتید halo بنظرتون یه بازی تمام آنلاین جلودار halo حالا هرچقدرم به خوبی گذشته نباشه؟! این اشتباه بسیار بزرگیه باید یه کمپین هم در نظر بگیرن

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,498
نام
محسن
سونی برای نسل بعد هم دستش پره همین الان سه بازی میان نسلی داره Death strading و Tlou2 و Ghost البته ،Ghost بیشتر به بازی نسل بعدی میخوره و با یک کیلزون آنلاین می‌تونه شرایط عالی کنه فقط میمونه با فاصله تا 2022 اسپایدرمن بعدی و هورایزون

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,864
نام
ژوبین
سونی بدونه این مسخره بازی ها هم تو امریکا محبوب بود...اگه میخواد انلاین انلاین کنه نسل بعد همون بهتر برم سمت نینتندو... حالا هزار تا انلاین بده یا اصلا بره با ea و رفقا جی جی باجی بشه... به جهنم:D
بای بای خاطرات خوبی داشتیم:-"
دقیقا موافقم اگه اینجوری پیش بره منم میرم سمت نینتندو واقعا! حالا با یکی دوتا بازی آنلاین مشکلی ندارم و از طرفی مطمئن باش اکثربازیاشون همچنان سینگل ولی سونی تو بازار پلتفرمرها با اون تبلیغات ضعیف و احمقانش عملا گند زده و مقصر مرگ sly cooper . jak و ratchet خودشه برعکس نینتندو که گل کاشته تو این زمینه و از طرف دیگه سونی بدجور داره استودیوهاش درگیر سیاست های رسانه ای و چرت و پرت های روز میکنه دیگه واقعا دارم فکر میکنم نینتندو خانه بهتریه برای من :|

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,483
نام
حسین
سونی بدونه این مسخره بازی ها هم تو امریکا محبوب بود...اگه میخواد انلاین انلاین کنه نسل بعد همون بهتر برم سمت نینتندو... حالا هزار تا انلاین بده یا اصلا بره با ea و رفقا جی جی باجی بشه... به جهنم:D
بای بای خاطرات خوبی داشتیم:-"
یادمه جیم رایان یکی از مخالفها سخته gt sport بود
اونم بخاطر اینکه تمام انلاین شده

خودشون صدها بار اعلام کردن که سینگل محور میمونیم و خواهیم ماند و در حاله بازی سینگل ساختن از این دنیا به دیاره باقی لبیک میگوییم :D

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,864
نام
ژوبین
یادمه جیم رایان یکی از مخالفها سخته gt sport بود
اونم بخاطر اینکه تمام انلاین شده

خودشون صدها بار اعلام کردن که سینگل محور میمونیم و خواهیم ماند و در حاله بازی سینگل ساختن از این دنیا به دیاره باقی لبیک میگوییم :D
گور بابای سینگلاشون حسین اونا هستن و بالاخره دستمون بهشون میرسه و حالشم می بریم :D ولی بجز Drams عاقبت ip های کوچک چی میشه! سونی یه زمانی با امثال crash bandicoot یا jak پا به پای نینتندو میرفت ولی الان همش شده AAA چرا چون اساتید با دستای خودشون این بازار رو از بین بردن! حتی مایکروسافت از MDHR حمایت کرد و کاپ هد به یه بازی موفق تبدیل کرد!

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,483
نام
حسین
گور بابای سینگلاشون حسین اونا هستن و بالاخره دستمون بهشون میرسه و حالشم می بریم :D ولی بجز Drams عاقبت ip های کوچک چی میشه! سونی یه زمانی با امثال crash bandicoot یا jak پا به پای نینتندو میرفت ولی الان همش شده AAA چرا چون اساتید با دستای خودشون این بازار رو از بین بردن! حتی مایکروسافت از MDHR حمایت کرد و کاپ هد به یه بازی موفق تبدیل کرد!
حالا به نظره من زوده قضاوت کردن در این موارد باید دید تو آینده چی پیش میاد.

در ضمن دریمز کوچیک نیست که :D

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

AMIN-SCORPION

پشت سیاهی های دنیامان سیاهی بود ...
ناظم انجمن
Oct 29, 2011
3,037
نام
امین
رفیق داری تند میری دیگه :D
یه نیگاه به اواتار و امضات بنداز ببین چی مشتاقت کرده!
یه بازی aaa نه یه ایندی.

سونی سینگل پلیر جماعت و ول نمیکنه و خیال هم همه راحت بابت این داستان.

ای پی کوچک بشخصه واسه خودم مهم نیست حالا هر چی سونی بیشتر این تیپی باشه امثال منم بیشتر خوشحال میشن :)
بنظرم در کنار ps5 عشاق ایندی و ... باید یه کنسول نینتندو بزارن کنار چون با هزینه های بازیسازی نسل بعد و وقت و ساپورت خوب , سونی فکر نکنم بخواد وقت واسه ایندی بزاره.

• Like
Reactions: Morg0th

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,864
نام
ژوبین
حالا به نظره من زوده قضاوت کردن در این موارد باید دید تو آینده چی پیش میاد.

در ضمن دریمز کوچیک نیست که :D
رفیق داری تند میری دیگه :D
یه نیگاه به اواتار و امضات بنداز ببین چی مشتاقت کرده!
یه بازی aaa نه یه ایندی.

سونی سینگل پلیر جماعت و ول نمیکنه و خیال هم همه راحت بابت این داستان.

ای پی کوچک بشخصه واسه خودم مهم نیست حالا هر چی سونی بیشتر این تیپی باشه امثال منم بیشتر خوشحال میشن :)
بنظرم در کنار ps5 عشاق ایندی و ... باید یه کنسول نینتندو بزارن کنار چون با هزینه های بازیسازی نسل بعد و وقت و ساپورت خوب , سونی فکر نکنم بخواد وقت واسه ایندی بزاره.
تند که یه ذره رفتم :| درسته که یه AAA مشتاقم کرده و شاید آخریشم باشه ولی خیلی رک بگم دلیل اصلیی که من سونی فن شدم پلتفرمراش بوده بدون بازی هایی مثل R&C نسل آینده برای من معنایی نداره اگه R&C نبود هیچوقت هنر خودم پیدا نمی کردم! حقیقتش اینجور بازی ها براحتی میتونن موفق بشن ولی سونی بخاطر مارکتینگ بد خودش داره بیخیال میشه و تمرکزها میره رو AAA نینتندو رو ببینید چقدر خوب کار میکنه سونی هم میتونه ولی وقت و سرمایه نمیزاره و میناله که چرا ملت بازیشون رو نمیخرن! دریمز کوچک نیست ولی AAA هم نیست یه موضوع دیگه اینه که ظاهرا سونی از اسکی سواری های رسانه ای خوشش آمده و درآینده باید تو بازیاش شاهد شخصیت هایی مثل الی باشیم! (نمیگم الی مشکلی داره کلی گفتم!) شما رو نمیدونم ولی من نمیتونم کثافت کاری رو تو AAA ها قبول کنم ولی امیدوارم اینجوری نباشه

Soapbox: Sony Is Doing Its Smaller Exclusives a Disservice

آخرین ویرایش:

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
2,975
نام
علی
جریان مرگ ratchet چیه ؟ :D نسخه آخری که این نسل اومد (ریمیک) به شدت فان و خوب بود از نظر نمرات عالی و از نظر فروش هم که تا قبل از اسپایدرمن به سرعت تبدیل به پرفروش ترین بازی اینسامنیاک شد , با موفقیت اون بازی بعیده نسل بعد خبری از ratchet نشه . سونی برا نسل بعد باید یکم بیشتر بازی های این سبکی تولید کنه البته نه در سطح knack یه چیزی مثل Astro Bot و امیدوارم LBP هم برگرده خیلی عجیبه همچین IP خفنی با سک بوی دوست داشتنی سال ها خبری ازشون نباشه . سونی هم خیالتون راحت ممکنه بیشتر به آنلاین اهمیت بده ولی امکان نداره تمرکز رو سینگل کم بشه مخصوصا با اتفاقاتی که این نسل افتاد . TLOU Online هم بهتره زودتر ردیف کنن بیاد و خودشون هم از عکس العمل قاطع طرفدارها اینو فهمیدن :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
کاربر فعال
Jul 10, 2013
5,961
نام
سید محمد حسین
دقیقا موافقم اگه اینجوری پیش بره منم میرم سمت نینتندو واقعا!
همین یه صفحه پیش گفتی که روحیه ات با نینتندو سازگار نیست، فکر کردم خطر از بیخ گوش مون رد شد :D
من به خاطر همینم شده، امیدوارم سونی به سینگل خفن ساختن با ایندیهای باحال ادامه بده(که البته درک نمی کنم چرا فکر می کنید ادامه نمیده)

====

کیلزون آنلاین خالی؟ باید حرکت خاصی بزنن همچین چیزی اصن بگیره... رقیب هاش خیلی زیادن اگه بخواد از این مسیر بره و از یه طرف دیگه، مگه گوریلا چقدر نیرو داره که بخواد هم این رو توسعه بده هم HZD2 رو... مشخصه صرفا حدس و گمانه

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,864
نام
ژوبین
جریان مرگ ratchet چیه ؟ :D نسخه آخری که این نسل اومد (ریمیک) به شدت فان و خوب بود از نظر نمرات عالی و از نظر فروش هم که تا قبل از اسپایدرمن به سرعت تبدیل به پرفروش ترین بازی اینسامنیاک شد , با موفقیت اون بازی بعیده نسل بعد خبری از ratchet نشه . سونی برا نسل بعد باید یکم بیشتر بازی های این سبکی تولید کنه البته نه در سطح knack یه چیزی مثل Astro Bot و امیدوارم LBP هم برگرده خیلی عجیبه همچین IP خفنی با سک بوی دوست داشتنی سال ها خبری ازشون نباشه . سونی هم خیالتون راحت ممکنه بیشتر به آنلاین اهمیت بده ولی امکان نداره تمرکز رو سینگل کم بشه مخصوصا با اتفاقاتی که این نسل افتاد . TLOU Online هم بهتره زودتر ردیف کنن بیاد و خودشون هم از عکس العمل قاطع طرفدارها اینو فهمیدن :D
رچت ps4 بودجه خیلی کمی داشته و وقت کمی روش گذاشته شده سونی با این فرانچایز مثل گذشته مهربون نیست! :D مارکتینگ سونی برا امثال رچت افتضاح همین ریمیک با بودجه بیشتر و مارکتینگ بهتر فروشش مرز 2 میلیون رد میکرد ولی مقدار فروش سری داره درجا میرنه حالا هرچقدرم نسبت به اون موقع بیشتر باشه سودش! منم مریض نیستم حرف شما رو باور نکنم و رو حرف خودم وایستم ولی شکست Concrete Genie ضعف سونی و فدا شدن اینجور بازی ها رو نشون میده! اینسامنیاک همین الانم یه رچتی داره ولی مدت هاست معرفیش نمیکنه چرا؟ چون مشخصه سونی بازی رو نگه داشته ریمیک خوب بود ولی لیاقت فرانچایز بیشتر از این حرفاست سونی اگه واقعا میخواد این سبک حفظ کنه و فقط به تولید AAA نپردازه باید این بازی رو معرفی و عرضه کنه یه رچت کامل نه یه رچتی که کمتر از یکسال روش وقت گذاشته شده یعنی سونی انقدر این سری رو بی اهمیت میدونه که کلا 10 ماه به اینسامنیاک برای توسعش وقت داده! اگه نسل بعد رچتی ندیدید و یا شاهد بازی با اهداف رسانه ای بودید یاد حرف من بی افتید:-"
خیالت راحت سونی قرار نیست نسل بعد از اینا تولید کنه

Soapbox: Sony Is Doing Its Smaller Exclusives a Disservice

همین یه صفحه پیش گفتی که روحیه ات با نینتندو سازگار نیست، فکر کردم خطر از بیخ گوش مون رد شد :D
من به خاطر همینم شده، امیدوارم سونی به سینگل خفن ساختن با ایندیهای باحال ادامه بده(که البته درک نمی کنم چرا فکر می کنید ادامه نمیده)

====

کیلزون آنلاین خالی؟ باید حرکت خاصی بزنن همچین چیزی اصن بگیره... رقیب هاش خیلی زیادن اگه بخواد از این مسیر بره و از یه طرف دیگه، مگه گوریلا چقدر نیرو داره که بخواد هم این رو توسعه بده هم HZD2 رو... مشخصه صرفا حدس و گمانه
من خیلی وقته میخوام جمع کنم یه سوییچ بخرم داداچ خطر در کمینته >:) سازگار نیست ولی اگه سونی کاری نکنه مجبورم یه سوییچم بخرم در کنار ps5
درباره کیلزون گوریلا 2تا تیم داره و جدیدا طراح گیم پلی کیلزون 2 برگشته ولی آره موافقم آنلاین خالی دوام نمیاره

آخرین ویرایش:

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
2,975
نام
علی
رچت ps4 بودجه خیلی کمی داشته و وقت کمی روش گذاشته شده سونی با این فرانچایز مثل گذشته مهربون نیست! :D مارکتینگ سونی برا امثال رچت افتضاح همین ریمیک با بودجه بیشتر و مارکتینگ بهتر فروشش مرز 2 میلیون رد میکرد ولی مقدار فروش سری داره درجا میرنه حالا هرچقدرم نسبت به اون موقع بیشتر باشه سودش! منم مریض نیستم حرف شما رو باور نکنم و رو حرف خودم وایستم ولی شکست Concrete Genie ضعف سونی و فدا شدن اینجور بازی ها رو نشون میده! اینسامنیاک همین الانم یه رچتی داره ولی مدت هاست معرفیش نمیکنه چرا؟ چون مشخصه سونی بازی رو نگه داشته ریمیک خوب بود ولی لیاقت فرانچایز بیشتر از این حرفاست سونی اگه واقعا میخواد این سبک حفظ کنه و فقط به تولید AAA نپردازه باید این بازی رو معرفی و عرضه کنه یه رچت کامل نه یه رچتی که کمتر از یکسال روش وقت گذاشته شده یعنی سونی انقدر این سری رو بی اهمیت میدونه که کلا 10 ماه به اینسامنیاک برای توسعش وقت داده! اگه نسل بعد رچتی ندیدید و یا شاهد بازی با اهداف رسانه ای بودید یاد حرف من بی افتید:-"
خیالت راحت سونی قرار نیست نسل بعد از اینا تولید کنه
دقت نکردی چی گفتم رچت PS4 پرفروش ترین رچت که هیچ تبدیل به پرفروش ترین بازی اینسامنیاک شد (اونم در همون سال عرضه یعنی 2016)
Ratchet and Clank PS4 Is The Most Successful Game For Insomniac
با این وجود قطعا خیلی بیشتر از 2 میلیونی که میگی فروخته از طرفی مدت ها در چارت UK بالا بود , بودجه بازی کم نبوده و مارکتینگ سونی برا رچت PS4 خوب بود در E3 هم رونمایی شد تریلرهای مختلف و ریلیز همراه با فیلم انیمیشن و نتیجش هم شد موفقیت عالی در فروش هیچ جا هم ندیدم گفته شده باشه فقط 10 ماه برا توسعش وقت داشتن . این از این ...
ولی راجب بقیه بحث همونطور که اشاره کردم سونی برا نسل بعد باید یکم بیشتر بازی های این سبکی تولید کنه و همیشه و هر نسل از این بازی ها تولید کرده و خواهد کرد . این نسل هم داشتیم ولی موضوع اصلی بعضی هاشون کیفیت بود نه مارکتینگ نمونه اصلیش هم knack , مثالی که زدی هم Concrete Genie بازی نبود که بخواد تبلیغات در حد خفنی داشته باشه , یه بازی خیلی جمع و جور و نمراتش هم تا الان 76 شده وگرنه اگر میترکوند مثل Astro Bot یا رچت اتوماتیک فروش خوبی میکرد . از معدود بازی هایی که این نسل سونی باید بیشتر براش تبلیغات میکرد GR2 بود

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
2,137

====

Guerrilla recruits Rainbow Six: Siege multiplayer devs for unannounced game
119664

کارگردان و طراح Rainbow six: Siege یکی از موفق ترین بازی های نسل 8

کیلزون بخش آنلاینش همیشه از سینگل بهتر بوده ولی شما خوشت میاد ادامه 3 هیچوقت نبینی؟! تازه گفتید halo بنظرتون یه بازی تمام آنلاین جلودار halo حالا هرچقدرم به خوبی گذشته نباشه؟! این اشتباه بسیار بزرگیه باید یه کمپین هم در نظر بگیرن
ادامه داستان killzone 3 ؟
119665
119667

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
11,646
نام
مازیار
چه خبرتونه ، چه خبرتونه!!!

والا من به عنوان فن پر و پا قرص بازی های کوچولو و کیوت سونی ، آنقدر احساسی رفتار نمیکنم !!
هر بلایی هم سر این بازیا بیاد تقصیر سونی نیست ، مربوط میشه به ذائقه و حمایت فن ها و واکنش منتقدا به این بازیایی که سونی میسازه !! (نمیدونم انتظار دارن تمام بازیای سونی پرفکت و مغز بترکون باشه)

شدیدا از کیلزون آنلاین استقبال میشه ، جدا از اینکه سه گانه کلا داستان نداشت و تو دو هم تقریبا همون نیمچه داستان تموم شد ، تو سه که دیگه توالت کردن توش !!!

ولی چرا از کیلزون آنلاین استقبال میشه ، از نظر شوتر و گان پلی من هیچ چیزی نزدیک به کیلزون ۲ ندیدم ! ( شبیه ساز تیر اندازی )
برای همین یه بازی با اون کیفیت شوتیگ و بدون بخش داستانی می‌تونه بترکونه !

فقط باید بتونن طراحی خوبی برای بازی پیاده کنن!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 4, مهمان: 3)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟